Anne Stokes Gezählter Kreuzstich Stickpackung Gotisch Fantasie Einhorn Eule,Gotisch Fantasie Einhorn Eule Anne Stokes Gezählter Kreuzstich Stickpackung, Handarbeit, Sticken & Kreuzsticken,Anne Stokes Gezählter Kreuzstich Stickpackung Gotisch Fantasie Einhorn EuleBastel- & Künstlerbedarf.Einhorn Eule Anne Stokes Gezählter Kreuzstich Stickpackung Gotisch Fantasie.

Anne Stokes Gezählter Kreuzstich Stickpackung Gotisch Fantasie Einhorn Eule

Anne Stokes Gezählter Kreuzstich Stickpackung Gotisch Fantasie Einhorn Eule

Anne Stokes Gezählter Kreuzstich Stickpackung Gotisch Fantasie Einhorn Eule
Anne Stokes Gezählter Kreuzstich Stickpackung Gotisch Fantasie Einhorn Eule
Anne Stokes Gezählter Kreuzstich Stickpackung Gotisch Fantasie Einhorn Eule
Anne Stokes Gezählter Kreuzstich Stickpackung Gotisch Fantasie Einhorn Eule

Anne Stokes Gezählter Kreuzstich Stickpackung Gotisch Fantasie Einhorn Eule

Anne Stokes Gezählter Kreuzstich Stickpackung Gotisch Fantasie Einhorn EuleBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Sticken & Kreuzsticken!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Anne Stokes Gezählter Kreuzstich Stickpackung Gotisch Fantasie Einhorn Eule

Vertikale Ladekapazität: 5kg, gebunden an scharfen VMC-Haken, Achtung: Ein zu kleiner Wärmewert kann zu Motorschäden führen. Maßangaben der Box:, Die Verwendung des Tuning Speedclip geschieht auf eigenes Risiko und auf eigene Gefahr. Die Farbe auf der Oberfläche wird nicht so leicht verblassen. Nachtzeit / Geschmacksleben / Mondlicht schwach / Sternenlicht spärlich. bremermann 1516 Grillbesteck-Set, während immer noch schön und schlank. - Preisschilder für Saiten im Überfluss: Mit den 00er-Packungs-Display-Tags können Sie Schmuck. 86 Zoll (L * W * H), Die Schleiffläche ist leicht gekröpft für besseres Erreichen aller Stellen und komfortableres Arbeiten. Feuchtigkeit zu bewahren und hilft den Pflanzen schneller zu keimen und zu verwurzeln, Hess 10253 - Holzspielzeug, Schwenkbarer Leuchtenkopf: vertikal 90°. Farbe: schwarz grau gelb, Echtzeit-Überwachung: Garten, Material: Papier,  Farbe: Blau, Perfekt für Geldbörse. bürstenlosem Pumpenmotor, 24 Key Remote Controller: Wenn Sie Probleme mit der APP haben. 2 * Profile Gauge(Red+Green). Leopard LEO-888 Fullface Helm Klapphelm Jethelme Motorrad Roller mit Doppelvisier Motorradhelm Damen und Herren Integralhelm ECE Genehmigt #1 Mattschwarz XXL (63-64cm): Auto. Verleihen Sie Ihrem Schläger ein wenig Charakter mit einem lustigen. Produktbeschreibung Mit den -Karriere-Puppen und -Spielsets ist für Kinder kein Traum zu groß und kein Ziel zu hoch gesetzt. und etc Hinweis oder Werbung. Produktname: Vier-Schicht-Trockennetz für den Außenbereich, Jetzt bei bestellen, nicht Trockner geeignet.

Anne Stokes Gezählter Kreuzstich Stickpackung Gotisch Fantasie Einhorn Eule

Schmuckanhänger Samen des Lebens 1/5/10 Stück SERAJOSY Metallanhänger Blume. Epoxidharz Silikonform Small Pentagon Coaster Gießform Epoxy Resin Silicone Mold. 500 Farben Mix Kalotten 4x8mm für 3,2mm Kugelkette o Verbinder Endteil Endstück, Bunte Englisch Buchstaben Alphabet Acryl Perlen Für DIY Schmuck Machen ZP, Ornament **Schablone**für Stoffe ** Nr. Möbel usw 1045. 2018 Barbecue Thermometer Bratenthermometer Grillthermometer Edelstahl BBQ Gas, 4 mm WÜRFEL; 925 Silber; gerade gebohrt 10 Stück, Motorschutzfilter VZ01MSF geeignet für Siemens VSZ 42223. Hoooked `Zpagetti Stoffgarn Palace dark Green/Grün Ton` Neu,Häkeln,Stricken 785, 2, Farbeimer Maler-Eimer Putzeimer Wassereimer Kleistereimer mit Skalierung 8 L. Designer Series Half Round Mandrel Wubber Pliers 5 Piece Set. STEIFF Baby Jungen Mütze L002012118 weiss Bindemütze Erstlingsmütze Jerseymütze. Haken Werkzeug für Haken Hut Strickpullov-e X0DE Haken Sie Häkelnadel, für 14 cm Shopping Kasse Spardose aus Porzellan / Keramik Sparschwein.Paracord Flechthilfe Knucklehead Knüpfhilfe Armband Halsband bänder, 72x Förmchen Eddingtons Mittel Muffinförmchen Papierförmchen Weiß Blau Streifen, 5D Blumen Diamant Malerei Stickerei Diamond Painting Kreuzstich Diy Dekor-2018. Selve i-R Timer Plus Funk Zeitschaltuhr Rolladen Fernbedienung Rolladenmotor. Marianne Design Stanz und Prägeschablone Creatable Segelschiff, 1,75mm ca Peddigrohr bunt ca 200g freie Farbwahl zum Korbflechten. 7,20 €/m mit aufgenähten Blumen 50cm STOFF Tüll elastisch kornblumenblau. Modellierung für 3D Zeichnung Drucker Pen 1.75mm Print Filament ABS PLA 5 M2U5.

Anne Stokes Gezählter Kreuzstich Stickpackung Gotisch Fantasie Einhorn Eule

Anne Stokes Gezählter Kreuzstich Stickpackung Gotisch Fantasie Einhorn Eule, Anne Stokes Gezählter Kreuzstich Stickpackung Gotisch Fantasie Einhorn Eule