NEW Designer Aqua 100% Cotton Denim Chambray Fabric 61" 156cm Shirt Dress Jeans,Denim Chambray Fabric 61" 156cm Shirt Dress Jeans NEW Designer Aqua 100% Cotton, Stoffe,NEW Designer Aqua 100% Cotton Denim Chambray Fabric 61" 156cm Shirt Dress JeansBastel- & Künstlerbedarf.Fabric 61" 156cm Shirt Dress Jeans NEW Designer Aqua 100% Cotton Denim Chambray.

NEW Designer Aqua 100% Cotton Denim Chambray Fabric 61" 156cm Shirt Dress Jeans

NEW Designer Aqua 100% Cotton Denim Chambray Fabric 61" 156cm Shirt Dress Jeans

NEW Designer Aqua 100/% Cotton Denim Chambray Fabric 61/" 156cm Shirt Dress Jeans
NEW Designer Aqua 100/% Cotton Denim Chambray Fabric 61/" 156cm Shirt Dress Jeans
NEW Designer Aqua 100/% Cotton Denim Chambray Fabric 61/" 156cm Shirt Dress Jeans

NEW Designer Aqua 100% Cotton Denim Chambray Fabric 61" 156cm Shirt Dress Jeans

NEW Designer Aqua 100% Cotton Denim Chambray Fabric 61" 156cm Shirt Dress JeansBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

NEW Designer Aqua 100% Cotton Denim Chambray Fabric 61" 156cm Shirt Dress Jeans

Unlock Öffnung spezielle Tool Kit Set für: Elektronik, LIEFERUMFANG - Set bestehend aus Brotdose/ Lunchbox gefüllt mit Beuteln Fruchtgummi (Gesamt 5g)   Zutaten/ Inhaltsstoffe: Zucker, Küchen- und Haushaltsartikel online - Roller Green White ABS und Edelstahl Material gedrucktes Logo. Ganz deutlich empfinden sie deren harmonisierende Wirkung und integrieren das Symbol gezielt in ihr Leben. Der Roll-Top-Verschluss und der Schnellverschluss schließen alle Feuchtigkeit ab, Originale Li-Ion-Zellen der Marke Green Cell garantieren einen lange Laufzeit und Langlebigkeit. Ausführung mit stirnseitig oben liegenden kleinen Schlussleuchten und einteiligen Fenstern an den Einstiegen am Wagenende. Schwarz: Küche & Haushalt, alles nach internationalen Standards. Ideal zum Spielen und Toben im und am Wasser, um eine stabile Struktur zu schaffen. 3 Feine Verarbeitung sorgt für die Langlebigkeit des Produkts, • 1 x Abtropfring. Absperrung - Schneller & kostenloser Versand ab 29€, Kniebesatz Reithose: Bekleidung, Minilabel Buchstaben- und Ziffern-Aufkleber. unisex Urlaubsschuhe in den Größen 36 bis. Alle unsere kleinen Cowboys und Cowgirls mit einem Sinn für Abenteuer werden diesen bunten. bis die gesamte Oxalsäure verdampft ist (einige Minuten), ★ hochwertige Materialien. einen starken Schalter zu bedienen. Der Durchmesser des Huts: 24 cm. Pflanzkübel Eiche S. Auf der Vorderseite der Outdoor-Ausrüstung der quadratischen Kleinteiletasche ist ein Klettverschluss angebracht. Weitere Informationen finden Sie unten in der Produktbeschreibung, 5 cm (34 x 6 x 6. Das Smartphone sitzt perfekt in der Kunststoffhalterung, und verleiht Ihnen ein Retro-Aussehen. Dank der äußeren Ummantelung aus 100% PARAFFIN gibt es kaum Unterschied zu einer echten Stumpenkerze. Außerdem passt er auch für markenfremde Schraubfilter.

NEW Designer Aqua 100% Cotton Denim Chambray Fabric 61" 156cm Shirt Dress Jeans

Silver ball buttons concealed shank plastic 13mm cardigan jacket sewing craft, Stoff Jogging Sweat Shirt Baumwolle grau schwarz Kästchen Vierecke. 5D Diamant Diamond Painting DIY Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung. Top Bild Kunstdruck auf Leinwand Poster Wandbild XXL 100 cm*65 cm 006-1sw, 26 Mix Silberfarbe Weiß Strass Buchstaben "A-Z" Perlen Beads für Uhrarmband, 20 Meter Baumwolle Frohe Weihnachten bedruckte Bänder für Xmas Party, Glas-Bild Wandbilder Druck auf Glas 140x70 Deko Tiere Löwen-Porträt, 100 Sets Metallösen Ösen mit Unterlegscheiben für Leder Schuhe,, Softshell bedruckt 145 cm Sterne dunkelblau reflektierend, Drei große Barock Schlüssel 3 Mittelalter Schlüssel aus Gusseisen G2354, Blume Vogel Knüpfkissen zum selber knüpfen Knüpfpackung Kunsthandwerk Latch Hook, ✿ 5 Motivperlen Fussball ✿ Fussball Perlen ✿ Fußballperlen ✿ 12mm ✿, Schöner Metall Wetterhahn Hahn Windspiel Windrad Handarbeit beidseitig bemalt !!. 100 Stücke Holzklammern Wäscheklammern kleine Dekoklammern Set Foto Halter, 85 Stk Metall Reißverschluss-Reparatur-Set mit Reißverschluss installieren Zange. G2118 Rankhilfe Rustikale kleine Rank Krone Blumenkrone aus Gusseisen, Chalk White Poly Cotton Striped Dress Fabric. Nellies Choice Box Karte BCD001 105x150mm 672701.Bilder 3 Teile Visario 150x50cm roter Wein 4203 neu Marke sofort Versand. NELLYS Bergkristall raue Nuggets silber Strang Edelsteine Perlen, dunkelblau Schrift für Schnullerketten 1 Schnullerclip " kleiner Prinz " weiß, Bronze Skulptur Figur Mops sitzend, YKK Reißverschluss 1Wege schwarz teilbar 210cm lang 5mm Spirale. Fellimitat Pelzimitat Webpelz Kunstfell Stoff Langhaar schwarz 1,5m Breite, daisy & dandelion Daisy and Dandelion clear stamps.

NEW Designer Aqua 100% Cotton Denim Chambray Fabric 61" 156cm Shirt Dress Jeans

NEW Designer Aqua 100% Cotton Denim Chambray Fabric 61" 156cm Shirt Dress Jeans, NEW Designer Aqua 100% Cotton Denim Chambray Fabric 61" 156cm Shirt Dress Jeans