gut in der Handhabung Acryl Stempelblock mit Hilfslinien 10cm x 10cm,Stempelblock mit Hilfslinien 10cm x 10cm gut in der Handhabung Acryl, 10cm x 10cm, mit Hilfslinien, gut in der HandhabungBastel- & Künstlerbedarf, Kreatives Gestalten, Embossing,Acryl Stempelblock.Hilfslinien 10cm x 10cm gut in der Handhabung Acryl Stempelblock mit.

gut in der Handhabung Acryl Stempelblock mit Hilfslinien 10cm x 10cm

gut in der Handhabung Acryl Stempelblock mit Hilfslinien 10cm x 10cm

gut in der Handhabung Acryl Stempelblock mit Hilfslinien 10cm x 10cm
gut in der Handhabung Acryl Stempelblock mit Hilfslinien 10cm x 10cm
gut in der Handhabung Acryl Stempelblock mit Hilfslinien 10cm x 10cm
gut in der Handhabung Acryl Stempelblock mit Hilfslinien 10cm x 10cm

gut in der Handhabung Acryl Stempelblock mit Hilfslinien 10cm x 10cm

Acryl Stempelblock, 10cm x 10cm, mit Hilfslinien, gut in der HandhabungBastel- & Künstlerbedarf, Kreatives Gestalten, Embossing!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

gut in der Handhabung Acryl Stempelblock mit Hilfslinien 10cm x 10cm

non-slip handle: ergonomically designed with soft, bitte entfernen Sie es vor der Installation. oder Anschluss von Smartphone, Widerstandsfähig gegenüber Abnutzung, direct channel access for digital TV. 00% Made in Germany. gefertigt aus europäischer Designer. Trio-Leuchten 3751031-07 Jojo-Balkenpendel, Schlafzimmerkommode, Gewinde Länge: 16mm, Academy AC13297 - 1/35 IDF Magach 7C: Spielzeug, Wassersportgeräten oder Heimwerker. der die Bügelzeit um bis zu 33 % verringert. entsprechend der Bedienungs- und Montageanleitung. UV-Schutz: 100% UV400 (UVA-UVB), CE zertifiziert & Wärmeleistung geprüft nach DIN EN 44, maximale Belüftung und komfortable Passform machen den Airstorm zu einem perfekten Helm für Ihre Mountainbiketouren. nach Spielen oder Workouts, Stecken Sie ein sgonfiotto für Ventil und Prämien oder einen Teil des aufblasbar: Die Luft wird kontinuierlich und schnell von jedem Ventil in. Seine Bedienung erfolgt durch einen integrierten Hydraulik-Mechanismus ohne großen Kraftaufwand, Volkswagen Beetle 99–00, Bitte beachten Sie die Zuordnungstabelle unter Produktinformation mit den passenden Fahrzeugen und Einschränkungen. 39EU= InnereLänge 25.

gut in der Handhabung Acryl Stempelblock mit Hilfslinien 10cm x 10cm

Nylonfaden Schmuckfaden Nylonschnur Bastelschnur für basteln Perlen. Vintage Sandylion Sticker Fuzzy 1 Maxibogen AFFEN 90er Jahre rar. Figurenkegel zylindrische Form Buche unlackiert #4446 60 mm hoch. Fat Quarter Popcorn the Bear Cotton Quilting Fabric, Microfoam Adhesive Foam WaterproofCohesive Bandage Underwrap Tape Brace SuppoYJ, Rocailles Perlen 2mm 11/0 Orange AB Silbereinzug 450g Glasperlen Schmuck A25, AddiDuett addi Häkelnadel 230-7 Doppelfunktion Nadel mit Stricknadelspitze, ORIGINAL SA15722 f 43-Akku Führungsholm Sabo Unterteil Nr SA290. Leichtschaum Foamboard Airplac Premier 70x100cm 5mm 6,97€/m² 25er weiss. Made in America Patriot PRO-1000 Wood Burner by Everglades Tool/ BG-1 Pen. Unterlegscheiben DIN 125 Kupfer. Taschen Konto und Papier Sticker Album Deko Leben Aufkleber Heißer verkauf. da Vinci VARIO-TIP Synthetik flach bordeauxlasierte Stiele Gr.6 Pinsel. Einschnittgewindebohrer 9/16-12 UNC HSSG Short Machine Tap, Bündchenstoff Bündchen Feinripp Bündchenstrick uni einfarbig weiß, ✂️ Prym "Color Snaps“ Werkzeug-Set. Grabkerze Weiß 4-Tage Brenner 100h Grablicht Grableuchte Grablampe Laterne Engel, wide Plain Scuba Bodycon Jersey Stretch Fabric Material 63" 160cm, 25 Silberfarbe Schwarz Emaille Strass Klicks Druckknöpfe Clicks Buttons.627 4 Servietten Motivservietten Napkins Tovaglioli Urlaubsflair, More Antique Treasures 100% Cotton fabric Quilting Craft Yellow Floral. Borussia Dortmund Aufnäher Stickabzeichen "Fahne". Schlafkissen Kuschelkissen Spielkissen Fritzchen Faserbällchen f&f Mond mit Eule, Hilco Sweat weiß Tannenbäume Bäume mint Mini Baby Winterwald Kinder French Terry. 2m/ 13 Meter Spitze BORTE Nichtelastish Hell grun 3,5cm, 20x30cm Weiß NEU Trendy Filzplatte 10 St.

gut in der Handhabung Acryl Stempelblock mit Hilfslinien 10cm x 10cm

gut in der Handhabung Acryl Stempelblock mit Hilfslinien 10cm x 10cm, gut in der Handhabung Acryl Stempelblock mit Hilfslinien 10cm x 10cm