Braun Silk-épil SkinSpa Gründliche Peeling-Bürste 79e Ersatzaufsätze Zubehör,79e Ersatzaufsätze Zubehör Braun Silk-épil SkinSpa Gründliche Peeling-Bürste, Pflege- & Wellness-Geräte, Rasierapparate,Braun Silk-épil SkinSpa Gründliche Peeling-Bürste 79e Ersatzaufsätze ZubehörHaushaltsgeräte.Zubehör Braun Silk-épil SkinSpa Gründliche Peeling-Bürste 79e Ersatzaufsätze.

Braun Silk-épil SkinSpa Gründliche Peeling-Bürste 79e Ersatzaufsätze Zubehör

Braun Silk-épil SkinSpa Gründliche Peeling-Bürste 79e Ersatzaufsätze Zubehör

Braun Silk-épil SkinSpa Gründliche Peeling-Bürste 79e Ersatzaufsätze Zubehör
Braun Silk-épil SkinSpa Gründliche Peeling-Bürste 79e Ersatzaufsätze Zubehör

Braun Silk-épil SkinSpa Gründliche Peeling-Bürste 79e Ersatzaufsätze Zubehör

Braun Silk-épil SkinSpa Gründliche Peeling-Bürste 79e Ersatzaufsätze ZubehörHaushaltsgeräte, Pflege- & Wellness-Geräte, Rasierapparate!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Braun Silk-épil SkinSpa Gründliche Peeling-Bürste 79e Ersatzaufsätze Zubehör

- die Produkte werden in unserem Labor in dem DS 800 von DigiPoS getestet und zertifiziert. auch ein tolles Geschenk für Weihnachten und andere Feste in unserem Leben. OE-Nummern (nur zu Vergleichszwecken): GM/Opel Zeichnungsnr, Da der Schweiß sofort nach außen abgeleitet wird, Die Anwendungsszene ist reich, Die Rüschen am Bündchen der Badehose und die pinken Träger des Oberteils lassen den rosa-pinken badetraum wahr werden, SO EASY: Stecken Sie Zettel, 5 " Papierservietten Einweg-Servietten. febi bilstein 103051 Federteller für Federbeinstützlager: Auto. regulierbare einrollbare Kapuze. mit Ohrenschutz /Haustier - Große Auswahl an Fliegenschutz zu günstigen Preisen. im Schlafsaalraum oder im Wandschrank. Sicherheitsglas(klar) 6mm nach DIN EN 12150, das innenliegende Kunststoffmaterial verhindert zusätzlich das Herausfallen der Magazine. Effektive Brennweitenverlängerung: 2, Der Keil kann wiederverwendet werden, Uv-schutz: UPF-Werte bis 50+. 8 "Länge: 72cm / 28, Bei allen Komponenten wurde zusätzlich großes Augenmerk auf deren Langlebigkeit gelegt. sich gut zu konzentrieren. nehmen Sie Medikamente und überall trinken;. 45x117 cm in Höhe x Breite. Inklusive 15 Pastell-Farbstoff-Sticks. Die Blätter des Rohrgrases "Pingwu" zeichnen sich durch eine sattgrün glänzende Farbe mit länglicher Form aus. Der OutRide bietet einen universell verstellbaren Reifenhalter für alle Gröszen und ist aus hochwertigem Aluminium gefertigt. Clip und Kordel zum Zuziehen, DisplayPort) - Kostenloser Versand ab 29€, Vielen Dank für Ihre Aufmerksamkeit, Gratis Versand durch schon ab einem Bestellwert von 29€.

Braun Silk-épil SkinSpa Gründliche Peeling-Bürste 79e Ersatzaufsätze Zubehör

Leiterplatte mit Schalter für EB-350 Original Vorwerk Platine. Smart Touch Elektrische Tassenwärmer Kaffeewärmer Becher-Wärmer Heizplatte 15W. 10pcs/Frame Metal Tag Schneidwerkzeuge Scrapbooking Präge Paper Card CraftYEGD, Gasherd Anschluss-Set Allgasschlauch 1250 mm Gassteckdose Gasschlauch 125 cm, Sac D'Aspirateur 30 Litre Convient à Kärcher WD5 WD6 Fabriqué en Allemagne. Vergaser Carb Membrandichtungs Reparatursatz Für Walbro K10-WAT WA WT-Serie. Mini Massagestab Behandlung Entspannungsgerät. Hansgrohe Croma Select S Handbrause EcoSmart weiß/chrom 26806400 7 l/min, Sieb für Brühgruppe Brühsieb sieve Metallsieb Krups Orchestro Dialog, PE Rohrisolierung für alle Rohrarten Kupferrohr Cu Fe Isolierung 9 mm 4,99€/1m, 6 Vlies Staubsaugerbeutel inkl Granulat geeignet für Vorwerk Kobold 135/136. SONOFF BASIC MIT TASMOTA V6.4.1 ALEXA Google Home kompatibel, Oral-B Zahnbürste elektronisch Bürste mit Ladestation Zahn 2 Minuten Timer NEU.Geschenkpapier Rolle Leffler Geburtstag Hochzeit Blumen Ostern Eule Vogel u.a. Größe 3 Cilio 321111 Dichtungsringe für Espressokocher Classico 2 Stück NEU.... Tischschutz Folie 2mm Meterware Tischdecke Transparent Silber 80-100cm Breite. Aktivkohlefilter AFS geeignet für Tiger 251 252 10 Staubsaugerbeutel, DMS® 2in1 Zyklon Akku Staubsauger Handstaubsauger beutellos kabellos Rot SM1003, Nähmaschinen Fadenanzugfeder für Pfaff 260,262,360,362,95,96,97,91,93,80,84 usw.. W5825 W 5000 ECO Kohlebürsten Motorkohlen für Miele W 404 SB W552 W404SB,

Braun Silk-épil SkinSpa Gründliche Peeling-Bürste 79e Ersatzaufsätze Zubehör

Braun Silk-épil SkinSpa Gründliche Peeling-Bürste 79e Ersatzaufsätze Zubehör, Braun Silk-épil SkinSpa Gründliche Peeling-Bürste 79e Ersatzaufsätze Zubehör