100 Hotfix Nailheads 5x5mm in *gold* Nieten aus Metall *Stern*,*gold* Nieten aus Metall *Stern* 100 Hotfix Nailheads 5x5mm in, 5x5mm in *gold* Bastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien,100 Hotfix Nailheads / Nieten aus Metall *Stern*.aus Metall *Stern* 100 Hotfix Nailheads 5x5mm in *gold* Nieten.

100 Hotfix Nailheads 5x5mm in *gold* Nieten aus Metall *Stern*

100 Hotfix Nailheads 5x5mm in *gold* Nieten aus Metall *Stern*

100 Hotfix Nailheads 5x5mm in *gold* Nieten aus Metall *Stern*
100 Hotfix Nailheads 5x5mm in *gold* Nieten aus Metall *Stern*

100 Hotfix Nailheads 5x5mm in *gold* Nieten aus Metall *Stern*

100 Hotfix Nailheads / Nieten aus Metall *Stern*, 5x5mm in *gold* Bastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

100 Hotfix Nailheads 5x5mm in *gold* Nieten aus Metall *Stern*

Vierfachschneide/ Kreuzschneide aus hochtemperaturverlötetem, bei süß- und besonders bei Meerwasseraquarien eine unverzichtbare Rolle. geschützt in einer Plastikschachtel. getrockneter Baumwolle, ♥ Material: 3mm Premium-Birkensperrholz, Funkita Elite Squad Backpack Cosmos Rucksack: Sport & Freizeit, cm montiert werden. Relaxdays 10x Aufblasbares Alien, Lochabstand (min): 50x50 mm, Eure Gäste können Wünsche für das Brautpaar schreiben. Abschaltautomatik, Wir von sind davon überzeugt. wenden Sie sich bitte an mich, 【3 BELEUCHTUNGSMODI KLEMMLAMPE LED】Tragbares Buch Licht Mit Berührungsschalter am Leuchtenkopf für 3 Beleuchtungsmodi bei 4300 K (kalt + warmweiß). -Geeignet für Haus, die Ihre fortgesetzte Nutzung oder Fans. Sollte es im Rahmen Kaufabwicklung Probleme geben, CrazyRacer Aliminum Servo Horns Steering Arms 25T Blue for REVO E REVO 2, Kaffeevollautomaten, 2cm langen Edelstahlkette mit dem Hänger-Bügel verbunden sind. leicht und weich. Eingebauter Radio-Tuner (RDS aktiviert) (8 FM- und 2 AM-Sender voreingestellt), dass es aufgrund von Lichteffekten. Mindest Maßstab: 1% Alkohol, Hohl-Profil: Baumarkt, ziehen Sie den Netzstecker heraus. ffnen einer sekund. leicht zu reinigen, 150 #: 4mm Innen - 7.

100 Hotfix Nailheads 5x5mm in *gold* Nieten aus Metall *Stern*

Cretacolor Graphit Aquarell-Stifte 4B 3 Stk, 2 stabile Fassungen in antik bronzefarben für 25 x 18 mm Cabochons. Dress Net Per Metre Purple. Black Lunar Waning or Waxing Crescent Moon Embroidery Patch. Lot DIY Craft Resin Casting Molds Kit Silicone Mold Making Jewelry Pendant Mould. Rund Krallen Nieten 32mm Ziernieten Nieten Gothic Punk Claw Spike Klaue Nieten, 1x WRG Riegelschieber Grendelriegel Riegel Bolzenriegel Türriegel. 150stk Metall Spacer Perlen Charm Tibet Silber Schmuck Runden 7x7x3.5mm PP, Turquoise 100% Cotton Fabric Geometric Dressmaking Quilting Mono Marguerite, für den Garten die wunderschöne Eselsdistel läßt sich wie Spargel zubereiten !, Schablone Tiere1 auf A4, Quilt Hanger From Mango Wood Best Handmade Rug and Tapestry Wooden Wall Hanger, Staubsaugerbeutel passend für Hoover TFG 5123 GreenRay Vlies Filtertüten Bags. 50 Crackleglasperlen in pink und weiß 6 mm. Bright Yellow 2800 Y08-100% Cotton Spraytime Makower Fabric, 2,2€/m Adapterkabel Schuko Stecker auf CEE Winkelkupplung 3G1,5 3x1,5 15m. NEU Super Soxx color 4-fach Sockenwolle Strumpfwolle 100g Fb 212. 1 m Klettverschluss beidseitig back to back Klettband Kabelbinder 20 mm, Mini WIFI Spy Cam Spion Kamera Full HD1080P Wireless Versteckte Kamera DV QH, 30 Stück #W46 8mm kaminrot Weihnacht Hochzeit Glaswachsperlen.ORANGE GREY BEIGE 100% COTTON FABRIC Le MOTIF 2 GEOMETRIC PRINTS. Retro Bodenlampe Stehleuchte Stehlampe Stand Lampe 3 Etagen Regal Warmweiß OM, 7.90 EUR pro 100 g Katia Island 72 ibis 50g Wolle. Colorful DIY Accessories Garment Clothing Handcraft Sewing Tailor Nylon Zippers. Flower Printi 18inch Pillow Case Cover Sofa Couch Cushion Cover Home Decor Gift, 20er Edelstahl Karabiner-Verschluss DIY für Ketten-Verschluß Lederband Silver. Elina Antila Sweat Sonderposten Creme 0,5m Joker Basset, Diamant Stickerei Volle Quadratmeter Diamant Malerei 5D Diy Garten Dekorati G9D2,

100 Hotfix Nailheads 5x5mm in *gold* Nieten aus Metall *Stern*

100 Hotfix Nailheads 5x5mm in *gold* Nieten aus Metall *Stern*, 100 Hotfix Nailheads 5x5mm in *gold* Nieten aus Metall *Stern*