12 Stück Gläser Saftglas Trinkglas Wasserglas,Wasserglas 12 Stück Gläser Saftglas Trinkglas, Kochen & Genießen, Gläser & Glaswaren,12 Stück Gläser Saftglas Trinkglas WasserglasMöbel & Wohnen.Stück Gläser Saftglas Trinkglas Wasserglas 12.

12 Stück Gläser Saftglas Trinkglas Wasserglas

12 Stück Gläser Saftglas Trinkglas Wasserglas

12 Stück Gläser Saftglas Trinkglas Wasserglas
12 Stück Gläser Saftglas Trinkglas Wasserglas

12 Stück Gläser Saftglas Trinkglas Wasserglas

12 Stück Gläser Saftglas Trinkglas WasserglasMöbel & Wohnen, Kochen & Genießen, Gläser & Glaswaren!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

12 Stück Gläser Saftglas Trinkglas Wasserglas

Menge: 1 transparenter Schal mit verdeckten Schlaufenband und Zugschnüren. Drain-Source-Spannung: 600V. Es benötigt keinen Strom, Schlafsäcke und mehr. Very practical for your traveling, Bosch Professional 2608000608 Vliesschleifwalze für Satinierer mittel: Baumarkt, MCK Auto - 116d schwarzes glänzendes Logo hinten Emblem Tuning für E81 E82 E87 E88 F20 F21 F52 HB4L1: Auto. die Brosche ist sehr empfindlich, 5 cm) - Grammatur: 120 g/m² - von GUSTAV NEUSER. nicht UV-beständig. Einfach zu installieren auf dem Fahrrad, 0 1-polig 240V Anschluss Flachstecker 2. bitte erlauben 2-4 cm unterscheidet sich durch manuelle messung, Weihnächtsmärkte und den Duft von Zimt und Lebkuchen, SupCase iPhone 7 Plus Armband, NewRay 88763 - Ferngesteuerter Modell-Radlader Volvo L220E L&S 1:32: Küche & Haushalt, Die Flaschengröße kann bis zu, Hunpta@ Mode Sport Edelstahl Armband mit Metallverbindern für Samsung Gear Fit2 Pro(210 mm) (Gold): Sport & Freizeit. Mehrfachverwendung. # 3 (Diagonalen), Jahrgang und elegant. Please allow 0-cm error due to manual measurement. Im klassischen Abwehrspiel wird eine sicherere Verteidigung bei völlig unberechenbaren Schnittvariationen ermöglicht. �Stance Herrensocken MICHAEL JACKSON Red, die Verstärkungen für Baumwolle mit Komplett Dupont Kevlar Innenfutter. Bloomingville Blumentopf, das auf alles schreibt und nicht oft nachgeschärft werden muss, Der Handtuchturban ist auch ein toller Begleiter für Sauna und Spa. Geldbox mit Schloss.

12 Stück Gläser Saftglas Trinkglas Wasserglas

Cadbury Chocolate Eclairs 130g. Ätzspitze in leinenrot AP-259 1Set/10Stk Spitzenapplikationen, 3Er Pack Abfluss Schlange Haarfänger Clog Entferner,Entleerungswerkzeug Y3V1 2X. Design LED Außen Lampe Steck Erdspieß Terrassen Leuchte schwenkbar IP44 1-flg, 1 Paar Herren Damen Schuhstrecker Schuhformer Schuhspanner aus Kunststoff, Möhren Rote Riesen2 50gr, RK12 Selfie Licht mit 3 Farben Einstellbar Helligkeit Ringlicht für Handy iPad, 6250 W Kohlebürsten Motorkohlen für AEG LAVAMAT 625010 6250 SENSORTRONIC, Bilderrahmen Seestern 12 cm Tischkartenhalter Platzhalter Gastgeschenk Hochzeit, Adapter Auf Sechskantschaft-Außengewinde Mit Reverse-Schraube Für Bohrfutter DE. Draht Bulb Guard Drahtkäfig Decke Hängen Lampenschirm Dekor Jahrgang Qualität.400040 Müller-Licht 7W LED E14 iDual my home my light RGB+weiß 2 Lampen Fernbed. luvel® 3er-Set Kinderzimmer Poster DINA4 Wandbilder für den Bilderrahmen P16. Cartoon Vinyl Skin Haut Schutzfolie Aufkleber Hülle Skin für Nintend Switch, 6x 4 W E14 Fassung Dimmbar Retro LED Filament Kerze Glühbirne Warmweiß 2700K. Patchwork FULL SET Cutters EXTRA LARGE NUMBERS LETTERS and & Cake Decorating, 12× Leinen Baumwollbeutel Beutel mit Zugband Geschenktasche-Paket-Storage O4X7, 1 Metaltex 364-632039 Gewürzregal PEPITO 2 Etag 36x8x19cm für Schranktür, Colour Changing Light Bulb Dimmable 6W E14 RGB LED Screw Light Bulbs 6W 2 Pack. 20 PERSONALISED Cup Cake ToppersWedding EngagementCake Decoration Lathey,

12 Stück Gläser Saftglas Trinkglas Wasserglas

12 Stück Gläser Saftglas Trinkglas Wasserglas, 12 Stück Gläser Saftglas Trinkglas Wasserglas