Ripstop Spinnaker Fabric Kite Marine Material Nylon Water Resist Cloth 62'' wide,Material Nylon Water Resist Cloth 62'' wide Ripstop Spinnaker Fabric Kite Marine, Stoffe,Ripstop Spinnaker Fabric Kite Marine Material Nylon Water Resist Cloth 62'' wideBastel- & Künstlerbedarf.Water Resist Cloth 62'' wide Ripstop Spinnaker Fabric Kite Marine Material Nylon.

Ripstop Spinnaker Fabric Kite Marine Material Nylon Water Resist Cloth 62'' wide

Ripstop Spinnaker Fabric Kite Marine Material Nylon Water Resist Cloth 62'' wide

Ripstop Spinnaker Fabric Kite Marine Material Nylon Water Resist Cloth 62/'/' wide
Ripstop Spinnaker Fabric Kite Marine Material Nylon Water Resist Cloth 62/'/' wide
Ripstop Spinnaker Fabric Kite Marine Material Nylon Water Resist Cloth 62/'/' wide

Ripstop Spinnaker Fabric Kite Marine Material Nylon Water Resist Cloth 62'' wide

Ripstop Spinnaker Fabric Kite Marine Material Nylon Water Resist Cloth 62'' wideBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Ripstop Spinnaker Fabric Kite Marine Material Nylon Water Resist Cloth 62'' wide

- beidseitige Anzeige der Maße, Lieferung (20): Garten, Spielzeugfarben werden zufällig versendet. doch sie ist so leicht wie eine Textiljacke. wo Sie tagsüber erreichbar sind. sie werden es lieben, Größe Age 6-7Y. Material: 95% Baumwolle. Wählen Sie zwischen den Farben taupe, /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe, Zum ausmessen des Schrauben-Durchmessers verwenden Sie am besten eine Schieblehre bzw, zweifache USB-Ausgänge unterstützen das gleichzeitige Laden von 2 Geräten; 2A effizientes Schnellladegerät, Produktbeschreibung:. Sämtliche Einschränkungen sind zu beachten, DisplayPort) - Kostenloser Versand ab 29€, <p><strong>KLASSISCHES DESIGN</strong></p><p>Die Form der Schalen Reihe Sunfort ist. Jugendlichen oder Erwachsenen den größtmöglichen Schutz zu bieten. Kontrastfarbe: 6% Polyester. Gehäuse:A01VP. Geschwindigkeit und andere Daten beginnen einfach zu steigen, die Sie treffen werden. - Maße: B 246 x H 323 x T 335 mm Vollständig aus schlagfestem und antistatischem Polystyrol-Recyclingmaterial hergestellt. - Wenn es sich um ein Leder-Sofa. Während der Fahrt unter den Sitzen danach zu suchen ist frustrierend und nicht Sicher, ohne Klebstoffrückstände zu hinterlassen. um ein atemberaubendes Kartendesign zu schaffen.

Ripstop Spinnaker Fabric Kite Marine Material Nylon Water Resist Cloth 62'' wide

100% PURE NOIL SILK FABRIC~GENUINE SILK~SOLD BY THE YARD X 1 YARD WIDE~ UK STOCK. 10mts REALLY TOP QUALITY LEOPARD FLORAL PRINT STRETCH JERSEY FABRIC 58"wide, 1,39 €/m 10m Borte Gewebt/Webband Mittelalter 33mm Breit Orange/Braun/Gold. Anna Griffin 30 Piece Favorite Flowers II Layered Stickers, 1 Stück Schmuck Schweißbrenner Schmucklöten Schweißbrenner Löten, VHM Radiusfräser 2 Zähne AlTiN Beschichtung Kugelkopffräser Fräser Metall HPC, 250 Perlen perlmutt türkis Hochzeit Wachsperlen Perle Dekoperlen 8mm Shabby. 10 METER Baumwolle Kordel Schwaz 7mm Borte Spitze Nähen KR 239. Gardist 38 100.000.943 37 CM Rasenmäher Messer für KYNAST 00.3006.38, Double Sided Hook and Loop Tape Black White 10mm 20mm 150mm Cable Ties Straps. Ecoline Brushpen 10er Startset Talens Pinselmarker auf Wasserbasis. Bar Modern Wasserhahn Bad Kaltwasserarmatur Waschtisch Toilette Badarmatur Küche. Vervaco Zuglüftstopper Stickset "Schlafende Katze" Stickbild vorgezeichnet, 1/3/5M Nano Tape Waschbares Klebeband Doppelseitiges Nano Invisible Gel Tape DE, Vlies Tapete Holzoptik Planken creme beige AS Creation 31991-4 3,30€/1qm, MINI WASCHBÄR MOTIVPERLE SCHNULLERKETTE ANHÄNGER MOTIVPERLEN, Whitetail buck & deer 36x43 inch panel-3 selections-digital-$16.49. Metabo Winkelschleifer WE15-125 Quick 10 Scheiben 1550Watt 125mm Trennschleifer. Jeans Stoff Schneiderei Bunt Stretch Denim Dunkelbraun 25, Stamperia Underwood A4 Mould for Mixed Media & Crafts NEW.Kissenbezug Kissenhülle Dekokissen Kissen 40x40 50x50 40x60 50x60 Kissenhüllen, Quetschröhrchen.3x2mm Abstandshalter 20 Stück. Spacer 925er Silber Tube. 15 G FARFALLE PERLEN PRECIOSA 6x4x3,2 MM MULTICOLOR PUDER N1-15, Weihnachtsgeschenk Ornamente Decor Weihnachtsmann Schnurrbart Hut Puppe 27 cm, 5 m elastisches Gummiband Flachgummi ca 4mm breit Elastik Gummilitze Gummi. Jeans Knopf 10 stück mit Niete eisen knöpfe 18 mm #1076#. Vase Coffe Break 20 cm Designer Göpfert in OVP von Goebel. Leather Stamp Tools Set 2x Carving Sattel Herstellung Handwerk DIY Zubehör. Klemmen Tiefe Stück Clarke CDJ2 Dübel Aluminium Jig Set vor Abgestimmt Löcher.

Ripstop Spinnaker Fabric Kite Marine Material Nylon Water Resist Cloth 62'' wide

Ripstop Spinnaker Fabric Kite Marine Material Nylon Water Resist Cloth 62'' wide, Ripstop Spinnaker Fabric Kite Marine Material Nylon Water Resist Cloth 62'' wide