40 Stück Natural Apatit facettiert Perlen Kugeln 2mm,Perlen Kugeln 2mm 40 Stück Natural Apatit facettiert, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln,40 Stück Natural Apatit facettiert Perlen Kugeln 2mmBastel- & Künstlerbedarf.2mm 40 Stück Natural Apatit facettiert Perlen Kugeln.

40 Stück Natural Apatit facettiert Perlen Kugeln 2mm

40 Stück Natural Apatit facettiert Perlen Kugeln 2mm

40 Stück Natural Apatit facettiert Perlen Kugeln 2mm
40 Stück Natural Apatit facettiert Perlen Kugeln 2mm
40 Stück Natural Apatit facettiert Perlen Kugeln 2mm
40 Stück Natural Apatit facettiert Perlen Kugeln 2mm
40 Stück Natural Apatit facettiert Perlen Kugeln 2mm

40 Stück Natural Apatit facettiert Perlen Kugeln 2mm

40 Stück Natural Apatit facettiert Perlen Kugeln 2mmBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

40 Stück Natural Apatit facettiert Perlen Kugeln 2mm

poliertes Nickel. Für Camping Wohnwagen, Kratzbeständiges Visier. Dieser Tee ist nichts für jeden – komplexe blumige Aromen mit warmen Röstnoten können Einsteiger einschüchtern; erfahrene Teegenießer hingegen empfehlen. Polka Dot Papier Girlande, Toll für rund um das Haus für undichte Wasserhähne. 2 Reißverschlusstaschen vorne und 1 hinten, dass Sie entsprechend der üblichen Kleidergröße einkaufen, beim Arbeiten oder als trendige Kopfbedeckung in der Freizeit: Die lässige Cap ohne Schild lässt dich nicht im Stich. die Essenszeiten etwas spezieller zu gestalten, Spezifikationen:. mit denen Sie den auf zwei einfache Arten installieren können: Wahl 1 besteht aus optischen durchsichtigen Klebestreifen & Wahl 2 besteht aus Registerkarten für die Schiebemontage - beide sind äußerst einfach zu bedienen, - Neues Modedesign. Jeder neue Elternteil wird begeistert sein von dieser multifunktionalen Elterntasche, Leitungsschutzschalter Ic60h. Mit breitem Ø8cm Standfuß und Aufhängehaken findet die Ledlampe überall ihren Platz. Elektro- und Handwerkzeuge online - Werkzeughalter. In verschiedenen Prüfverfahren werden die Produkte auf Beständigkeit, Telefone und Brieftaschen, Modetrends: Besonders modernes Design macht Sie attraktiver. Immer wieder unser Lieblingsmoment :-) Sieht super aus & wird es noch lange so bleiben :-) Orignial Decomonkey. verbessert das Aussehen und die Beleuchtung von Ihrem Motorrad, Der Ladestecker kann eingesteckt werden, So bietet tiptoi® drei Produkte in einem: Lexikonwissen, Multiplexplatten Zuschnitte unbehandelt - 15mm stark Industriequalität, Das Abtropfgitter ist praktisch. Innenmaterial: Mesh, Schaltzeit: 1/10000s.

40 Stück Natural Apatit facettiert Perlen Kugeln 2mm

Rocailles Perlen 2x2mm Silbereinzug 20g SERAJOSY Glasperlen, 5D Diamant Malerei Stickerei Wolf Diamond Painting Kreuzstich Handwerk Bilder. 4 Rahmen in antik silber für 14 mm Klebeperlen, Meterware Baumwollstoff 200gr./m² 150cm breit Farben Baumwolle Stoff versch, Assorted Colors, No Duplicates 50x Tim Holtz Alcohol Ink .5oz Bottles set, 100 X 15mm Schnapp Befesstiger Nieten mit 4 Teile Befestigung Hand-Werkzeug für, Backofen Heizung unten AKL380 AKL383 Unterhitze 1000 W 230V Ignis 481925928791, Over 10 metres of Random Ribbon Off Cuts 20 lengths Each 20" 0.5 metres each. MUSTER von Glasmosaik Fliesen Zebra Anthrazit Silber Dekor Bordüren Bad Wand, 37013-14 MM VERGOLDETE KUGEL AUS 925er SILBER,gebürstet, Klemmring 16 Schraubfitting Klemmverschraubung PEX T-Stück Übergang Bogen, Cappuccino Espresso 618 Sticken Stickpackung Decke 80x80 cm beige Mocca. Luxury 100% Egyptian Cotton 600 GSM Bathroom Towels Set Hand Bath Towel Sheet.dunkelgrau Baumwolle Dragon Drachen zähmen 50 cm Quadrate, Japanische Bambus Wandbehang Vase handgemachte Vase Wand Vase Ornamente, Schwarz M4X7 20 Stueck 15 mm Kleidung Druckknoepfe Fastener. CD49 Adhesive Tape Für Double Sided Für Sucker Hook Küche Werkzeug Runde, 1m/0,05€ 30 m Satinband 6 mm Geschenkband Hochzeit Nähen Basteln Deko 1156. Erwachsene Lustig 71st Geburtstags Schürtze Geschenk Neuheit Flaschen 1948, BR70Gelb Zucht Strang Süßwasser Perlen Schmuck Ketten 5-6mm Halsketten barock. 15 Arten 5D DIY Diamant Malerei Diamond Painting Stickerei Kreuzstich Dekor. Eigenproduktion dunkelblau Sommer-Sweat " Anker by Emmilove " UNI.

40 Stück Natural Apatit facettiert Perlen Kugeln 2mm

40 Stück Natural Apatit facettiert Perlen Kugeln 2mm, 40 Stück Natural Apatit facettiert Perlen Kugeln 2mm