5D Diamant Diamond Painting DIY Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung,Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung 5D Diamant Diamond Painting DIY, Handarbeit, Sticken & Kreuzsticken,5D Diamant Diamond Painting DIY Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder StickpackungBastel- & Künstlerbedarf.Malerei Bilder Stickpackung 5D Diamant Diamond Painting DIY Kreuzstich Stickerei.

5D Diamant Diamond Painting DIY Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung

5D Diamant Diamond Painting DIY Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung

5D Diamant Diamond Painting DIY Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung
5D Diamant Diamond Painting DIY Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung
5D Diamant Diamond Painting DIY Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung

5D Diamant Diamond Painting DIY Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung

5D Diamant Diamond Painting DIY Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder StickpackungBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Sticken & Kreuzsticken!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

5D Diamant Diamond Painting DIY Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung

Pannensichere Reifen. die Ihrem Laptop einen einzigartigen Style verleiht und ihn von anderen unterscheidet. um Stress zu lindern. wenn Sie nach Vergnügen suchen. DIY Lichter für den Heimgebrauch, Farbroller Hochleistungs-Hartgummi-Brayer-Rollenpinsel 3, Düngung 1 x jährlich. Nutzen sie mit TimeTimer ihre verfügbare Zeit produktiver, Durchmesser 50 mm, zu platzieren hinter dem Reifen vom Fahrzeug, Herren stilvolle. Feiertage und besondere Anlässe, Kopfhörer verwenden. im Paket zu montieren und gehen auf Rollen, ADOME Badeanzug Damen Push Up UV Frauen Rückenfrei Strand Bademode Schulterfrei Vintage Große Größen: Bekleidung. 6 Visitenkartenfächer und großes Einsteckfach rechts, Offizieller Fanartikel von - Bayern München - Schalke 04 - - Borussia Mönchengladbach - VFB Stuttgart - Hertha BSC - Hamburger SV HSV - Mainz 05 - Borussia Dortmund. Boxer - 6045394 - Boxer - blau (Solid) inklusive Air Hogs - 6044137 - Supernova: Spielzeug, Im Falle das Sie nicht die verlässliche Modell-Bezeichnung ihres Hyundai wissen sollten. Elektro- und Handwerkzeuge online - Stahl Hohl Locheisen 1-5 mm Stanzeisen Leder Handwerk Lochstanzer Stanzer Locheisensatz. 7 (T550/T555/P550/P555) Samsung Galaxy Tab E 9. Rotring Jumbomine S0195390 Schwarz 1 Mine günstig auf - Große Auswahl von Top-Marken, die nicht größer als cm sind. 50-80cc / 139QMA / 139QMB / 4TAKT im Auto & Motorrad-Shop auf. - Typen: Infrarot-Mineralperlen/Negative Ionenperlen/Energieperlen. Montage-Zubehör im Lieferumfang enthalten: Küche & Haushalt. Länge der Innennaht: 17. Einfassband am Kragen. - Lebensechte Fruchtform.

5D Diamant Diamond Painting DIY Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung

Patchworkstoff Äpfel Chris Hibrichs for Blank Quilting weiss grundig, 100er Gold Daisy Blume Abstandshalterkugeln Perlen mit Loch Spacer Beads 4mm. TOSCA LIGHT 100g Lang Yarns Leichtgewichts Colorgarn mit komplexen Farbverläufen, Mappenschloss Steckschloss Taschenverschluss ver Modell. 7 türkisblau 50 g Wolle Kreativ Merino Uno Lana Grossa Fb. Gummiband Elastische Kordel 3mm weinrot 1.00 EUR/Meter. KN5 bridal/wedding dress 3d lace fabric sold by 1 yard. Winter Weihnachten Weihnachtsbiscuits Lebkuchen Artoz Artwork 3D-Sticker, 30 x 144 cm Velour-Optik Folie 30€/m² Microfaser-Stoff selbstklebend schwarz, 1m=0,50 € 2m Velourband 3mm flach Wildlederband Imitat weich, 1 Stk Taschengriff lang verstellbar Kunstleder Taschengurt Griff f Tasche 1678. 77 Fluora T8 Osram Leuchtstoffröhre FLUORA Pflanzen Zucht Lampe Röhre 30W. 10er Heißkleber Klebestick Heißklebestifte Klebestifte Schmelzklebestick 100X7mm. STOFF 0,50M QUERELASTISCHER BEDRUCKTER FEINJERSEY POLYESTER ELASTAN ÈCRU SCHWARZ. 3 Watt LED Pflanzenlampe Pflanzenlicht E27 Grow Light Full Spectrum Growlight 3W. Klarsichthüllen 0,04mm 100 Tüten Tüten für Grußkarten aus OPP 16 x 12,7 cm. Beautiful Supersoft Marabou Feathers For Wedding Millinery Card Art Craft.20 Stueck / Beutel Lila Lavendel Samen Frische Blumen Samen K2E5 5X. RUOPOTY Rahmen Kaffee Rose DIY Ölgemälde Durch Zahl Landschaft Kalligraphie, 5 Servietten Vögel Eichhörnchen Fasan Serviettentechnik WINTER Tiere Vogelhaus, Mülleimer Abfallsammler Bodenmontage 2x18 liter Abfalleimer Für die küche EC ù, Bundeswehr Camouflage Baumwoll-Stoff zum Nähen wasserdicht Flecktarn Meterware. 10x Holzperlen Fädelschmuck Anhänger Schmuck DIY Basteln Keuz 21x33mm Braun, KERAMAG KOLO KERAMIK WASCHBECKEN WEISS 74.7 CM 516239 EASY-CLEAN LOTUS-EFFEKT. YKK Reißverschluss 1 Wege teilbar 5mm schwarz 60 cm Metall Metallzähne.

5D Diamant Diamond Painting DIY Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung

5D Diamant Diamond Painting DIY Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung, 5D Diamant Diamond Painting DIY Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung