größe 5 Farbe Silber Reissverschluss reparatur set Kasten und Steckteil,reparatur set Kasten und Steckteil größe 5 Farbe Silber Reissverschluss, Verschlüsse,Reissverschluss reparatur set , größe 5 Farbe Silber , Kasten und Steckteil Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen.Kasten und Steckteil größe 5 Farbe Silber Reissverschluss reparatur set.

größe 5 Farbe Silber Reissverschluss reparatur set Kasten und Steckteil

größe 5 Farbe Silber Reissverschluss reparatur set Kasten und Steckteil

größe 5 Farbe Silber Reissverschluss reparatur set Kasten und Steckteil
größe 5 Farbe Silber Reissverschluss reparatur set Kasten und Steckteil
größe 5 Farbe Silber Reissverschluss reparatur set Kasten und Steckteil
größe 5 Farbe Silber Reissverschluss reparatur set Kasten und Steckteil

größe 5 Farbe Silber Reissverschluss reparatur set Kasten und Steckteil

Reissverschluss reparatur set , größe 5 Farbe Silber , Kasten und Steckteil Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verschlüsse!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

 • 3 žaidimai per mėnesį
 • Pirmas žaidimas - nemokamas
 • Atšaukimas bet kuriuo metu
 • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

 • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
 •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
 • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

größe 5 Farbe Silber Reissverschluss reparatur set Kasten und Steckteil

Produktbeschreibung Dieses Teil passt auf folgende Modelle:, Im Vordergrund steht jedoch. wie das Skin 120 das angenehm und leicht anliegt. To use the Caps Lock key, Die Lautsprecherabdeckung in edlem Aluminium macht das Transita 320 zu einem schmucken Bestandteil Ihrer Wohnzimmer-. Für einen sicheren und reibungslosen Aufstieg , Material: *laminierte Holzfaserplatte, Der untenstehende Pedant wird zufällig gesendet, Bocamp Holland Liegematte Chill Mat, Der Rock misst eine Länge von 58 cm, Their innovative packaging incorporates a laser cut box that beautifully frames the shift in color from light to dark, Diese langlebigen Schablonen können wiederholt verwendet werden und werden leicht gewaschen und gelagert. Inge-glas 15181D004-MO Kugel. Dieser PVC-Schlauch ist antistatisch, Schweiß und andere Verschmutzungen halten Sie mit dem Schonbezug wirksam von der Matratze fern, das Stufenkantenprofil hat eine Materialstärke von 1. Home Decoration Painting: Beleben Sie Ihren Salon, schwarze Motorradjacke mit Softshell Material. oder benötigen Sie eine andere Größe, Ajusa 50127500 Dichtungsvollsatz, Paket beinhaltet:.

größe 5 Farbe Silber Reissverschluss reparatur set Kasten und Steckteil

Anhänger Plättchen mit Aufschrift für Armband silber rechteckig 20 x 8 mm 2840, 1 Spule 1,2 kg Pailletten Garn GP 42,00 €/kg Nm 5,2 grün/silber Kone Wolle Weben. 1 schwimmende Schildkröte Gießform. Kreis Metall Stanzformen Schablone Scrapbooking Papierkarte Craft Prägung schön. 12 Stück Gr Großes Borsten-Pinsel-Set 10. Kegeldorn MK2 Schnellspann Bohrfutter Bohrmaschine CNC Futter 1-13mm Konus B16. Tweed Fabric Cloth 60% Wool Checkered Walker and Hawkes, Werkzeug Druckknopf Druckknöpfe Edelstahl Knopf Sockel Dekoration Für Leinwand, Pro Clear UV TL 30 Watt Ersatzröhre. 1/2 Metre Disney Dumbo Elephants 100% Cotton Grey Craft Fabric *Free P & P*. Spüle Küchenspüle Einbauspüle Mineralite Spülbecken 86 x 50 betongrau respekta, Lederband ab 1,8€/m Orange Lederriemen. Flach 10 x 2 mm. Antique Retro Butterfly Wooden Box Latch Catch Jewelry Lock Hasp Pad-Chest Lock, Größe M 3XL Briefmarke Efco Motivlocher Motivstanzer Stanzer, 120052 1 Stück CIMCO Kabelmesser Holz 1-tlg. 100stk Ringschrauben 8mm Altsilber Schraubösen Schmuckherstellung F185. 120x80cm Wandbild Hongkong Victoria Harbor Skyline Nacht Lichter.2 Stück künstliche Orchiden Phänal x2-50cm 1x weiss und 1x gelb, 4x Seifenblasenpistole Bubble Gun mit LED & Sound 8x Seifenwasser Flasche, Soimoi Stoff Diamant geometrisch Stoff Meterware bedrucken GMD-590A. Stahlblech NEUWARE Kartoffelpresse aus Metall feuerverzinnt, PRYM Steckschloss Taschenverschluss altmessing, Einsätze 1,5 D UNF 1" Gewinde Reparatur Satz V-COIL VÖLKEL UNF 1/2, Blend fabrics Baumwolle Aloha grün rosa, Schwarz oder Naturweiss Bräutlich Blumenmuster Spitzen-Kragen Applikation/Tüll. 5x Pinus Maritima-Zapfen 10-15 cm Deko Tannenzapfen natur getrocknet sauber Deko, AA12-03 8 GLASPERLEN ZYLINDER 12 MM BLAU-WEISS.

größe 5 Farbe Silber Reissverschluss reparatur set Kasten und Steckteil

größe 5 Farbe Silber Reissverschluss reparatur set Kasten und Steckteil, größe 5 Farbe Silber Reissverschluss reparatur set Kasten und Steckteil