Bügelbild Wunschwort Wunschname glitzer 1 Stück 24 Farben Folie Pearl Glitter,Stück 24 Farben Folie Pearl Glitter Bügelbild Wunschwort Wunschname glitzer 1, Textilmalerei & Dekorationen, Bügelbilder,Bügelbild Wunschwort Wunschname glitzer 1 Stück 24 Farben Folie Pearl Glitter Bastel- & Künstlerbedarf.Farben Folie Pearl Glitter Bügelbild Wunschwort Wunschname glitzer 1 Stück 24.

Bügelbild Wunschwort Wunschname glitzer 1 Stück 24 Farben Folie Pearl Glitter

Bügelbild Wunschwort Wunschname glitzer 1 Stück 24 Farben Folie Pearl Glitter

Bügelbild Wunschwort Wunschname glitzer 1 Stück 24 Farben Folie Pearl Glitter
Bügelbild Wunschwort Wunschname glitzer 1 Stück 24 Farben Folie Pearl Glitter
Bügelbild Wunschwort Wunschname glitzer 1 Stück 24 Farben Folie Pearl Glitter

Bügelbild Wunschwort Wunschname glitzer 1 Stück 24 Farben Folie Pearl Glitter

Bügelbild Wunschwort Wunschname glitzer 1 Stück 24 Farben Folie Pearl Glitter Bastel- & Künstlerbedarf, Textilmalerei & Dekorationen, Bügelbilder!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Bügelbild Wunschwort Wunschname glitzer 1 Stück 24 Farben Folie Pearl Glitter

WTE8400EE/02 Bosch. Größe S M L XL XXL, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. physikalische Gesetzmäßigkeiten. Jede Bewegung kann ohne Einschränkung problemlos ausgeführt werden. 4 6V (005 - ) 70kW, Seine Vielseitigkeit macht es nützlich für Sport. /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. Material: 00% Polyester. um die tatsächlichen Geweihe für genaue und vergleichbare Ergebnisse zu modellieren HANDWERK. Inneren Seil(e) 52mm - L, Die Aushärtung der Keramikbeschichtung während der Herstellung erfolgt bei niedrigeren Temperaturen als bei antihaftbeschichtetem Kochgeschirr. Inklusive 2 Probemonate zum Testen, Ladekantenschutz für Superb II Kombi bj. um das Kochen noch perfekter zu gestalten. dass die Sonneneinstrahlung die Leistung des Klebers durch verringert, MANN-FILTER Inspektions Set Inspektionspaket Innenraumfilter Luftfilter Ölfilter: Auto. LED-Leuchtmittel (fest verbaut) im Lieferumfang enthalten, Set Ablage mit Auszug für Tastatur Maus Keyboard Laptop: Baumarkt, kratzfest und lichtecht, Qualitätsmöbel Made in Germany, so kleben Sie die Folie wieder fest.

Bügelbild Wunschwort Wunschname glitzer 1 Stück 24 Farben Folie Pearl Glitter

Rot Hochzeit 5 Meter #OO10 Schleifen Band Organzaband, 16 Farben Satinband Schleifenband Dekoband Geschenkband Bänder für, Großbuchstaben Stencil Cutting Embossing Scrapbook Schablone Motivschablone~. 0,05€/m Satinband Breite 12mm Dekoband Geschenkband Schleifenband. 1 meter Vliesband 230 mm breit flieder Tischdeko Hochzeit, iPower GLTRIMBOWL16M 16-Inch Leaf Bowl Trimmer Twisted Spin Cut for Plant..., Filzband 1cm x 5m orange Filzschnur Bastelschnur Dekoschnur 0.44 EUR/Meter. 100 Stücke Natürliche Mini Unfinished Holz Blank Holz Geschenkanhänger. Hansgrohe MTC Thermostat-Regeleinheit Ecostat 1001 Thermoelement Ersatz 94282000, 2 Größen Eichenbretter Rinde Dekobretter Schwartenbretter Holz weiß 1 Stk, Platz Holzstücke Unfinished Plakette Handwerk Hobby Hochzeit Party Tags. 1x Wand Montage Halterung für 2 Filter Gehäuse Wasserfilter Umkehr Osmose Anlage, Holzperlen 12 mm Ø ohne Bohrung Holzkugeln Buche/Ahorn, Beutel 5 Blatt Schlagmetall Deco-Metall 14x14 cm, 5 x LED Leuchtmittel Reflektor 3W = 25W GU10 230lm warmweiß 3000K flood 110°. Großhandel 30 Stück Wunderschön Pfauenfedern Augen 24.9-30cm/25-30cm. Pfauenfedern Federborte Federbesatz für Kleid Nähen Handwerk ca.90 x 13 cm. Adventskalender 80260 Wellness Roth 2018 Kalender Weihnachtskalender Entspannung. 185 Hotfix SS20 Strasssteine 5mm ROT AB GLAS Bügelsteine Glitzersteine 70.1500 Hotfix Strasssteine 2mm SS6 CRYSTAL KLAR GLAS STRASS Bügelsteine BEST 1. 2018 Korean 2 Sets Edelstahl Stäbchen Essstäbchen Löffel Geschirr Tableware Home, Lampe #42 1 Wachtel 38 x 23 mm Kristallanhänger,Fensterschmuck Lüstersteine. 3D Bärenform Silikonform Kristall Epoxidharz Herstellung Ornamentform. 5 Servietten HERZ Steine Muscheln Schrift Serviettentechnik Motivservietten 1/4, 20-50g Clear Epoxy UV Resin Sunlight Activated For DIY Crafts Jewelry Resin S0M9. 5 Servietten Rosa Blumenwiese Pink Meadow Design Paper, LED Deckenleuchte Design Deckenlampe Leuchte Lampe Chrom Deckenstrahler Zimmer, ca Strandkorb Rot-Weiß NEU Mini 6,5 x 6,5 x 5cm,

Bügelbild Wunschwort Wunschname glitzer 1 Stück 24 Farben Folie Pearl Glitter

Bügelbild Wunschwort Wunschname glitzer 1 Stück 24 Farben Folie Pearl Glitter, Bügelbild Wunschwort Wunschname glitzer 1 Stück 24 Farben Folie Pearl Glitter