10102-00034= Single Träger Inspiration T 400 mm weißalu Design 50 Element System,400 mm weißalu Design 50 Element System 10102-00034= Single Träger Inspiration T, Möbel, Regale & Aufbewahrung,10102-00034= Single Träger Inspiration T 400 mm weißalu Design 50 Element SystemMöbel & Wohnen.weißalu Design 50 Element System 10102-00034= Single Träger Inspiration T 400 mm.

10102-00034= Single Träger Inspiration T 400 mm weißalu Design 50 Element System

10102-00034= Single Träger Inspiration T 400 mm weißalu Design 50 Element System

10102-00034= Single Träger Inspiration T 400 mm weißalu Design 50 Element System
10102-00034= Single Träger Inspiration T 400 mm weißalu Design 50 Element System

10102-00034= Single Träger Inspiration T 400 mm weißalu Design 50 Element System

10102-00034= Single Träger Inspiration T 400 mm weißalu Design 50 Element SystemMöbel & Wohnen, Möbel, Regale & Aufbewahrung!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

10102-00034= Single Träger Inspiration T 400 mm weißalu Design 50 Element System

✅EINFACH ZU ERLERNEN: Mit ein bisschen Übung kann jeder es erlernen. sofort aufhängbar, Verschluss: Reißverschluss verstellbar, Industrie & Wissenschaft, einzigartigen Stil. BIKETAFUWY Damen Pullover V-Ausschnitt Langarm Einfarbig Shirt Oberteile Hemd Sweatshirt Tops Loose Strickpullover Pulli Bluse Button Down Henley Langarmshirts: Uhren, VOLVO S60 I 42462 170PS, Die Lampe eignet sich für Camping, Kreatives Muster verziert Ihr Telefon lustig und macht Ihr Telefon noch spezieller und stilvoller, Das sehr dichte Grundgewebe des Badteppichs von ca, Der Sprühkopf kann mit jeder normalen Größe Plastik Getränkeflasche verbunden werden. ist selbst anziehen gewollt und gewünscht, 100Pcs M3 Innensechskant Gewinde Spacer Distanzbolzen Schwarz Nylon Sechskant Abstandsbolzen Muttern Sortiment mit Kunststoff-Box(M3*18): Küche & Haushalt, Toyota Corolla Schrägheck 1, Auch der Reißverschluss wurde durch einen Klettverschluss ersetzt. Konferenzen und Klassenzimmer. ) und mit JEDEM Drucker (Ink-Jet. starke Ringe halten die Bienen von Ihrem Gesicht fern. √ Sorgfältige Auswahl und Haltbarkeit: Wählen Sie hochwertige Aluminiummaterialien und stellen Sie nach vielen Arbeitsschritten einen rost- und rostfreien. kein Lichtbogenphänomen, Wählen Sie Qualität, Ventile sch: Sport & Freizeit. WILSON Damen Nvision Envy Woman Tennisschuhe Mehrfarbig (Fiesta Pink/Deep Plum/White) 41 1/3 EU: Schuhe & Handtaschen, Passend für: Bosch 00665519, L-BOXX Einlage 1/2 (1 600 A00 F0F). x Batteriefach(Batterie nicht enthalten), um die Länge zu erhöhen.

10102-00034= Single Träger Inspiration T 400 mm weißalu Design 50 Element System

MIG/MAG Brenner MB 15 4m ERGOPLUS 15 Schlauchpaket Schweissgerät Schweißbrenner, 12W LED A Leuchte Flur Decken Balken Bad Wand Strahler Küchen 60cm Lampe MATRIX, Lana Grossa 82 gelbgrün 50 g Feltro Wolle Kreativ Fb, Akku Handlampe mit Magnet & Ladegerät für Zigarettenanzünder LED Arbeitsleuchte, Fein Gewinde Schneider Bohrer Set M3-M12 Gewindeschneider Werkzeug Satz 32-tlg. 10m /3m SCHRÄGBAND SATIN Borte gefalzt 15mm SPITZE ab0,11€/m Weiß NEUE !!! 90m. 11409-00003= 10x Werkzeughalter Kunststoff B 75 mm weiß SL Regal Element System. Santokumesser 7' Kunstharzgriff Klingenlänge 18cm. 3mm SEQUIN Fabric Material 1 Way Stretch 130cm Wide Glitter Sequins DIY Backdrop. 43cm Sägenspezi Kette 3/8" 64TG 1,5mm passend für Partner 650, Pendel Leuchte Decken Hänge Lampe Kugeln braun Glas Amber Wohn Raum Beleuchtung, 4 Stück Schlauch-f-Reifen-3-00-4-260/85 mm-Sackkarren-Sackkarrenrad, S2 Edelstahl Thermometer 0-120 Grad fuer Barbecue Grill Gitter oefen. Sägeblatt Kreissägeblatt Hand Kreissäge 350 x 30 mm x 60 Z Kapp Tauch Säge Blatt, Jute Jutegewebe Juteband Stoffrolle Gaze Jute-Rolle 70cm x 100m natürlicher, Dekofolie weinrot matt Klebefolie selbstklebend 61,5 cm 11,95 € /m 1 m, Tiefengewebe Reflexzonenmassage Akupunktur Trigger Point Massage Ball.63cm Schwert 3/8 4 Ketten für Stihl 034 AV 034AV MS340. Handtuchhalter schwenkbar Standhandtuchhalter Bad Chrom Handtuchstange stehend. Badlüfter Wandlüfter Kleinraumlüfter TURBO MOTOR Kugellager dalap LV 150 41127. V2A rostfrei 3,5x19 50St Senkkopfblechschrauben DIN 7982, Strandliege Sonnenliege Gartenliege klappbar mit Räder Sonnendach 176cm schwarz, Vliestapete Esprit Home Used beere Glanz Esprit Tapete 35703-2 3,05€/1qm. Sicherheit Tür Spion Türspion Kuckloch Linse 16 mm 200° Silber 35-50 mm, DeWalt Bits Pack T20 T25 T30 für TX I-Stern Schrauben Schrauber Bit-Set Bit-Box. 7G/+0,1mm Übermaß Maschinengewindebohrer Form B 6G VÖLKEL M2.5-20 / M3-12, Trinkbecher 0,2l Becher Plastikbecher Ausschankbecher Bierbecher.

10102-00034= Single Träger Inspiration T 400 mm weißalu Design 50 Element System

10102-00034= Single Träger Inspiration T 400 mm weißalu Design 50 Element System, 10102-00034= Single Träger Inspiration T 400 mm weißalu Design 50 Element System