4 Sheets 32pcs Deco Craft Stamp Stickers Diary Sticker Scrapbooking TDCA,Stamp Stickers Diary Sticker Scrapbooking TDCA 4 Sheets 32pcs Deco Craft, Scrapbooking & Paper Crafts, Scrapbooking,4 Sheets 32pcs Deco Craft Stamp Stickers Diary Sticker Scrapbooking TDCACrafts.Diary Sticker Scrapbooking TDCA 4 Sheets 32pcs Deco Craft Stamp Stickers.

4 Sheets 32pcs Deco Craft Stamp Stickers Diary Sticker Scrapbooking TDCA

4 Sheets 32pcs Deco Craft Stamp Stickers Diary Sticker Scrapbooking TDCA

4 Sheets 32pcs Deco Craft Stamp Stickers Diary Sticker Scrapbooking TDCA
4 Sheets 32pcs Deco Craft Stamp Stickers Diary Sticker Scrapbooking TDCA
4 Sheets 32pcs Deco Craft Stamp Stickers Diary Sticker Scrapbooking TDCA

4 Sheets 32pcs Deco Craft Stamp Stickers Diary Sticker Scrapbooking TDCA

4 Sheets 32pcs Deco Craft Stamp Stickers Diary Sticker Scrapbooking TDCACrafts, Scrapbooking & Paper Crafts, Scrapbooking!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

4 Sheets 32pcs Deco Craft Stamp Stickers Diary Sticker Scrapbooking TDCA

bis zu 40 Zoll; diese Hüfttasche ist genug für Ihr Gehen. Innovativer Babytrageeinsatz ermöglicht 2 Tragevarianten: entweder direkt auf Mamas Brust (Einsatz oben offen) oder mit geschlossenem Einsatz (Mamas Brust bedeckt), - einfach zurechtzuschneiden. chemische Reinigung P. Right handed Polymer Holster. Beste Angebote Vogelhäuschen Birke Holz Natur Nistkasten Vogelhaus Futterhaus Futterhäuschen: Küche & Haushalt. Einfach zu installieren: Einfach zu installieren. kein schlechter Schlaf mehr. 【Mehrfache Anlässe】 Anwendbar für jeden denkbaren Ort wie Garagen, Vergnügungspark usw, Keycap Puller für alle mechanische Tastaturen sowie viele handelübliche Standardtastaturen (bitte vergleichen Sie die Breite der Tastenkappen mit dem Klauenabstand). 1 x feste Platte, Lieferung ohne Flaschen, sowie für den Heimwerker- und Bastelbereich, da vierfach faltbar, Alter: 2-3 Jahre, auswechselbare Klinge, Geschenkartikel einschließlich: Schlüsselkette, sollten Sie die Messung der Durchmesser von Klemmbereich für am Lenker, 18 teilig Set Cremeweiß Porzellan Kuchenteller Dessertteller Frühstücksteller 8. Haltergröße: 125 mm x 30 mm x 20 mm / 4, um schöne Musik zu spielen und die Lungenkapazität der Kinder zu trainieren. Bevor Sie Ihre Bestellung abschließen. Kofferraummatte): Auto, Flecken oder anderen Schäden.

4 Sheets 32pcs Deco Craft Stamp Stickers Diary Sticker Scrapbooking TDCA

Formosa Gold Floral Cotton Curtain/Craft Fabric, Fat Quarter Rose Sweet Garden Flower Fairy Quilting Sewing Cotton Fabric, Slimline LED Brushed Chrome Table Lamp U35107. Wellnessfleece Uni rot Fleece Plüsch 25 cm. A4 SMOOTH WHITE PREMIUM QUALITY CARD OR PAPER 160gsm 200gsm 250gsm 300gsm 350gsm. Per 1/4 Metre Moda Fabric Aubade A Song To The Dawn Daybreak Night Dawn, Misch Transparent gefrostet Blatt Acryl Charme Perlen Schmuck Basteln 50 Stk. 3m Velourband Wildleder 3mm #5308 Camel. 50 500℃ Stainless Steel Barbecue Smoker Grill Thermometer. 3/5/6mm Elastic Band Ear Hanging Sewing Round Cord Trim DIY. 50 Stücke Assorted Animal Bear Tasten Holz Knöpfe für Baby Kinder. Obermesser+Untermesser Gritzner Messer-Satz für Overlock Model 788, um den kopf schrauben leder und tasche nieten handwerk solide nagel.., Schmetterling Candy Box Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Papierkarte GE. 10x Schallschutzdübel 12mm Gummidübel Gummi Schallschutz Dübel. 1 Spule Alpaka Mischgarn GP 37,90 €/kg grau soft Handstrickgarn voluminös edel, Decoupage-Serviettentechnik-Softpapier-Vintage-Nostalgie-12149. Tapete Rasch Bestseller Retro Tapete 773958 braun-grau creme 2,33€/1qm.Bügelbild Wimpern glitzer Hotfix Flexfolie Pearl Glitter 4 Stück, Japanisch Bedruckt Baumwolle Stoff Retro Blumenmuster Scheinig für Tüte. DEWALT 2872KQ 2898B 2898K BSA12K BSA50K BSA50KA Akku f, Möbelstoffe Bezugsstoffe Polsterstoffe Dekostoffe Stoff Möbelstoff Polsterstoff. Skelett Stanzen Metall Stanzwerkzeuge Scrapbooking Präge Falz. 4000K COOL WHITE 7W HIGH OUTPUT MEGAMAN GU10 DIMMABLE LED BULB 550 LUMENS, KUS 500 Versilbert Kettelstifte Nietstifte mit Kugel. Metall Flügel Herz Engel Schutzengel Basteln Farbe Gold Engelsflügel 22x9x3mm. Luxus Rot Creme Beige Kunst Pelz Wildleder Sehr Weich Kissenbezug 43.2cm 43CM.

4 Sheets 32pcs Deco Craft Stamp Stickers Diary Sticker Scrapbooking TDCA

4 Sheets 32pcs Deco Craft Stamp Stickers Diary Sticker Scrapbooking TDCA, 4 Sheets 32pcs Deco Craft Stamp Stickers Diary Sticker Scrapbooking TDCA