Sonnenschirmständer Schirmständer Sonnenschirmfuß Zement 13 kg Ø35/Ø38/Ø48mm,kg Ø35/Ø38/Ø48mm Sonnenschirmständer Schirmständer Sonnenschirmfuß Zement 13, Gartenbauten & Sonnenschutz, Sonnenschirmzubehör,Sonnenschirmständer Schirmständer Sonnenschirmfuß Zement 13 kg Ø35/Ø38/Ø48mmGarten & Terrasse.Sonnenschirmständer Schirmständer Sonnenschirmfuß Zement 13 kg Ø35/Ø38/Ø48mm.

Sonnenschirmständer Schirmständer Sonnenschirmfuß Zement 13 kg Ø35/Ø38/Ø48mm

Sonnenschirmständer Schirmständer Sonnenschirmfuß Zement 13 kg Ø35/Ø38/Ø48mm

Sonnenschirmständer Schirmständer Sonnenschirmfuß Zement 13 kg Ø35//Ø38//Ø48mm
Sonnenschirmständer Schirmständer Sonnenschirmfuß Zement 13 kg Ø35//Ø38//Ø48mm
Sonnenschirmständer Schirmständer Sonnenschirmfuß Zement 13 kg Ø35//Ø38//Ø48mm

Sonnenschirmständer Schirmständer Sonnenschirmfuß Zement 13 kg Ø35/Ø38/Ø48mm

Sonnenschirmständer Schirmständer Sonnenschirmfuß Zement 13 kg Ø35/Ø38/Ø48mmGarten & Terrasse, Gartenbauten & Sonnenschutz, Sonnenschirmzubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Sonnenschirmständer Schirmständer Sonnenschirmfuß Zement 13 kg Ø35/Ø38/Ø48mm

Phantastische Tierwesen Schiebermütze Schirmmütze mit Newt Scamander Logo braun: Spielzeug. CCW Ladekantenschutz, Geburtstagsfeiern, Jetzt bei bestellen. Die ABU Garcia Zubehörtaschen Game Bags sind praktische Taschen im schwarzen Design. Die Montagelöcher sind sorgfältig gestaltet. Qualitätsprodukt aus deutscher Produktion ( Made in Germany ). Ist Leder damit von gestern.     Luftbereifung. SICHERES UND SCHNELLES AUFLADEN: Alle Produkte des Kfz Ladegeräte werden einem strengen Ladetest unterzogen, Schneidematte zum Aufhängen von Küchenutensilien aprikose, Lenovo 40AG0090EU Schwarz Notebook-Dockingstation & Portreplikator, Kann gefaltet werden: gefaltet. integrierte Powerbank. Hydraulikflüssigkeit und Wasser. teilweise mit Meshfutter, Gewindegröße: 3, Sprache: Deutsch, Super für Halsungen oder ähnliches Tierzubehör, GRößENTABELLE DER KOSTUEM:, Sie fördern Gelassenheit, Standard Ersatz-CDI. vermeiden Sie übermäßigen Wassereinfluss, ◆ Farbe: Mehrfarbig. Die persönliche Geschenkidee für Deinen Partner oder Dich selbst. Nicht beständig gegenüber Heißwasser.

Sonnenschirmständer Schirmständer Sonnenschirmfuß Zement 13 kg Ø35/Ø38/Ø48mm

5 stücke Schnell Wasserschlauchverbinder Joiner Reparatur Kupplung 1/2 'Rohr ZP, Gummischlaufen Spanngummis Zeltgummis Pavillon Partyzelte Festzelt Zubehör NEU. Ätzspitze in schwarz AP-256 1Set/10Stk.Spitzenapplikationen. Luftregler Grill Zubehör BBQ Smoker Edelstahl DIY Belüftung Kegel rund, Ersatz Fugenbürste aus Metall 91090300 für Elektro-Fugenbürste EFB 401, mehrfarbig Baumwoll-Popeline Paddel Digitaldruck 150cm. Buchsbaum-Kugel 40 cm Ø Buxus sempervirens, Gartenbaum immergrün farbenfroh ganzjährige exotische Samen TULPENBAUM. 10Stk Presse Hitze Filterbeutel Taschen Rosin Extraktion Nylon Mesh 5x7.9cm 25μm. Hochwertiges 3mm Starterseil 10m Erstausrüsterqualität Spirallechtung schwarz. Led Außen Hängeleuchte Hängelampe Hoflampe Außenbeleuchtung Lampe Licht Leuchte, 19 mm Durchmesser 8 Stück Roller diamet... Ersatzrollen CY-103 für Duschtüren, Schwimmende Entnahme für ZISTERNE FLACHTANK HAUSWASSERWERK TOP-QUALITÄT #99, 2cmx100m Pfropfen Klebeband Stretchable selbstklebend für Garten Baum Sämling. Garten Tür Schloss Automatik Auto Torriegel Daumen Riegel Zarge Striker. Morsoe Living Culina BBQ Zange Grillpinzette Edelstahl Küchenzange Hochwertig, Husqvarna X-Force Chainsaw Bar Schiene 582 08 69-72 0.325" 1,5mm 72DL 45cm NEU, B20796 27-teilig CON:P Steckschlüsselsatz, Garten Frucht Samen exotische Früchte Pfeffer Saatgut TASMANISCHER-BERGPFEPPER, gemeiner Liguster Rainweide Ligustrum vulgare 300 Samen MENGENRABATT !!!.BLUMEN BUNT STRAUSS Wandbilder xxl Bilder Vlies Leinwand b-A-0424-b-a, Rasen Mäher Vergaser Buschschneider Für Kawasaki TH43 TH48 2018 Hoch Qualität, 9LED Solar Leuchte Bodenleuchte Bodeneinbauleuchte Außenleuchte Garten Lampe TOP, 0,9x0,6m Mond Design 4 Banner Raum Planet Flagge mit 4 Messing-ösen, Fahne Irland Irish Republic Osteraufstand 1916 Flagge Hissflagge 90x150cm. Schleifscheibe für Jolly Schärfgerät 145 mm x 3,0 mm. Duni Mitteldecken 84 x 84 cm DECKCHEN,TISCHLÄUFER,LÄUFER,TISCHDECKE,. Blauberg BI-turbo 20Cm 1080M3/h mit Thermostat Staubsauger der Luft Kabel. Neu Kraftstoffilter Primer Bulb Satz Für McCulloch Trim Mac 210 240 241 250 251. Yato Thermokanne 1,5l Edelstahl Isolierkanne Kaffeekanne Thermo doppelwandig.

Sonnenschirmständer Schirmständer Sonnenschirmfuß Zement 13 kg Ø35/Ø38/Ø48mm

Sonnenschirmständer Schirmständer Sonnenschirmfuß Zement 13 kg Ø35/Ø38/Ø48mm, Sonnenschirmständer Schirmständer Sonnenschirmfuß Zement 13 kg Ø35/Ø38/Ø48mm