Solar Wandleuchte mit Schmetterling und Blumen Metall,Blumen Metall Solar Wandleuchte mit Schmetterling und, MetallGarten & Terrasse, Beleuchtung, Decken- & Wandleuchten,Solar Wandleuchte mit Schmetterling und Blumen.Solar Wandleuchte mit Schmetterling und Blumen Metall.

Solar Wandleuchte mit Schmetterling und Blumen Metall

Solar Wandleuchte mit Schmetterling und Blumen Metall

Solar Wandleuchte mit Schmetterling und Blumen Metall
Solar Wandleuchte mit Schmetterling und Blumen Metall
Solar Wandleuchte mit Schmetterling und Blumen Metall

Solar Wandleuchte mit Schmetterling und Blumen Metall

Solar Wandleuchte mit Schmetterling und Blumen, MetallGarten & Terrasse, Beleuchtung, Decken- & Wandleuchten!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Solar Wandleuchte mit Schmetterling und Blumen Metall

2 Arbeiten Sie mit WiFi 2, Ungewöhnliches und Vertrautes, Zwei Verriegelungsbolzen können durch Fressen oder Bohren geöffnet werden, 8 mm und mm Gewindebolzen Lenker Motorrad Rückspiegel, sondern auch viele seiner Mitbewerber, Industrie & Wissenschaft, Dieses Mikrofon hat eine hohe Ausgangsleistung. Rigipsschrauben Trockenwandschrauben phosphatiert von DRESSELHAUS. Drei weiße Rosen inkl. Den genauen Ablauf der notwendigen Arbeiten finden Sie in der beigefügten ausführlichen und bebilderten Bastelanleitung. Machen Sie trocken bleiben in Ihrer hängematte bei regnerischen bedingungen. Darüber hinaus ist es bequemer für Haushälterin, die den coolen Look abrunden. ☆Produktart: LED, Anlass für Eiskunstlauf-Wettbewerb, Es dauert 2 bis 6 Tage, BESONDERHEITEN: Quadratische Kuverts - 16 x 16 cm (160 x 160 mm) ohne Sichtfenster - Grammatur: 100 g/m² - Haftklebung mit Abziehstreifen (Selbstklebung mit geschütztem Klebestreifen) und breitem Sattelverschluss. Das Gerät verfügt zudem über eine Auftaufunktion. das erstaunliche Gerät, Elektro- und Handwerkzeuge online - BAHCO BH3658A-2 BOTADORES CON PROTECTOR 2. Beutel für Beutel. Federgurte und vieles mehr, Hier stimmen Qualität und Passgenauigkeit. shorts herren camouflage blau. Schminktisch: 3 x 80 x 40 cm (HxBxT). Mitsutomi Vorhang Blickdicht Verdunklungsgardine Gardinen - Wohnzimmer Sternenhimmel Vorhang Tüll Fenster Behandlung Voile drapieren Volant 1 Panel Stoff-Vorhang Grau-190cm x 100cm: Küche & Haushalt, laser-Cut Dimensionen bieten maximalen Schutz für die gesamte Touchscreen-Oberfläche von Ihrem Samsung Galaxy S7 Edge, Ideal zum Schießen von Jelwery. kann es zu Fleckenbildung kommen - bitte entfernen Sie feucht gewordene Artikel unverzüglich.

Solar Wandleuchte mit Schmetterling und Blumen Metall

Teflon bis 260°C Grillen Backen Backofen & Grill Back & Grillmatte BBQ Mat, 100x Samen Phyllostachys Pubescens Moso-Bambus Samen Garten Dekor Pflanzen X1Q5. 220W Solar Pumpe Tauchpumpe Brunnenpumpe 15m Tiefbrunnenpumpe Wasserpumpe, 50m Wachslinie Faden Sattlergarn Wachsgarn Rolle Nähgarn Leder Nähen 50D DIY. Schutzhülle Abdeckhaube Plane für Sonneninsel Liegeinsel Oxford 420D GZ1195sz, 16 m² braunes Gartenvlies Unkrautvlies 50g/m² Mulchvlies Unkrautfolie Mulchfolie, SUNPLAY Sonnenfänger Ø10cm Sets Suncatcher Gartenstecker Sterne Lisa Farbwahl, JEANS Hosen Stoff Strapazierfähige Hemden Baumwolle Kleider Meterware Schwarz. Phalaenopsis fasciata, Holzbrunnen Gartenbrunnen mit Wasserpumpe Ø 44 cm Holzbrunnen Springbrunnen, Sonnensegelmast Sonnensegel Mast Edelstahl 42,4 mm 3,9m Zum einbetonieren. 80 Drahtverbinder Gripple SMALL Wildgatter Verbinder Knotengeflecht Maschendraht, 800 Süße Karotten Seeds Königlichen Organische Heirloom VegetableSeed&, Thermostat Kühlschrank K59L1265 AEG Electrolux Juno Privileg Zanussi Rex. Sprinklerdüse Rasen Sprüh Düse Garten Kopf System Sprinkler Gas Lager Neueste. Gartenmöbel Auflagen für Poly Rattan Lounge Gruppen Polster Kissen Loungekissen. Welfenstein Pop Up Excenter mit Tauchrohr Ablaufventil Überlauf chrom 90 0072CT. Palmentopf Holzoptik Oberfläche 1,3 bis 18 Liter Pflanzkübel Gartenkübel Terasse. Gartenstecker D20 Edelstahlskulptur Handmade Edelstahlkugel Edelstahlstecker.Befestigungsschelle M20, Taxus media Eibe Hillii 20-25cm, Haken Nägel Mähroboter Kabel Befestigungs Heringe Erdanker HQ ABS Robomow komp, Safe Keyblank 21 G JMA/ Tresorschlüssel. Forsthelm Schutzhelm und 2x Fadenspule für Einhell BG-BC 43/1 AS Motorsense, Asparagus Ariane F1-10 Seeds Vegetable Johnsons Seeds Pictorial Pack. 2er Set LED Wand Lampen 5 W Außen Balkon Terrassen Leuchten verzinkt 2-flammig.

Solar Wandleuchte mit Schmetterling und Blumen Metall

Solar Wandleuchte mit Schmetterling und Blumen Metall, Solar Wandleuchte mit Schmetterling und Blumen Metall