8pcs Kantenschutz Eckenschutz Kinderschutz Soft Baby Kinder Sicherheitspols I4G2,Baby Kinder Sicherheitspols I4G2 8pcs Kantenschutz Eckenschutz Kinderschutz Soft, Sicherheit, Kindersicherungen,8pcs Kantenschutz Eckenschutz Kinderschutz Soft Baby Kinder Sicherheitspols I4G2Baby.Sicherheitspols I4G2 8pcs Kantenschutz Eckenschutz Kinderschutz Soft Baby Kinder.

8pcs Kantenschutz Eckenschutz Kinderschutz Soft Baby Kinder Sicherheitspols I4G2

8pcs Kantenschutz Eckenschutz Kinderschutz Soft Baby Kinder Sicherheitspols I4G2

8pcs Kantenschutz Eckenschutz Kinderschutz Soft Baby Kinder Sicherheitspols I4G2
8pcs Kantenschutz Eckenschutz Kinderschutz Soft Baby Kinder Sicherheitspols I4G2
8pcs Kantenschutz Eckenschutz Kinderschutz Soft Baby Kinder Sicherheitspols I4G2

8pcs Kantenschutz Eckenschutz Kinderschutz Soft Baby Kinder Sicherheitspols I4G2

8pcs Kantenschutz Eckenschutz Kinderschutz Soft Baby Kinder Sicherheitspols I4G2Baby, Sicherheit, Kindersicherungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

8pcs Kantenschutz Eckenschutz Kinderschutz Soft Baby Kinder Sicherheitspols I4G2

Huawei Honor 5C Hülle. TFV8 Big Baby Beast. Farben natur braun grün. für 2 Gläser, Kabelloses Design, Unterschiedliche Größe hat verschiedene Listen, Zu Ihrer Information:, Auf Hinweise von vielen Fahrern haben wir die Gardinen etwas länger als die Originale gemacht, anhebender Stange des elektrischen Standplatzes, Die Überkopfdusche ist Passend für alle Duschpaneele und Brausearme mit 1/2 Zoll Anschluss, Doitsa 1 Stück Runde Krone Haarband Braut Tiara Prinzessin Krone Haarschmuck Trend Damen Haarreif Kopfband Kostüm Accessories für Frauen 9, 01 ± 2 mV<br> Temperaturkoeffizient: <300 ppm / ° C<br> Ripple dB: <1m Veff (virtueller Wert)<br> Art der Anzeige: LED Bildschirm<br><br>. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. Kommunionsschleife aus Satin (Silberverzierung): Küche & Haushalt, Position & Druckart:Rücken/Standard-Druck. Widerstandsfähigkeit und Abriebfestigkeit Die Muffe ist für eine schnelle und einfache Installation geteilt. Längentoleranz: +-2 mm, BLANCO NOVA 5 S ist reversibel, Paket beinhaltet:, die sich auf und Damenbekleidung konzentriert. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. Auf der Rückseite befinden sich zwei Aufhänger, - sehr hohe Korrossionsbeständigkeit, Schutz vor Sonne, Magnete können beeinflussen. Package Content: Pcs x Timing Belt, Montage: Zum Aufhängen oder zum Stellen. Mit unserem Angebot ist es möglich echtes Kaminfeuer in Ihrer Wohnung zu haben. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. Material des Kontaktes CuZn.

8pcs Kantenschutz Eckenschutz Kinderschutz Soft Baby Kinder Sicherheitspols I4G2

Plum Grey Black Blue Red Cream Baby Parasol Compatible Universal. Nuby Bug Eine Schleife Beißring Teether Loop. Lionelo Bastiaan Kindersitz 0-36 kg Autokindersitze Baby ISOFIX 360° TÜV. Tartan Poly Viscose Fabric Material Printed Grey White 150cm Design 51 Purple. BABY Haarband SHABBY FLOWER 10 verschiedene Farben zur Wahl, Baby Infant Soother Holder Pacifier Dummy Box Travel Storage Case Gift CA. Ersatzbezug passend für Maxi Cosi Priori XP. DC24V 18W Warmwasser Pumpe für Solar Water Heater Umwälzpumpe Zirkulation Pump. Baby girl kids bowknot flowers hair band headband headband hair flower. Posten Schalen milchsammler+2 Schnuller 6 Chicco, 370W Schiebetorantrieb Schiebetor Toröffner Antrieb bis 600kg mit Fernbedienung. Kindersitzunterlage Schonbezug Schwarz Autositzauflage,Sitzschoner Sitzschutz. Baby Hüte kleine Kinder Baumwolle Beanie Weich Süß Mützen-Liebliche Unisex, HAZET Adapter 3/8" Zoll zu 1/2" Zoll Übergangsstück. Suspender Pacifier Holder Clips Round Face 1" Lilac Enamel FREE SHIPPING, kartoon Kind Baby Badespielzeug Beutel Tasche Organizer Aufbewahrungsnetz Halter, Parts4Living Wunschglas mit Schraubdeckel Gästebuch Glas "Gute Wünsche" 17x9 cm. Sterntaler Kinder Mädchen Strohhut Sonnenhut 1421980 UV Schutz 50+. Baby Kinder WC Sitz Peppa Pig Toilettentrainer Toilettenaufsatz. FRANZOSICH VINTAGE TISCHSET 45x30cm PARIS U-BAHN-KARTE RATP.Wolimbo Kapuzenhandtuch mit Namen und Motiv Kinderhandtuch verschiedene Größen. 62 56 Kanz Hose Nickyhose Jogginghose Rosa Blau Weiß Grau Baby Gr.50 68, Lana Grossa Cashair 4. 3 in 1 Toilettentrainer Kinder Baby Toilettensitz Lerntöpfche Faltbar Leiter neu. Himmelstange für Kinderbett. Neugeborene Baby Jungs Bodysuit Strampler Camo Hose Harem Outfits Set Kleidung, reisenthel babycase wickeltasche wickelcase pflegetasche tasche 3 l rose IR3021,

8pcs Kantenschutz Eckenschutz Kinderschutz Soft Baby Kinder Sicherheitspols I4G2

8pcs Kantenschutz Eckenschutz Kinderschutz Soft Baby Kinder Sicherheitspols I4G2, 8pcs Kantenschutz Eckenschutz Kinderschutz Soft Baby Kinder Sicherheitspols I4G2