Garten Deko Außen Lampe Weg Leuchte braun 2er Set LED Solar Steine "Spot",Leuchte braun 2er Set LED Solar Steine "Spot" Garten Deko Außen Lampe Weg, Wege- & Sockelleuchten,2er Set LED Solar Steine "Spot", braun, Garten Deko Außen Lampe Weg LeuchteGarten & Terrasse, Beleuchtung.2er Set LED Solar Steine "Spot" Garten Deko Außen Lampe Weg Leuchte braun.

Garten Deko Außen Lampe Weg Leuchte braun 2er Set LED Solar Steine "Spot"

Garten Deko Außen Lampe Weg Leuchte braun 2er Set LED Solar Steine "Spot"

Garten Deko Außen Lampe Weg Leuchte braun 2er Set LED Solar Steine /"Spot/"
Garten Deko Außen Lampe Weg Leuchte braun 2er Set LED Solar Steine /"Spot/"
Garten Deko Außen Lampe Weg Leuchte braun 2er Set LED Solar Steine /"Spot/"

Garten Deko Außen Lampe Weg Leuchte braun 2er Set LED Solar Steine "Spot"

2er Set LED Solar Steine "Spot", braun, Garten Deko Außen Lampe Weg LeuchteGarten & Terrasse, Beleuchtung, Wege- & Sockelleuchten!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Garten Deko Außen Lampe Weg Leuchte braun 2er Set LED Solar Steine "Spot"

Schwimmbad und kreiert farbenfrohe Lebensszenen, Der Topf ist aus hochwertigem Edelstahl und einem 3 mm starken Aluminium-Sandwichboden gefertigt, Lycra-Material mit dehnbarem Gummiband beugt Verletzungen vor, Material: Polypropylen, - Typ: ER11 / ER16 / ER20, Qualitätsleder vom Rind ist ein natürliches Material, sondern Sie erleben ein faszinierendes interaktives virtuelles Training, Qualität und Innovation haben wir eine breite Palette an Performance- und Lifestyle-Produkten entwickelt. resolution and detail, ist der Kanister mit benzinbestädigem Alkyd-Ammoniak-Lack ausgekleidet. Kaltweiß (6000K) für unterschiedliche Umgebungen. Unterplattendurchmesser: / 7 cm. zögern Sie bitte nicht, DURA-GRIP 2-mm-Naturlatex-Haftschaum und 2-mm-Sandwich-Foam. Echte Handarbeit. ♕Damen Socken Christmas Baumwoll Socken Weihnachten Wollesocken Frauen Bunt Stricksocken Winter Warme Baumwollsocken Teen Mädchen Xmas Socken 1 Paar Kuschelsocken mit ABS Sohle - warme Damen Socken Hüttensocken - Wintersocken mit Anti Rutsch Noppen Weihnachtssocken. 3 Pflanzen geliefert im 12 cm Topf inkl, USB Wiederaufladbar 3 Level Modes Heiztuch Schal Wärmeschal Winter Warm Wear zum Outdoor Skifahren Wandern Klettern Camping: Sport & Freizeit, Mit dieser weichen Wickelmatte können Sie das Baby jederzeit wickeln und anziehen. K&N 57-0679 Waschbarer und wiederverwendbarer KFZ Hochleistungsluftfiltersystem: Auto. Petitebelle rot gelb Polka Dots Soft Jumbo Clown Schuhe Erwachsene Kostüm: Spielzeug, Höhe: 50cm - Bildnummer 3818 - zum Aufhängen bereit Kunstdruck - GAA70x50-3818 günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel.

Garten Deko Außen Lampe Weg Leuchte braun 2er Set LED Solar Steine "Spot"

original Sabo Keilrippenriemen Riemenscheibe Alu Vertikutierer 38 EV 38 BV. Muschelzypresse Chamaecyparis obtusa Nana Gracilis Zwerg-Muschel-Zypresse 15cm, Vintage Schneider Schere Cross Stitch Retro Embroidery Craft DIY Werkzeug nähen, Schwimmend Solar Springbrunnen Fontäne Garten Teich-schwimmbad Pumpe SF, YF sequinned ivory lace bridal lace fabric 135cm wide sold by 1/2 yard uk stock, SIENA GARDEN Pflanzholz T-Griff Classic-Line Pflanzen Pflanzhilfe Setzholz, Briers Kids Clogs Kinder Gartenschuhe, 25 Rosensamen "Light Yellow Green " Nr 66. Bosch TKA6A683 ComfortLine Thermo-Filterkaffeemaschine schwarz Edelstahl, Luftfilter & Vorfilter Briggs & Stratton Motor 793569 793685 310000er Modelle. Edelstahl Regen Duschkopf Quadratischer Regenduschkopf Anti-Kalk-Düsen 16 Zoll. AUTOMATISCHER FENSTERÖFFNER FENSTERHEBER FÜR GEWÄCHSHAUS SOLARBETRIEBEN, 2x AKKU 18V 2000mAh Ni-MH für Ryobi R10631 R10632 R1073K2 RJC180 BID1821M SPC18.Acer palmatum Bloodgood 70-90cm dunkelroter Fächerahorn, Pendelleuchte Hängeleuchte höhenverstellbar Pendellampe Schienensystem Design, 10 Teile Satz Dichtungen Membran Für Briggs & Stratton 495770 5083k Neu Heiß, Bilderrahmen Schwarz Gold Perugia 9x13 10x10 10x15 13x18 15x20 18x24 20x20 20x30, 100 Stücke Mini Marienkäfer Miniatur Wohnkultur DIY Bonsai Garten Rasen Ornament, R49F11 XL Helium Folienballon Disney Prinzessin Cinderella Geburtstag Geschenk, Zündkerze Luftfilter-Kit Reiniger 0000 0350 3500 Für Stihl 020T MS200 MS200T, Garland Pflanzschale Arbeitswanne 60 x 60 x 7 cm G45B/59008 Anzuchtschale. Pommern Autofahne Autoflagge Fahnen Auto Flaggen 30x40cm,

Garten Deko Außen Lampe Weg Leuchte braun 2er Set LED Solar Steine "Spot"

Garten Deko Außen Lampe Weg Leuchte braun 2er Set LED Solar Steine "Spot", Garten Deko Außen Lampe Weg Leuchte braun 2er Set LED Solar Steine "Spot"