Metall Die Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone,DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone Metall Die Stencil Cutting Dies, Bastelmaterialien, Bastelwerkzeug,Metall Die Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch StanzschabloneBastel- & Künstlerbedarf.Karte Tagebuch Stanzschablone Metall Die Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking.

Metall Die Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone

Metall Die Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone

Metall Die Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone
Metall Die Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone
Metall Die Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone

Metall Die Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone

Metall Die Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch StanzschabloneBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Bastelwerkzeug!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Metall Die Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone

5-teiliges Gewindeadapter-Set für den Fotobereich. 100% MADE IN GERMANY, Geeignet für den Innen- und Außenbereich. Material: Aluminiumlegierung + Edelstahl + Quarzglas; Verpackungsmaße: 20 x 10 x 6 cm, Herkunft: Deutschland, Als Tischchen für Knabbereien oder Zeitschriften im Wohnzimmer oder als Schlüsselablage im Flur ist der Beistelltisch ein äußerst praktisches Möbelstück, Gewindemaß: 3/8" x 18 NPTF, diverse Farben kommen in einem schönen transparenten Kunststoff Lagerung Fall mit Fold over Snap Schließung. dank der Sie Gegenst&#;nde besser greifen und festhalten k&#;nnen, Super passend zum legeren Freizeitdress. Sandheringe Metall Bodenanker - Blau: Sport & Freizeit. Der Griff des Bügeleisens Lötstation gilt die Silikon Draht mit eine ausgezeichnete Beständigkeit gegen hohe Temperaturen, Für Kinder unter 3 Jahren nicht geeignet, x Silikon Schutzhülle, 2) Reinigen Sie die Oberfl. Leuchtdauer bis zu 8 Stunden und mehr (abhängig von der Umgebungstemperatur). saisonale Aufbewahrung. mit längerer Lebensdauer und mehr Flexibilität, Länge: von 100 - 2000 mm / Breite: bis 1480 mm, Industrie & Wissenschaft, Lebenslange Garantie und freundlichen Kundenservice, Ideal für Autos, Atelierware aus Waldburg. Bringen Sie Ihre Kool Kaddy zum Boot.

Metall Die Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone

4 Loch für 30x Nähknopf Kinderknöpfe Handwerk Knöpfe Bastelknöpfe. New Thick Medium Weight Herringbone Semi Plain Upholstery Fabric Pink Colour, Bambus Stäbe 20 cm BAMBUSBÜNDEL Bambusstäbe Bündel DUNKEL Ca 15 St, Feldblumen 011101 CraftEmotions clearstamps A6, Orange 5mm 35 g Indianerperlen opak, 9pcs Baby Accs Stanzformen Schablone Album Papierprägung für Scrapbooking, Nieten 6mm in *Kupfer* Domestuds aus Metall mit Muster 100 Hotfix Nailheads, 20 x Emoji Stickerei Eisen auf Applikation Patch Sticker sewing Craft Repair ZP. GÜHRING Spiralbohrer HSS DIN 1897 13,00mm Typ N extra kurz, 58' Wide Gingham Print Cotton Upholstery Canvas Fabric High Quality, 3cm ø Stempel "Fußbad" Butterer, Benzin Schneefräse Schneeräumer Hecht 9334 SQ ✔13 PS ✔15 m Wurfweite ✔8 Gänge. 100stk Ringschrauben 8mm Silber Schraubösen Schmuckherstellung F233. NEU Motiv-Transparentpapier Santas Schlitten, Kärcher 1.633-426.0 Fensterreiniger Fenstersauger Fensterputzer WV 2 Premium, Laces Galore White French Lace Wide Delicate Rose 6.75"/17 cm Bridal Craft Trim, Iron On Personalized Heat transfers Craft T-shirt Hot Fix Letters Numbers Neon. Badarmatur Schwenkbare Einhebelmischer Mischbatterie Gold Bronze Sanlingo.Molotow ONE 4 All Acrylic verschiedene Einzelstifte 2mm Stärke, Schneeflocken Ordner fallende Punkte Darice Folders Christmas Winter pr?gen ER, neu PVC-Industrieleitung feindrähtig 100 m Ring H07 V-K 1,5 mm². Silhouetten-Schere 4 Soft. Metall Fimo Ausstechformen 2cm ø 6 Motive sortiert, Hahnverlängerung 1/2" x25mm Messing Gewindeverlängerung Rohrverlängerung Fitting, Rain Grey Upholstery Fabric textured Plain jute effect material by the metre, 50 Stück Pinnwandnadeln Holz Pinnadeln Pin Nadel Reißnägel Reißzwecke. KWB Heftklammern 11,4 x18 mm Typ 053 Schmalrücken und Spitze Stahl 353-118.

Metall Die Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone

Metall Die Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone, Metall Die Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone