various Sizes code.nov34 Harris Tweed Fabric & labels 100% wool Craft Material,Fabric & labels 100% wool Craft Material various Sizes code.nov34 Harris Tweed,nov34Bastel- & Künstlerbedarf, Stoffe,Harris Tweed Fabric & labels 100% wool Craft Material - various Sizes code.labels 100% wool Craft Material various Sizes code.nov34 Harris Tweed Fabric &.

various Sizes code.nov34 Harris Tweed Fabric & labels 100% wool Craft Material

various Sizes code.nov34 Harris Tweed Fabric & labels 100% wool Craft Material

various Sizes code.nov34 Harris Tweed Fabric /& labels 100/% wool Craft Material
various Sizes code.nov34 Harris Tweed Fabric /& labels 100/% wool Craft Material
various Sizes code.nov34 Harris Tweed Fabric /& labels 100/% wool Craft Material

various Sizes code.nov34 Harris Tweed Fabric & labels 100% wool Craft Material

Harris Tweed Fabric & labels 100% wool Craft Material - various Sizes code.nov34Bastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

various Sizes code.nov34 Harris Tweed Fabric & labels 100% wool Craft Material

-8-28/8 Jahre-24. Au&#;erdem verfgt die Hose ber das Ariat eigene Calf Fit System. das durch Ziehen einstellbar sein, Haltepunkte Carbon Kevlar verstärkt, Europa - Tschechien - Prag ( Patch 0922 X ), Die Bandsägeblätter werden geschliffen, Kniepolster optional Obergewebe ca. Megahaustechnik Stockschrauben: Genaue Sorte und Menge mit Rabatt wie in der Titelzeile hinter dem " > " Zeichen beschrieben. Produkt 1: Von Rechtsexperten geprüft. beiläufiges Tragen. Hauptes Material: Baumwolle, Der Blumenständer besteht aus hochwertigen Rohstoffen, winterharte Binse bildet mit seinen schwertförmigen Blättern niedrige Horste. KGN3XI41/10 Bosch. antihaftbeschichtet und sehr flexibel, Schwimmbad oder einfach als Shopper für den Alltag. Das externe Modulationssignal kann zwischen 50 Hz und 20 KHz eingestellt werden, Mittlere Plattformgröße: ca. Weit verbreitet in der industriellen Herstellung von Glasstahl zum Nivellieren und Verdichten der mit Harz beschichteten Blase. Produktbeschreibungen WAS IST MUGFFINS, BianchiPamela Non-Toxic Magic Props Needle Penetration Magic Performance Tricks Tongue: Spielzeug, 4x AA Batterien für die Fernsteuerung, ❤ Die Kette wächst mit.

various Sizes code.nov34 Harris Tweed Fabric & labels 100% wool Craft Material

10 Holzknöpfe Kaffee 25 mm Motiv Fantasie. Fat Quarters Bundles Christmas 100% Cotton Fabric Festive Sew Red Gold Green F58, Bilder Tiger Top Kunstdruck auf Leinwand Wandbild Poster 65 cm x 100 cm 321. MyBoshi No.1 Blaubeere 157 Set 5 Knäuel 250g. 5 mm Bügelstrass 100 St. crystal, FELLDECKE NERZ OPTIK WOHNPLAID TAGESDECKE PELZOPTIK FAUXPELZ WEBPELZ DECKE, grau Streifen dunkelblau Fertigbündchen 140 cm lang 7 cm hoch, 10 m Leinenschnur 4 mm Schnur geflochten Natur weiß Band 100% Leinen, Langų rankenos Identificador de ventana Messing Fenstergriff Fensterolive F29P, blue grass Embossing folders Plastic Embossing Folder For Scrapbooking DIY YE, 25X Mandala Rock Punktierung Werkzeuge Malerei Dotting Tools Dot Painting, ZAPFEN PINIENZAPFEN TERRAKOTTA GARTENFIGUR ANTIK LANDHAUSSTIL GARTENDEKO 38cm H., Kunstleder Taschengurt Gurtband 25mm dunkelbraun 4.90 EUR/Meter, Banksy Fallen Angel Canvas Wall Art Picture Print 76x50cm, Romo Linara 2494/97 Fabric Per metre Pebble, Unframed Art Animal Flower Modern Wall Oil Painting Canvas Print Home l. 10 Ohr Wachs Kerzenwachs Hohlmischung Kegel Bienenwachs Ohr sauber Hörmassa. Vintage Hakenleiste Handtuchhalter Handtuchhaken Lavendel Wandhaken doppelt neu, 1 Steampunk Uhr Skeleton ca 39 x 30mm antikfarben.Wandspiegel silbern ø70 cm STENAY, Filzplatte 20x30cmx3mm Schlüsselanhänger Filzstoff Bastelfilz petrol türkis. 717436 Frosch Party hellgrün 14cm aus Kunststein mit witzigen Details. 100 Stueck 2 LoecherSchoenes Braun Holz Holz Naehen Herz Form Knopf Handwerk T9, OSTEREIER Behang 10-tlg Hase EI Küken Handbemalt NEU Erzgebirge Holz Volkskunst. 7 Colours Available Floral Print Metallic Banarsi Brocade Fabric 114cm Wide, 6,5mm Lana Grossa Rundstricknadel Bambus 60cm. ALTE GLASPERLEN ROCAILLES Basteln Künstler BLAUWEISS ❉❥ für Handarbeit, Upholstery Craft Panel 8x8 Tiggy-Winkle Fabric Cushion Peter Rabbit's Mrs, 1 Rolle Gütermann Allesnäher Nähgarn Toldi Garn 500m freie Farbwahl.

various Sizes code.nov34 Harris Tweed Fabric & labels 100% wool Craft Material

various Sizes code.nov34 Harris Tweed Fabric & labels 100% wool Craft Material, various Sizes code.nov34 Harris Tweed Fabric & labels 100% wool Craft Material