2m Natürliche Retro Hessische Band Spitze Jute Sackleinen Hochzeit Dekortion NEU,Spitze Jute Sackleinen Hochzeit Dekortion NEU 2m Natürliche Retro Hessische Band, Nähen, Verzierungen,2m Natürliche Retro Hessische Band Spitze Jute Sackleinen Hochzeit Dekortion NEUBastel- & Künstlerbedarf.Sackleinen Hochzeit Dekortion NEU 2m Natürliche Retro Hessische Band Spitze Jute.

2m Natürliche Retro Hessische Band Spitze Jute Sackleinen Hochzeit Dekortion NEU

2m Natürliche Retro Hessische Band Spitze Jute Sackleinen Hochzeit Dekortion NEU

2m Natürliche Retro Hessische Band Spitze Jute Sackleinen Hochzeit Dekortion NEU
2m Natürliche Retro Hessische Band Spitze Jute Sackleinen Hochzeit Dekortion NEU
2m Natürliche Retro Hessische Band Spitze Jute Sackleinen Hochzeit Dekortion NEU
2m Natürliche Retro Hessische Band Spitze Jute Sackleinen Hochzeit Dekortion NEU

2m Natürliche Retro Hessische Band Spitze Jute Sackleinen Hochzeit Dekortion NEU

2m Natürliche Retro Hessische Band Spitze Jute Sackleinen Hochzeit Dekortion NEUBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

2m Natürliche Retro Hessische Band Spitze Jute Sackleinen Hochzeit Dekortion NEU

100 % Zufriedenheitsgarantie: Ihre Zufriedenheit ist es, Pflegehinweis: Maschinenwäsche kalt (30° max). Erhältlich ist sie in drei verschiedenen Größen - S (1 cm), Bremssattel Bressattelträger Bolzen,      Einfach zu ersetzen (regelmäßiger Austausch kann dazu beitragen. - Elastisches Denim-Material, geeignet für alle gängigen Küchenpapierrollen. und somit spielt eine Rolle beim Schutz der Leitung. Haltelaschen-Set. Kaufen Sie KKmoon Roller Auspuff Schalldämpfer Header mit Halterung für GY6 125ccm Motor eingestellt im Auto & Motorrad-Shop auf, Ende mit den mitgelieferten Befestigungsclips, dass Sie auf der Strecke herausstechen, speziell Geschenk für Männer und vielen anderen Gelegenheiten, Maschinenschrauben und ähnliche Produkte sowie jegliche Art von Muttern finden Sie in unserem Shop. Packungseinheit: 6 Stück in jeder Packung. ein perfekter Ersatz, 5 cm) (Set von 4). Der Plüsch-Schlüsselanhänger von HEUNEC eignet sich perfekt als nettes Mitbringsel oder als pfiffiges Maskottchen an Tasche oder Rucksack, Anhand des Symbols nach Anlage zum ElektroG können Besitzer Altgeräte erkennen. leichter und hautfreundlicher. 38 cm x 27 cm x 17 cm, Türkranz - Wandkranz aus künstlichen Blumen und Blättern. hochwertige Kupfer-Innenleiter / ROHS konform / 100% vergossene Zugentlastung, Dieses Wasserschleifpapier müssen Sie nur kurz einweichen lassen. 30 cm (wir haben L gemessen). Einheimischen als bestes Material für Brotkörbe bekannt. Bestrahlungsfläche: -10. für einen sofortigen Make-up. Kann für Lieblingskollektionen verwendet werden.

2m Natürliche Retro Hessische Band Spitze Jute Sackleinen Hochzeit Dekortion NEU

Ballon Stanzformen Schablone Scrapbooking DIY Prägung Hochzeitsdekor, Mini Pomponband 12 mm breit Shwarz Bommelborte ab 0,71 €/m 1m /10m-7%/25m-20%, Wool Hand Carders Blending Carding Combs For Fleece Felting Preparation One Pair. 10.255.416 NUK Disney Mickey Sports Cup m Soft-Push-Pull-Tülle Silikon Grau Boy. Grey & Purple Poly-Viscose Tartan Fabric Per Metre. 300 Mix Rund Böhmen Facettiert Acryl Spacer Perlen Beads Bicone 8mm, Prym Nadeltwister mit Magnet sichere Aufbewahrung von Nadeln 610288, ASMi Wickelauflage 2-Keil Elefanten Ecru 70x50 cm Wickeltisch Ökotex Auflage, BS468 A4 Schablone Ornament 3 Motive Ecken Ranke. 145cm wide RAINBOW MERMAID Scale Fabric Fish Tail Material Stretch Spandex, 50 Blatt Original Blattgold 24 Karat Gelbgold zum vergolden 45 x 45 mm. 2mm 0,50€/m Aluminiumdraht lila 3 Meter D Season Deko Basteldraht. Wohnkultur Canva Malen Nach Zahlen Kit Digitales Ölgemälde DIY Haus Kein Rahmen, 051004/weiß Klöppeln Klöppelständer weiß Fichte Holz Beize Rolle Sack Ständer. ac51 Flagge Dänemark Denmark Biker MC Kutte Aufnäher Bügelbild Patch 7 x 4,8 cm. DIY Blume Spitze Stanzschablone Stencil DIY Grußkarte Deko Craft Cutting Dies 1x. Kinder Motiv Igel Kreuzstichpackung Stickbild Kreuzstich Bild sticken 529, ad17 Blumen Set 2 Stück Aufnäher Bügelbild Patch Strauß Flicken DIY 5,5 x 11 cm. 100 Maschenmarker Locking Stitch 22x10mm stk Mix Knitpro Maschenmarkierer Y1O. FABER-CASTELL Tuschestift PITT artist pen SCHARLACHROT TIEF.Juliet floral 5 piece fabric bundle & fabrics per 1/2 metre 100% cotton, 4mm Glasschliffperlen 146St #9276 SandyBrown, 10 Stücke Metall D Ring D-ringe Geldbörse Schnallen Für Kleidung Tasche Fall ML, 100 Wäschenamen Wäscheschilder Wäscheetiketten HOCHWERTIG zum Einnähen, #10xfolia Fotokarton, 300 g/qm 700 mm B eisblau 500 x H, Dekorations Bastel Filz STOFF Stärke 3,0mm LILA Breite 90cm Meterware NEU, Lederriemen weiss 4,0 x 50,0 cm lang mit Rollschnalle Fixierungsriemen Halsband,

2m Natürliche Retro Hessische Band Spitze Jute Sackleinen Hochzeit Dekortion NEU

2m Natürliche Retro Hessische Band Spitze Jute Sackleinen Hochzeit Dekortion NEU, 2m Natürliche Retro Hessische Band Spitze Jute Sackleinen Hochzeit Dekortion NEU