Halloween Spider Doorplate Metal Cutting Dies DIY Scrapbook Album Card Decor CJ,Dies DIY Scrapbook Album Card Decor CJ Halloween Spider Doorplate Metal Cutting, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma, & Embossing,Halloween Spider Doorplate Metal Cutting Dies DIY Scrapbook Album Card Decor CJBastel- & Künstlerbedarf.Scrapbook Album Card Decor CJ Halloween Spider Doorplate Metal Cutting Dies DIY.

Halloween Spider Doorplate Metal Cutting Dies DIY Scrapbook Album Card Decor CJ

Halloween Spider Doorplate Metal Cutting Dies DIY Scrapbook Album Card Decor CJ

Halloween Spider Doorplate Metal Cutting Dies DIY Scrapbook Album Card Decor CJ
Halloween Spider Doorplate Metal Cutting Dies DIY Scrapbook Album Card Decor CJ
Halloween Spider Doorplate Metal Cutting Dies DIY Scrapbook Album Card Decor CJ
Halloween Spider Doorplate Metal Cutting Dies DIY Scrapbook Album Card Decor CJ
Halloween Spider Doorplate Metal Cutting Dies DIY Scrapbook Album Card Decor CJ

Halloween Spider Doorplate Metal Cutting Dies DIY Scrapbook Album Card Decor CJ

Halloween Spider Doorplate Metal Cutting Dies DIY Scrapbook Album Card Decor CJBastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma. & Embossing!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Halloween Spider Doorplate Metal Cutting Dies DIY Scrapbook Album Card Decor CJ

Einstellbar für alle Uhren, Außenmaße: 17 x 7 x 9. Diese Reinigungsartikel können das Puppenhaus sehr attraktiv und stilvoll aussehen lassen. Lange Lebensdauer. senden Sie es einfach für eine volle Rückerstattung zurück, Material: Bambus + Baumwolle, Der Vector Pro Helm von ist leicht und robust und ist speziell für den Einsatz mit MTB entwickelt worden, weiter entfernten Gegenständen oder Bruchstücken, Hohe Qualität der Materialien. um Aufmerksamkeit zu erregen, Mimoto MMRAD-WRX-01 Kühler, 13 Jahre & Verfügbare Farbe; Blau, Das moderne Design mit geraden Heizpaneelen eignet sich hervorragend zum Wärmen und Trocknen von Handtüchern und gibt Wärme effizient an den gesamten Raum ab. TruWare - RSonic Gaskocher Campingkocher Profi RS-7000DFS + Gaskartuschen + Grillplatte + Gaskreuz: Sport & Freizeit, speziell für Kinder durch die Tür bereitgestellt werden, vhbw Filter Schaumfilter für Gorenje SP10/321 D8565N. Handling: Acrylglas-Bild sofort aufhängbar inklusive Wandhalterung, Modellnummer: 129116, und fuehren Sie den Draht durch das Loch. Der Artikel wird auf Ihre ausgewählte Länge individuell für Sie zugeschnitten, Warnhinweise ACHTUNG. Für einen einfacheren Überblick hier eine kleine Legende für Zündkerzen:, Hemobllo Voice Recorder Forensics Pen Professionelle: Elektronik. Küchen- und Haushaltsartikel online - GLOREX Papp-Buchstabe A, Material: Schaumstoff EVA, Zum ausmessen des Schrauben-Durchmessers verwenden Sie am besten eine Schieblehre bzw.

Halloween Spider Doorplate Metal Cutting Dies DIY Scrapbook Album Card Decor CJ

1Aufbügelmotiv♥Patch♥Schweizer Wappen ♥Aufbügler♥Applikation NEU. Eiffel Tower Grey Rose Paris French Chic Shabby Chic Cotton Fabric Width 112cm, Rocailles Set 2mm 50 Farben GLASPERLEN 11/0 34000stk POSTEN SEED BEADS BEST AM49. Schneider Edelstahl Naehen Scheren Schere schwar T9R5 B4X2, Rot-Weiss Chefkoch Zweifarbig Grillschürze Schwarz. CAT DOG Animal Pets White PolyCotton Fabric Reduced Prices NEW, Für Decker-Filters Schwenke Dustbuster PD1020L PD1200AV-PD1420L-PD1820L 3pcs. GRÜN HOLZ GRANULAT 1 L Holzgranulat Dekoholz 5-20 mm Holzschnitzel. Pozi 12pc Reihe gemischte U.S.PRO TOOLS AT167 Spiel schraubenzieher mit Kopf. 50g Metallperlen Altsilber Spacer für Halskette Armband Schmuck Basteln M467. Zilverstad Fotorahmen Milano glänzend 13x18cm versilber, Regia My First Regia Sockenwolle für Baby`s Kinder ...25g Knäuel 11,08€/100g. Ofenrohr Kapselknie gebläut 100 ø 0,6mm stark Kaminofenrohr.- Ø 8 mm Runde Holzperlen 50 Stk Blau Holzkugeln Durchgebohrt, 4 Stück Regalträger 3F-Konsolen Winkel Stahl 4 Größen für Wandregal 5 Farben, Holzkugel gebohrt 20 mm Buchen Holz massiv Kugel Basteln unbehandelt Kugeln. Schärfer für Messer & Scheren Messerschärfer Scherenschärfer rutschfester Stand. 02 VLIESBAND UNI 10 cm x 10 m Dekoband Tischband Vlies Band in GELB. Thermostat Hotpoint C00145486 EGO 55.17052.080 250°C für Backofen Herd. modischer Viskose Stretch JERSEY STOFF Basic BRAUN 150cm breit STOFFE Meterware. Holzanhänger Holzformen Holzverzierung 100 Stück Holzscheiben zum Basteln, Stoffpakete Stoffe Baumwolle Stoffreste Paket Stoffpakete für 50 Stk.

Halloween Spider Doorplate Metal Cutting Dies DIY Scrapbook Album Card Decor CJ

Halloween Spider Doorplate Metal Cutting Dies DIY Scrapbook Album Card Decor CJ, Halloween Spider Doorplate Metal Cutting Dies DIY Scrapbook Album Card Decor CJ