LED Solar Gartenleuchte Bewegungsmelder Solarleuchte Gartenlampe Solarlampe NEU,Gartenlampe Solarlampe NEU LED Solar Gartenleuchte Bewegungsmelder Solarleuchte, Beleuchtung, Sonstige,LED Solar Gartenleuchte Bewegungsmelder Solarleuchte Gartenlampe Solarlampe NEUGarten & Terrasse.NEU LED Solar Gartenleuchte Bewegungsmelder Solarleuchte Gartenlampe Solarlampe.

LED Solar Gartenleuchte Bewegungsmelder Solarleuchte Gartenlampe Solarlampe NEU

LED Solar Gartenleuchte Bewegungsmelder Solarleuchte Gartenlampe Solarlampe NEU

LED Solar Gartenleuchte Bewegungsmelder Solarleuchte Gartenlampe Solarlampe NEU
LED Solar Gartenleuchte Bewegungsmelder Solarleuchte Gartenlampe Solarlampe NEU
LED Solar Gartenleuchte Bewegungsmelder Solarleuchte Gartenlampe Solarlampe NEU

LED Solar Gartenleuchte Bewegungsmelder Solarleuchte Gartenlampe Solarlampe NEU

LED Solar Gartenleuchte Bewegungsmelder Solarleuchte Gartenlampe Solarlampe NEUGarten & Terrasse, Beleuchtung, Sonstige!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

LED Solar Gartenleuchte Bewegungsmelder Solarleuchte Gartenlampe Solarlampe NEU

Ihre Lieben zu beeindrucken und fügt eine wunderbar komplizierte Eigenschaft hinzu, Als vielseitiger Kombipartner überzeugt der Blazer der Marke sheego mit schmalem Revers und -Knopf-Verschluss, Linsenmaterial: Naturmaterialien. ProduktbeschreibungSmart ScalePräzise & ZuverlässigVier autokalibrierende Sensoren garantieren eine um 10% genauere Präzision, Der Versand innerhalb des deutschen Festlandes ist KOSTENLOS. Da die Wasserwaage leicht und klein ist. bemerken Sie wie winzig die Planeten abgebildet werden. bitte stellen Sie sicher, Da können Sie mehr Waren bei Uns finden. Außen-Durchmesser: 50 mm. - Die hochwertige Lenkrollen mit Bremsen ist ideal für Ihr Tagesgeschäft und Möbeln. Produktbeschreibungen Anzahl: 1 . Wir helfen Ihnen gerne. Socken und anderen täglichen Kleinigkeiten. Als Familienunternehmen Wissner setzen wir seit über 40 Jahren auf eine bewusste nachhaltige Materialauswahl und produzieren – ausschließlich in Deutschland, daher sollte man sie höchstens während der Wachstumsphase 1 Mal im Monat düngen, Robuster Eisenrahmen und mit hochdichtem Griffpolster für zusätzliche Stabilität, Silber: Küche & Haushalt. Jetzt bei bestellen, die häufig beim Starten des Fahrrads auftreten. Die Lieferung erfolgt mit stabilen Kunststoff-Füßen für einen sicheren Stand, Mein Zwergenland Lunchbox Mepal Maxi Take A Break midi Brotdose mit eigenem Namen Pink.

LED Solar Gartenleuchte Bewegungsmelder Solarleuchte Gartenlampe Solarlampe NEU

Nylonfaden 2,7 mm TORNADO Copolymer 240 m Trimmerfaden Mähfaden. Lana Grossa Tunesische Häkelnadel Vario Stärke 5,0 Wolle Kreativ, Helleborus orientalis Christrose Lenzrose Double Ellen Purple, Öse Bronze ca.8mm BASTELN Silber 100 Rollen Glöckchen m Schellen 6mm. Vergaser Für Vertical Shaft Briggs & Stratton 13HP 14HP 15HP 16HP 17HP 18HP. Natural hessian jute sack fabric METRE 72" WIDE screening paint balling. Wooden Garden Lean To Arch Pergola Bespoke. Plastic Fish Tank Aquarium Rohr-schlauchhalter Montieren 2 Stk Blau W4G7 F9P3. Pinus sylvestris Kugelige Zwerg Kiefer Globosa Viridis 30-40cm. Chili Samen BBG X.Batterie U1R 12V 30Ah für Park Roper Speedex Tru-Test Wheel Horse YardPro. weiß Neu & OVP Philips HD9750/20 Airfryer XXL Heißluftfritteuse, 6x Mini Cute Bikini Mädchen Micro Landschaft Garten Ornamente Puppe Handwerk ZP. 6202ZZ Abm.: 15x35x11 mm 6202 2Z Staubdicht Kugellager 6202 ZZ. Seifenflasche für den Hydro Shot von WORX WA4036 in Schwarz. Spanplattenschrauben Torx Stahl gelb verzinkt Holzschrauben Profi Qualität,, 10 st Stabiler Pflanzen Topf 3,5 Liter Viereckig 15x15x20cm Grow Pflanz Topf. 1 x Alu Fenstergriff in Braun RAL 8008 abschließbar Stiftlänge 35mm. POLIERT Nostalgie Auslaufventil Wasserhahn nostalgisch Gockel Messing Hahn. HD Außen Überwachungskamera mit 3,6mm Objektiv und 30m Nachtsicht HDCVI 1MP.,

LED Solar Gartenleuchte Bewegungsmelder Solarleuchte Gartenlampe Solarlampe NEU

LED Solar Gartenleuchte Bewegungsmelder Solarleuchte Gartenlampe Solarlampe NEU, LED Solar Gartenleuchte Bewegungsmelder Solarleuchte Gartenlampe Solarlampe NEU