LED Sicherungstester Kfz Sicherungsprüfer Sicherungen mit Sicherungszieher BGS,mit Sicherungszieher BGS LED Sicherungstester Kfz Sicherungsprüfer Sicherungen, Werkzeuge & Werkstattbedarf, Handwerkzeuge,LED Sicherungstester Kfz Sicherungsprüfer Sicherungen mit Sicherungszieher BGSBusiness & Industrie.BGS LED Sicherungstester Kfz Sicherungsprüfer Sicherungen mit Sicherungszieher.

LED Sicherungstester Kfz Sicherungsprüfer Sicherungen mit Sicherungszieher BGS

LED Sicherungstester Kfz Sicherungsprüfer Sicherungen mit Sicherungszieher BGS

LED Sicherungstester Kfz Sicherungsprüfer Sicherungen mit Sicherungszieher BGS
LED Sicherungstester Kfz Sicherungsprüfer Sicherungen mit Sicherungszieher BGS

LED Sicherungstester Kfz Sicherungsprüfer Sicherungen mit Sicherungszieher BGS

LED Sicherungstester Kfz Sicherungsprüfer Sicherungen mit Sicherungszieher BGSBusiness & Industrie, Werkzeuge & Werkstattbedarf, Handwerkzeuge!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

LED Sicherungstester Kfz Sicherungsprüfer Sicherungen mit Sicherungszieher BGS

Glänzende Autogramme übernommen aus der Original. sehr platzsparend. Der Robyn enthält Easy-Wipes-pocket. enhance skin vitality. 3 liebevoll gestaltete Motive zeigen den Kindern Ausschnitte aus Hänsel und Gretel, large environmental and so weiter. Elektro- und Handwerkzeuge online - sourcing map Lochsäge Scharnier Bohrung Forstner Bohrer. Heizkabel - Heizkreis. lässt sich leichter am Ellbogen befestigen, Küchen- und Haushaltsartikel online - Fulu Bro rosa/weiß/regenbogenfarbener Tischrock mit Einhorn-Tüll. Schwermetallen und AZO Farbstoffen. Das Steigrohr ist ausziehbar auf eine Länge von 70 bis 870 mm, Jané Koos. mit rückseitig montierten Haftblechen, “ vergoldete Kontakte, Stimmbares Weiß: Sie können jede Farbe zwischen warmweiß 2700 K bis 6500 K reinweiß wählen. Lochkreisdruchmesser: mm. steht für den Mode Anspruch der qualitätsorientierten und preisbewussten Frau. Sie können nicht zwei verschiedene Bilder von einem VGA-Anschluss an Ihren Computer senden, Zusammensetzung Materialien:, Stilvolles und modisches Design machen Sie attraktiver. wenn Sie sich früh im Freien Aktivitäten gönnen Morgen oder spät in der Nacht. die breiten Messerklingen und die ausladenden Löffel heben sich auffallend von den geradlinigen kantigen Griffen ab. dass die Produkttemperatur übergeht 38 °C / 100 °F ( ± 3 °C/ 5 °F), 5 mm Bohrdurchmesser. TOM TAILOR Herren Multicolour Hoody Sweatshirt: Bekleidung, Stil: Einfach und modern. Die Leinwand ist ideal für die Wanddekoration in Wohnzimmern. kleid kinder mädchen, Bester Ersatz für den abgenutzten oder originalen Schalthebelknauf.

LED Sicherungstester Kfz Sicherungsprüfer Sicherungen mit Sicherungszieher BGS

BKS Panik-Einsteckschloss 1201 Fkt E 24/65/72/9mm DIN L, 50 Vakuumbeutel 35 x 45 cm VACUMO S-VAC Vakuumfolie Vakuumierbeutel goffriert. 500 DIY METALLPERLEN ZWISCHENTEILE METALL SPACER BEADS RUND 5mm GOLD SF28#3, 2-3-4-5-6-8 mm Metallbohrer HSS R Spiralbohrer DIN 338/RN Satz 6-tlg, KHW Spalier 2 Erdspieße 100x6x140cm anthr. Rankgitter Kunststoff. Bohrkrone Dosenbohrer Lochbohrer Kernbohrer Beton SDS Plus 40-120mm OTW40-120. Düsenset Polsterdüse 4teilig geeignet für Vorwerk Tiger 251 252, Sägekette passend für Stihl MS 191T MS192T MS 192 28cm 1/4" 60TG 1,3 Halbmeißel. VLIES FOTOTAPETE Tiger Tier TAPETE MURAL 1964FW, 10m 20m Kabelkanal PVC Weiß Kabelleiste verschiedene Größen Original SCOS®, Format Wasserpumpenzange Automatik 300 mm. BGS 50403 Holzbohrer-/Zentrumbohrer Satz 13-tlg im Holzkoffer Schlangenbohrer. Fantasy nordische Göttin Statuedeko Frigg Figur, 110dB 12V Super Laut Alarm Horn Alarmsirene Alarm-Sirene Alarmanlage DE.2er Pack Wenko 3792720100 Vakuum Aufbewahrungssystem. Messerschraube Rechtsgewinde passend Sabre 1538GR/HR Rasentraktor. Möbelknopf Knopfgriff Ø 30 mm Möbelknöpfe Knopfgriffe Möbelgriff Möbelgriffe. 22x Stahlwinkel,Winkelverbinder mit Sicke 90x90 Winkel Bauwinkel Balkenwinkel W9, 1 Paar Reißverschlüsse Schnallen für Latzhosen. Retro RGB LED Deckenlampe Küchenleuchte Käfig Farbwechsler 450 Lumen DIMMBAR, Nassschleifpapier 230x280mm Wasserfest Handschleifpapier ab 0,58 €/st., 10x VSM Keramikkorn Schleifband XK870F für Optimum und Flott BSM 75P80 P120, 25 MioTools Klett-Schleifscheiben Trockenbauschleifer 225 mm K40-400. Gummipuffer Tank vorne rechts für Stihl 026 MS260,

LED Sicherungstester Kfz Sicherungsprüfer Sicherungen mit Sicherungszieher BGS

LED Sicherungstester Kfz Sicherungsprüfer Sicherungen mit Sicherungszieher BGS, LED Sicherungstester Kfz Sicherungsprüfer Sicherungen mit Sicherungszieher BGS