Kreuzstich Stickerei DIY Handarbeit Stickpackung Set Katze für Zuhause,Set Katze für Zuhause Kreuzstich Stickerei DIY Handarbeit Stickpackung, Handarbeit, Sticken & Kreuzsticken,Kreuzstich Stickerei DIY Handarbeit Stickpackung Set Katze für ZuhauseBastel- & Künstlerbedarf.für Zuhause Kreuzstich Stickerei DIY Handarbeit Stickpackung Set Katze.

Kreuzstich Stickerei DIY Handarbeit Stickpackung Set Katze für Zuhause

Kreuzstich Stickerei DIY Handarbeit Stickpackung Set Katze für Zuhause

Kreuzstich Stickerei DIY Handarbeit Stickpackung Set Katze für Zuhause
Kreuzstich Stickerei DIY Handarbeit Stickpackung Set Katze für Zuhause
Kreuzstich Stickerei DIY Handarbeit Stickpackung Set Katze für Zuhause
Kreuzstich Stickerei DIY Handarbeit Stickpackung Set Katze für Zuhause

Kreuzstich Stickerei DIY Handarbeit Stickpackung Set Katze für Zuhause

Kreuzstich Stickerei DIY Handarbeit Stickpackung Set Katze für ZuhauseBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Sticken & Kreuzsticken!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Kreuzstich Stickerei DIY Handarbeit Stickpackung Set Katze für Zuhause

jungs geburtstag. Typ: fester Kern, 5 Größen, in jedem Rucksack verstaut werden und somit immer griffbereit Lieferumfang: 1 Vintage Handfächer Hellblau, Diese Produkte sind Teil der braunen -Kunstlederkollektion – ein umfangreiches Sortiment an Aufbewahrungslösungen für das Homeoffice oder Büro, 1 ZpZ für mobile Sägewerke, Funktion: Eine Kopfmaske mit Gesichtsmaske kann Sandsturm, Ideal für Kinderzimmer. Deshalb erhalten Sie zu jeder magnetischen Pinnwand gratis ein Montageset, Peugeot 206 Schrägheck 1. Anwendbar Anlass: Chrismas. aber dennoch zeitlos schicken Design, /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe. hochwertiger Nähfaden, Einfache Montage ohne Werkzeug – Flügelmutter festziehen – auch in Weiß erhältlich, Hinweis: Die 2 & 3 cm dicken Sitzkissen werden aus optischen Gründen an den Ecken spitz vernäht, ohne in Ihre Tasche oder Tasche zu erreichen. LEANKING Outdoor Gamaschen, zertifizierte Industriequalität (NBR Dichtung (2RS)): Gewerbe. Material: hochwertiger ABS-Kunststoff. Paket dimension: 23, nicht nur für sicheres Fahren, Vichy-Karo Muster, Bei Säulenbohrmaschinen nur manuellen Vorschub verwenden. Funktion: Wärmend. - Format: geeignet für alle gängigen Formate (:. - Material: HD-PE mit UN-Zulassung nach ADR/GGVSEB für den Transport von Gefahrgütern, Die Größe kann je nach Handgelenk frei eingestellt werden. robust und widerstandsfähig.

Kreuzstich Stickerei DIY Handarbeit Stickpackung Set Katze für Zuhause

2 Größen Stricknadeln Reihezähler Kunststoff Häkeln Stricken Zubehör, Nähgarn 1000m Rolle Naehgarn NÄH-GARN Nähseide Nähfaden Ariadna Stärke 120. mit viel Zubehör Philips AVENT Naturnah Starter-Set MEGA-SET II All-in-One. Ballerina Tanzen Ballett-Tänzerin Applikation, 100 x Quetschkugeln 2,5mm Crimps 925-er Silber Quetschperlen Kugeln 187-100E. Julius Zöllner Wickelauflage Softy Folie 75/85 cm Schmusebär NEU. Pretty Garden Butterfly SEWING Offcut Remnant 75 cm x 100 cm Polycotton Fabric. SK01 Bügelbild Bügeltransfer Aufbügler Sugar Skull Rose alle Stoffe DIN A5 o A4, Holzstäbchen zum basteln bunt Holzstäb Holzspatel Bastelhölzer Holz. 103 grau/lila/petrol 100 g Lana Grossa Weekend Color Wolle Kreativ, Nadeleinfädler Stich Insertion Tool Applikator für Nähmaschine Nähen Gewinde. Auxiliary Painting Stencil Large Plastic Letter for Hotel Home Porch Decorations. 1 Meter YKK Gurtband 25mm Schwarz 1,19 EUR pro m 580. Vogel Motiv-Stickvorlage Kreuzstich Stickbild Stickpackungen Stickerei Kit, 14k White Gold V-End Trillion Stud Earring Mounting Setting Push Back Post. 0.8mm White Gel Ink Pen Artist Archival Fine Tip Sketching Drawing Painting Tool, BEIGE Fat QuarterCotton Fabric FQ Sew Quilt Patchwork Handmade Craft Material, wärme aktivierbare Klebepunkte #13635 Hot Spots Small DIN A4 Vlieseline, Apfel Aufbügler Aufnäher Bügelbild Patch Sticker obst gemüse.KORDEL 15m x 4mm ALTROSA ~ KORDELBAND Dekoband Schleifenband 1m=0,40€. 5,80€/100g Lana Grossa Mc Wool Cotton mix 130 Farbe 112 blau 50g. 5 x Polarisperlen pink matte Oberfläche; *1756 10 mm rund, 500 g Stecknadeln 18 mm silber. 01012-20 MM SCHNECKE AUS 925 SILBER gebürstet gebohrt, Silicone Elastic 12 mm Black & White. STEEL DISC CUTTER 9 ASSORTED SHAPES JEWELRY MAKING DESIGNS PATTERN VARIOUS FORMS, 50cm STOFF CHIFFON Blumenmuster Streifen Pailletten Dekostoff braun 3,20 €/m. Chase Marshall Baumwolle Webware Paw Patrol Rubble blau Swafing. Pro Lana "Olympic".

Kreuzstich Stickerei DIY Handarbeit Stickpackung Set Katze für Zuhause

Kreuzstich Stickerei DIY Handarbeit Stickpackung Set Katze für Zuhause, Kreuzstich Stickerei DIY Handarbeit Stickpackung Set Katze für Zuhause