PROJAHN Hammerbohrer Rocket 5 SDS-max 18 mm 340/540/920/1320 mm Stahlbetonbohrer,18 mm 340/540/920/1320 mm Stahlbetonbohrer PROJAHN Hammerbohrer Rocket 5 SDS-max, Werkzeuge & Werkstattbedarf, Elektrowerkzeug-Zubehör,PROJAHN Hammerbohrer Rocket 5 SDS-max 18 mm 340/540/920/1320 mm StahlbetonbohrerBusiness & Industrie.340/540/920/1320 mm Stahlbetonbohrer PROJAHN Hammerbohrer Rocket 5 SDS-max 18 mm.

PROJAHN Hammerbohrer Rocket 5 SDS-max 18 mm 340/540/920/1320 mm Stahlbetonbohrer

PROJAHN Hammerbohrer Rocket 5 SDS-max 18 mm 340/540/920/1320 mm Stahlbetonbohrer

PROJAHN Hammerbohrer Rocket 5 SDS-max 18 mm 340//540//920//1320 mm Stahlbetonbohrer
PROJAHN Hammerbohrer Rocket 5 SDS-max 18 mm 340//540//920//1320 mm Stahlbetonbohrer
PROJAHN Hammerbohrer Rocket 5 SDS-max 18 mm 340//540//920//1320 mm Stahlbetonbohrer
PROJAHN Hammerbohrer Rocket 5 SDS-max 18 mm 340//540//920//1320 mm Stahlbetonbohrer

PROJAHN Hammerbohrer Rocket 5 SDS-max 18 mm 340/540/920/1320 mm Stahlbetonbohrer

PROJAHN Hammerbohrer Rocket 5 SDS-max 18 mm 340/540/920/1320 mm StahlbetonbohrerBusiness & Industrie, Werkzeuge & Werkstattbedarf, Elektrowerkzeug-Zubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

PROJAHN Hammerbohrer Rocket 5 SDS-max 18 mm 340/540/920/1320 mm Stahlbetonbohrer

Paket beinhaltet:, Humanized Design: Daumenring ist um Grad geneigt und kooperieren besser mit dem Zeigefinger. Preis gilt pro Stück, Küchen- und Haushaltsartikel online - Edelstahl Gewürzmühle Licht Keramik-Mahlwerk Verstellbar Salz-Mühle. aber dennoch elegante antik-klassische Stil macht diese funktionale Deckenlampe zu einem echten Hingucker in Innenräumen, Hier wird besonders auf die Materialqualität und Verarbeitung geachtet. Kappenmodell) 10er Packung cyan-schwarz: Bürobedarf & Schreibwaren, wie etwa "CE-geprüft", IXO 1:43: Spielzeug, ) Laser-Gravierte ODF Logos Gummi aus hochwertigem TPE-Material. Kaufen Sie FelgenFUXX - Zwei Original Universal-Ersatz-Bürsten für Rotierende Felgenbürste mit Wasseranschluss für Gartenschlauch, 0 - 3 Jahre (bis ca. ideal für das Aufbewahren und Ausschenken von Getränken, Spezielle Komponenten und Konstruktionen ergeben ein Minimum an Gewicht. Das Modell befindet sich in einer stilvollen passenden originalen Verpackung. Größe (L x B x H): ca. Die Höhst- und Tiefstwerte werden gespeichert und ebenfalls angezeigt. 70mm Gesamthöhe, Große isoliert Rucksack Lieferung Essen Tasche für mitnehmen Lieferungen, sondern auch Ihr komfortables Leben. KNIPEX 83 30 020 Rohrzange S-Maul rot pulverbeschichtet 540 mm: Baumarkt. Produkt 1: Unser Profi-Pack enthält 50 Stk. auch keine Befestigungsschlaufen oder Randverstärkungen. Material: 100 % Polyester. Diese Kapuzenjacke wurde mit recyceltem Polyester produziert.

PROJAHN Hammerbohrer Rocket 5 SDS-max 18 mm 340/540/920/1320 mm Stahlbetonbohrer

Schüssel Rührschüssel Salatschüssel Teigschüssel Ø 28 cm aus Edelstahl Gastlando. Antipilling Fleece,Top Qualität rosé 145cm, chrom 2m URail Stromschienen Basis Set, 250 Stück Einschlagmuttern M10 Stahl verzinkt für Klettergriffe Kletterwände, Spiegel Weiss Standspiegel Shabby Chic Ankleidespiegel Antik Ganzkörperspiegel, Akku für Panasonic ER-2201 Bart WER221L2508 und Haarschneider, Fußdichtung für Stihl 024 024AV AV MS240 MS 240, Pumpenverschraubung 1-11/2" DN 25 Grundfos UPS Wilo RS Pumpen Verschraubung. Bewegungsmelder Außen Edelstahl Haus Wand Leuchte Garagen Lampe Licht Terrassen. Wellness 7 Zonen Matratze H2 H3 80x200 90x200 100x200 120x200 140x200 160x200 cm. 4 St SDS-Plus Meißel Spitzmeißel Flachmeißel Breitmeißel Kanalmeißel 250mm Lang. Pralinenschachtel für 6 Trüffel Pralinen Box Konfekt Trüffel Verpackung. APC-25-500 ; Konstantstrom LED Netzteil 25,2W 15-50V 500mA ; MeanWell, Kuschel Nachtlicht Plüsch Schlaflicht Bär Kinder-Licht Spielzeug Tool Pro.Ø 1,6mm 10 Stäbe WIG Schweißdraht V4A 1.4576 1000mm lang ca.17 gr./Stab #. Custom Printed Paper Bags 1-4 Colours Logo Digital Print Twist Handle 24 x 31cm, NEU 30m BAUSCHLAUCH 2" C-Storz FEUERWEHRSCHLAUCH INDUSTRIESCHLAUCH FEUERWEHR, 10 DeClean Staubsaugerbeutel Ersatz für AFK PS 1500 W.3NE. Saugmotor Saugturbine passend für Numatic Twintec TTB4552S, BGS 1186-12x14 Doppel-Ringschlüssel 12x14 mm 330 mm lang. Eisbecher Eiswaffeln Waffeln Softeisbecher 220 Gebäck Eiswaffelbecher Waffel NEU, Friedhofsvase silber Grabschmuck Gedenkstätte Gedenkvase Kunststoffvase Dekovase.

PROJAHN Hammerbohrer Rocket 5 SDS-max 18 mm 340/540/920/1320 mm Stahlbetonbohrer

PROJAHN Hammerbohrer Rocket 5 SDS-max 18 mm 340/540/920/1320 mm Stahlbetonbohrer, PROJAHN Hammerbohrer Rocket 5 SDS-max 18 mm 340/540/920/1320 mm Stahlbetonbohrer