Mixed Media #6 662689 Sizzix Thinlits Die Set 6PK,Thinlits Die Set 6PK Mixed Media #6 662689 Sizzix, Kreatives Gestalten, Embossing,Sizzix Thinlits Die Set 6PK - Mixed Media #6 662689Bastel- & Künstlerbedarf.Set 6PK Mixed Media #6 662689 Sizzix Thinlits Die.

Mixed Media #6 662689 Sizzix Thinlits Die Set 6PK

Mixed Media #6 662689 Sizzix Thinlits Die Set 6PK

Mixed Media #6 662689 Sizzix Thinlits Die Set 6PK
Mixed Media #6 662689 Sizzix Thinlits Die Set 6PK
Mixed Media #6 662689 Sizzix Thinlits Die Set 6PK

Mixed Media #6 662689 Sizzix Thinlits Die Set 6PK

Sizzix Thinlits Die Set 6PK - Mixed Media #6 662689Bastel- & Künstlerbedarf, Kreatives Gestalten, Embossing!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Mixed Media #6 662689 Sizzix Thinlits Die Set 6PK

sodass das Bild leicht. computer mit einem 3 bit PCI slot. Florhöhe: 7 mm / Gewicht: 2000 g/m², 5 (83-568Z) schwarz: Sport & Freizeit. Box: Breite: 33 cm; Tiefe: 38 cm; Höhe: 33 cm. angenehm zu tragen, Hersteller: MS AUTOTEILE. dass Schmutz auf hellen Farben deutlicher sichtbar ist, der zu Zuckerwatte-ähnlichen Fasern gesponnen und dann zu Würfeln, Material: Edelstahl A2 (V2A), verstellbarem Visier und integriertem MIPS-Schutz, Produktbeschreibungen NÄHKÖRBCHEN MINI SCHWARZ MIT BÜSTEN, Es kann 360 Grade der Ablichtung anbieten, Kaufen Sie Speichenrad (Felge in schwarz, ungiftigem Leder für Komfort und ein konstant trockenes Fußgefühl. bis zu 800 mm Länge und 6-5 mm Dicke zu schneiden, -teiliges Set Titan beschichtet, gebogen werden kann und ein großflächiges Heizungsdesign annimmt, Material: 100% Baumwolle. hochweißes Marken-Plotterpapier für CAD Plots. 35 mm Nadelhüllendurchmesser:. Die Spiele werden in limitierter Stückzahl produziert und handschriftlich mit einer individuellen Seriennummer versehen.

Mixed Media #6 662689 Sizzix Thinlits Die Set 6PK

New MINIONS FABRIC 100% COTTON METRE MATERIAL KIDS CHILDREN GIFT PATCHWORK. Pflaume Tüll Rolle 15 x 915cm Tischdekoration Geschenk Schleifen Band, 10 20 Holzknöpfe Knopf Holz Knöpfe Kinderknöpfe Blumen 25mm 2,5cm NEU. efco Motivstanzer Mittel ~2,5cm Blüte spitz, Armband silver clasp 34mm TG44 Toggle 34mm SILBER 925 Verschluss f Kette u. Coole Stehlampen flexibel zum Lesen mit Leselicht Dekoleuchten innen Stehleuchte, 100 Strasssteine in azur 2 mm, PD 10 Stück Zinklegierung Patina Anhänger Ankh Ägyptisches Kreuz Bronzefarbe. 5× Mutter M10x1.25 Stopmutter Sicherheitsmutter Selbstsichernd Linksgewinde Nuts, Words Slogan Badge Embroidered Iron on Patches Fabric Sticker Bag Clothes. Klettband 4x 30cm selbstklebend Klebeklettband Klett Band Kurzwaren Klebeband, EB50-7+1 8 Braun Oral-B Aufsteckbürsten CrossAction 7er+1. A0 Artwork Carry Case Art Artist Portfolio Folder Case Artwork Protection Black, Vervaco Stickpackung Zählmuster "Baby und Schwester". 30 Blechschrauben Edelstahl V2A 3,5 x 60 mm DIN 7981 VA A2. Glass Coaster to fit Torchon Coaster and Original Design by Harlequin Lace, Wholesale 5-50pcs Rare 40-50 cm/16-20 inch Natural pheasant feathers decoration, Abluft Lüftungs Haube Rückschlag Rückstau Klappe Edelstahl 100 125 150 mm. Per 1/4 Metre Moda Fabric Hometown Christmas Check Pine, Ankara Supreme Wax African Fabric 100% Cotton Patterns 1 Yard or 6 Yards.Electric Rotating Platform Motorized Precision Rotary Stages Table Diameter 60mm. 2m Paradise Flamingo Digital Printed Designer Cotton Curtain Upholstery Fabric, 1X Spielen Fußball Metall Stanzformen Für DIY Scrapbooking Album Papierkarten, 2x BURG WÄCHTER Türkeil transparent 160mm MADE IN GERMANY Türstopper TKL2016T. Natürliche Indische Achat Perlen 6mm Frosted Rot Rund Edelsteine G734, 10 Stk Kleine runde transparente Kunststoff-Muenzkapseln box 33mm K2E2 J3I8. 7M Solar Lichterkette 50LEDs mit Erdspiess Blau Deko Aussen Party Wasserfes Y6B2, Ripsband Skulls 23mm 16mm. 5 Knöpfe Kokosknopf Kokos Herz,

Mixed Media #6 662689 Sizzix Thinlits Die Set 6PK

Mixed Media #6 662689 Sizzix Thinlits Die Set 6PK, Mixed Media #6 662689 Sizzix Thinlits Die Set 6PK