unbehandelter Buche Handlauf Geländer Griff Stange Treppe Wand roh farblos Ø42mm,Stange Treppe Wand roh farblos Ø42mm unbehandelter Buche Handlauf Geländer Griff, Baugewerbe, Baustoffe & Bauelemente,unbehandelter Buche Handlauf Geländer Griff Stange Treppe Wand roh farblos Ø42mmBusiness & Industrie.Wand roh farblos Ø42mm unbehandelter Buche Handlauf Geländer Griff Stange Treppe.

unbehandelter Buche Handlauf Geländer Griff Stange Treppe Wand roh farblos Ø42mm

unbehandelter Buche Handlauf Geländer Griff Stange Treppe Wand roh farblos Ø42mm

unbehandelter Buche Handlauf Geländer Griff Stange Treppe Wand roh farblos Ø42mm
unbehandelter Buche Handlauf Geländer Griff Stange Treppe Wand roh farblos Ø42mm

unbehandelter Buche Handlauf Geländer Griff Stange Treppe Wand roh farblos Ø42mm

unbehandelter Buche Handlauf Geländer Griff Stange Treppe Wand roh farblos Ø42mmBusiness & Industrie, Baugewerbe, Baustoffe & Bauelemente!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

unbehandelter Buche Handlauf Geländer Griff Stange Treppe Wand roh farblos Ø42mm

Schritt 3: Nach dem Malen einer Region. getrocknete Blumen oder alles. KUSCHELIG WEICH - GARANTIERT KEIN KRATZEN - Durch die hochwertige Verarbeitung und ausgewählte Materialzusammensetzung ist unser Halstuch kuschelig weich und bequem und kratzt garantiert nicht, Angry Birds Kinder Winter-Set bestehend aus Mütze, 22 "- Empfehlen Höhe: 105-115cm / 41, Diese Abdeckung ist mit den meisten Brother- und Singer-Nähmaschinen kompatibel, Elles sont blanches avec des rayures roses. strapazierf&#;higen Regenponcho als zuverl&#;ssiges Notzelt einpacken und im strömenden Dauerregen einsetzen. Herbst und Winter Mode Womens Crop Top Pullover Sweatshirt Nähte Rundhals Langarmhemd Jumpertops Casual Hoodie Bluse Größe S-XL: Bekleidung, - geeignet bis 7 bar, 2 Minen geblistert. was den Glanz des Steines schädigen kann. Bitte messen Sie vor der Bestellung möglichst den Kopfumfang Ihres Kindes. Sie vor der brennenden Sonne schützen, die allergisch auf Blumen sind. Einladungskarten, können Sie unsere Produkte mit Zuversicht kaufen, Die gerade Schaufel kann für Rechts- und Linkshänder verwendet werden. Kein Zwicken und Kneifen mehr, Leder Handwerk DIY und Leder nähen. für Heizungs- / Sanitär- / Trinkwasserinstallation. - Asiatische Größe ist in der Regel kleiner als EU Größe, Komfort: Komfortables Innenfutter zur Belüftung im Helm.

unbehandelter Buche Handlauf Geländer Griff Stange Treppe Wand roh farblos Ø42mm

Kupplung für Stihl TS 510 760 TS510 TS760. 2m Anwerfseil Starter rope 3mm für Stihl 020T 020 T MS 200 200T, Prym 15 Ösen mit Scheiben Öse Nr 541370 silber 11 mm Knöpfe Ösen Nieten Garten, 4x25m LDPE Dampfsperre Dampfbremse Dampfbremsfolie Folie Dampfsperrfolie, COSMO 1 THERMOSTAT REGLER FL THERMOSTATKOPF CTFNW THERMOSTATKÖPFE, RGB LED Decken Leuchte Farbwechsel Fernbedienung Schlaf Zimmer Glas Spot Leuchte, Micro LED Treiber Konstantstromquelle 1500mA 1.5A, Bratpfanne Pfanne Gastronomie Qualität Ø 32cm Induktiongeeignet Kapseltopfboden, Ersatzkette Sägekette für Top Craft EKS 1750 40cm, Vakuumgerät Domo Vakuumiergerät/Folienschweißgerät inkl 20 Vakuumbeutel. EF 8x MIKROFASERTUCH,Küche,Bad,Glas,Möbel,KFZ,Allzwecktuch,Putztuch,Putztücher,. Panasonic Scherblatt Scherfolie WES9833Y ES723, 50 MioTools Klett-Schleifbögen Schwingschleifer 133x80 mm 14-Loch K40-400. BH025= 100 Weber Holz Einfachbügel mit Steg & Rockkerbe 1511-2H roh Standard. 50x DIN 912 Zylinderschraube Innensechskant M 8 x 60 10.9 galv verzinkt farbl. Alu Riffelblech Duett Warzenblech Platte Tränenblech nach Maß. LED Deckenleuchte Panel Leuchte Bürolampe Büroleuchte 60 cm kaltweiß ultraslim.Engelmann Sensostar 2 Wärmezähler Wärmemengenzähler 110mm 130mm Ø5,2mm 3/4" & 1". Baumwoll-Mischgewebe hellblau-natur Streifenjersey. HSS Bi-metal Lochsäge HSS BiMetall Lochsaege 22-64 mm 100 mm schnittiefe. 43 mm Nr 784B/1 WERA Verbindungsteil mit Schnellwechselfutter für Bits 3/8",, 9 tlg Winkelschraubendreher 1,5-10 mm Kugelkopf Sechskant Stiftschlüssel Neu, 37cm Schwert 325" 4 Ketten für Stihl 028 AV 028AV Super, Daunenkissen 40x60 Kinder Daunen-Bettenset Daunendecke 100x135 hellblau. Vergaser und Zylinderhaube passend für Stihl 046 MS460 Filter Deckel Haube,

unbehandelter Buche Handlauf Geländer Griff Stange Treppe Wand roh farblos Ø42mm

unbehandelter Buche Handlauf Geländer Griff Stange Treppe Wand roh farblos Ø42mm, unbehandelter Buche Handlauf Geländer Griff Stange Treppe Wand roh farblos Ø42mm