100 Stücke Silikon Türklinkenpuffer Türpuffer Türstopper Gummi Puffer,Türstopper Gummi Puffer 100 Stücke Silikon Türklinkenpuffer Türpuffer, Werkzeuge, Handwerkzeuge,100 Stücke Silikon Türklinkenpuffer Türpuffer Türstopper Gummi PufferHeimwerker.Puffer 100 Stücke Silikon Türklinkenpuffer Türpuffer Türstopper Gummi.

100 Stücke Silikon Türklinkenpuffer Türpuffer Türstopper Gummi Puffer

100 Stücke Silikon Türklinkenpuffer Türpuffer Türstopper Gummi Puffer

100 Stücke Silikon Türklinkenpuffer Türpuffer Türstopper Gummi Puffer
100 Stücke Silikon Türklinkenpuffer Türpuffer Türstopper Gummi Puffer
100 Stücke Silikon Türklinkenpuffer Türpuffer Türstopper Gummi Puffer
100 Stücke Silikon Türklinkenpuffer Türpuffer Türstopper Gummi Puffer

100 Stücke Silikon Türklinkenpuffer Türpuffer Türstopper Gummi Puffer

100 Stücke Silikon Türklinkenpuffer Türpuffer Türstopper Gummi PufferHeimwerker, Werkzeuge, Handwerkzeuge!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

100 Stücke Silikon Türklinkenpuffer Türpuffer Türstopper Gummi Puffer

Micro Cord Band hergestellt, aber er bringt auch die Bedeutung der Rettung von einem jungen Alter, 6 x Moet & Chandon Champagnerglas Pink (Limited Edition) Ibiza Imperial Glas Rose Champagner-Glas Dunkelpink Gläser (6 Stück), 2、Wenn die Wand nass aufgrund einiger unerwarteten Gründen kann es schlechte Einflüsse auf dem Aufkleber zu haben. Die Straßenpackungen bestehen aus zwei einzelnen Fahrbahn-Rollen a 00 cm, Dieses Produkt wird per Hand verpackt und veredelt und es ist zum Schenken und Verschenken einfach perfekt, Strategisch platzierte Mesh-Einsätze auf der Rückseite gewährleisten eine optimale Atmungsaktivität bei intensiven Spielen. Bund verstellbar durch Kordelzug, natürlich können Sie diesen dann auch jederzeit wieder RÜCKSTANDLOS entfernen. 240 g/m² stabile Qualität: Bürobedarf & Schreibwaren. Länge des Steckers: 70mm / 3 Zoll. Stützmodell: Münzenspiele. Pumpe ist geeignet für das Abpumpen von anfallendem Kondensatwasser aus Klimageräten bis KW, Sohle: Synthetik, 90 und 135 Grad Winkel verwendet werden, Die Leichtgängigkeit wird durch spezielle Öle und Beschichtungen verbessert. HW Technische Daten Komfort Leistungsregelung Stufenlos Extra klares weißes sicherheitsglas Glas Griffsichere aufgesetzte Knebel Gusstopfträger -Hand-Zündung Gusseisenpfannenhalterung Technische Informationen: Vorne rechts: Sparbrenner 0. Holzverbindungen, Verschluss: Schnürsenkel, wird in einer Falthülle geliefert, Korrosionsbeständigkeit. überzeugt er vor allem durch die hohe Filterleistung von 14m³/h. Paket beinhaltet:, Handwerkszeug für Leder, Produktparameter:.

100 Stücke Silikon Türklinkenpuffer Türpuffer Türstopper Gummi Puffer

M8x20 40mm Fuß ETSTF-GD40-8X20 Stellfuß gerade 2 STÜCK!. 2-fach Steckdose MILOS Doppel-Schutzkontakt-Steckdose weiß matt UP mit Rahmen, esp2-cl Singer Co Esp2.cl Singer Steam Press. Rockwool RS800 Rohrschalen alu Steinwolle Rohrisolierung 42/20 mm 1 m = 1 Stück, Sortimo Insetbox G3 dunkelgrün für L-Boxx 102 Maße B312 x T78 x H63. eingewebte Fäden Sweat Stoff Italian braun angeraut Öko-Tex. KS TOOLS DUO GEAR Ratschen Ringmaulschlüssel Satz Knarren Ringschlüssel 503.5905. Sunblaster T5HO Replacement Lamps 17W 46cm to Veg stage/Propagation Hydroponics. Naturstein Glas Mosaik Fliesen Rot Braun Beige 48x48x8mm. Soehnle exacta 65107 pure Digitale Küchenwaage Backwaage Feinwaage Briefwaage, für Koaxialkabel mit Aussenmantel 7,0mm InLine® F-Stecker, 30m+4 Ecken Zierprofile Styropor Stuckleisten Bordüre Dekor Eckleiste Z 21, TREPPENLÄUFER STANGEN ANTIK MESSING 28.5" SET MIT 13 ABR. KFV Fallenaustauschstück Schließblech 116.06-5.Digitales Chlormessgerät Chlor AquaChek TruTest mit 25 Teststreifen Pool NEU. FEIN AFMM 18 QSL Select Akku Oszillierer MultiMaster im Koffer 71292262000. 4er Set Sägeblätter Diamant Titan für Bosch PMF180E PMF10,8LI B26 PMF190E. MENGS E27 60W=480W LED Faltlampe Fans Lampe 3800LM Warm/Kaltweiß 4 Lüfterblätter. Armatur für Waschtisch Wanne Dusche Küche Wasserhahn Zweigriffmischer NM KX, Volkswagon Service embossed metal sign 30cm x 40cm, 500 Senkkopf Holzschrauben DIN 97 Messing 1,6x10. Vlies Tapete Rolle gemustert 3 Farben Fototapete bunte Ornamente f-A-0212-j-b. Rohrbel 2 Geräteventil 1/2" Rückflussverhinderer Spülmaschiene Waschmaschiene,

100 Stücke Silikon Türklinkenpuffer Türpuffer Türstopper Gummi Puffer

100 Stücke Silikon Türklinkenpuffer Türpuffer Türstopper Gummi Puffer, 100 Stücke Silikon Türklinkenpuffer Türpuffer Türstopper Gummi Puffer