40cm Sägenspezi Hartmetall Kette HM 3/8" 60TG 1,6mm passend für Stihl 039 MS390,3/8" 60TG 1,6mm passend für Stihl 039 MS390 40cm Sägenspezi Hartmetall Kette HM,6mm passend für Stihl 039 MS390Business & Industrie, Agrar, Forst & Kommune, Ersatzteile, Teile & Zubehör,40cm Sägenspezi Hartmetall Kette HM 3/8" 60TG 1.1,6mm passend für Stihl 039 MS390 40cm Sägenspezi Hartmetall Kette HM 3/8" 60TG.

40cm Sägenspezi Hartmetall Kette HM 3/8" 60TG 1,6mm passend für Stihl 039 MS390

40cm Sägenspezi Hartmetall Kette HM 3/8" 60TG 1,6mm passend für Stihl 039 MS390

40cm Sägenspezi Hartmetall Kette HM 3//8/" 60TG 1,6mm passend für Stihl 039 MS390
40cm Sägenspezi Hartmetall Kette HM 3//8/" 60TG 1,6mm passend für Stihl 039 MS390
40cm Sägenspezi Hartmetall Kette HM 3//8/" 60TG 1,6mm passend für Stihl 039 MS390
40cm Sägenspezi Hartmetall Kette HM 3//8/" 60TG 1,6mm passend für Stihl 039 MS390
40cm Sägenspezi Hartmetall Kette HM 3//8/" 60TG 1,6mm passend für Stihl 039 MS390

40cm Sägenspezi Hartmetall Kette HM 3/8" 60TG 1,6mm passend für Stihl 039 MS390

40cm Sägenspezi Hartmetall Kette HM 3/8" 60TG 1,6mm passend für Stihl 039 MS390Business & Industrie, Agrar, Forst & Kommune, Ersatzteile, Teile & Zubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

40cm Sägenspezi Hartmetall Kette HM 3/8" 60TG 1,6mm passend für Stihl 039 MS390

Es unterstützt bis zu 15" Notebooks und wird einfach über den USB-Anschluss des Notebooks mit Strom versorgt. als Entwicklungslieferant: Als Weltmarktführer für Gasdruckfedern genießt seit Jahrzehnten als Entwicklungslieferant der Automobilindustrie einen hervorragenden Ruf. Günstige Präge- und Schneidschablone. Messing nach DIN 50930-6, Raglan-Ärmel bieten viel Bewegungsfreiheit und verhindern Scheuern der Schulternaht. formbeständige Premium-Qualität. Neben den vorgenannten Eigenschaften ist unser Premium-Seil absolut farbecht. Umrechnungsfaktor 10mm = 1cm, o  Maße: Breite cm (nur Boden) x Höhe 31cm x Tiefe 15cm. Hutschenreuther 02254-723922-27957 Porzellan-Ei 2011' Kohlmeise. Profil PS35/1035TRA, Schmuckständer 160° drehbar mit Haken, Can be used with markers/ stamps or ink, Vollständig isolierter Kunststoffkörper. ☞ Diamantmalerei für Erwachsene und Kinder: Größe 50x40 (cm) 20x16 (Zoll). FUNKTIONEN: Schnellaufwärm- und Auftaufunktion. 1x Flachpinsel mit Kunstborste 40 mm. tragbare Mini-Outdoor-Falt-Metall-Camping-Gasherd Ofen Picknick-Brenner: Sport & Freizeit. Stranddecke mit Tasche und Haken. zum Verspannen und zur Regulierung von Spanngliedern – für den Privateinsatz: zum Spannen von Seilen im Garten. Kissen und Decken, Realistische Nahrung für den Shop-Schrank-Display oder einfach nur nach Hause Dekoration. Beschreibung der Besonderheiten: 3-teilig.

40cm Sägenspezi Hartmetall Kette HM 3/8" 60TG 1,6mm passend für Stihl 039 MS390

60cm Bolzenschneider Kettenschneider Bolzenschere Seitenschneider 45cm 90cm.. Druckluftmeißel Satz Meißelhammer Druckluft Werkzeug Set KFZ Meißel mit Öler, **für Stoffe Möbel,Torten,Wände ** Nr.: 789 usw Schablone**BLUMEN; SCHMETT.., Organza mit Pailletten 140cm ca orange, 10 Knöpfe,Jackenknöpfe,,Farbe wählbar,bunt schimmernd ca.20mm K25.1. 1x Einschraubschlauchtülle mit Gewinde 1/8'' rechts Ø 4 mm aus Messing #, Metall Sammelalbum Stanzformen Schablone DIY Album Karte Papier EmbossingCraft, 3-13MM 1/4 Stufenbohrer Titan Schälbohrer Kegelbohrer Konusbohrer, Bade Zimmer LED Design Bad Decken Lampen Wohn Schlaf Raum Leuchten Flur Dielen, Design LED Decken Beleuchtung Sternen Himmel Effekt Leuchte Schlaf Zimmer Lampe. Hammerpreis!! Profi grün System Schlauchstück 3/4" Schlauchverbinder, Sorex Besen Rosshaar L.280mm braun lackiert mit Gewinde heller Bart. Kettenbremse Kettenraddeckel passend für Scion HB-5200 Kettensäge.RGB LED Außen Bereich Wand Leuchten Hof UP DOWN Lampen Bewegungsmelder DIMMBAR. TTSunSun 3000l/h10W SuperECO Teichpumpe Bachlaufpumpe Filterpumpe Teich CTF-2800, Einweg Latte Macchiato Becher 30 Plastikbecher 0,3 Liter glasklar. 3x Scherkopf Ersatz für Philips HP1608 HQ300 HQ4402 HQ4411 HQ4421/33 HQ448. 10 m 10x15mm Profi Kabelkanal Schraubbar PVC Installationskanal Elektrokanal, Handbrause Druck Duschkopf aus Edelstahl Duschbrause Brausekopf Regenbrause HOME, 100 Standard Blindnieten 5x25 Alu/Stahl Flachkopf 5,0 II BN. SPAX Senkkopf 4.5x 45 Teilgewinde Pozidriv 2 Yellox mit Bewertung. Balkongeländer Französischer Edelstahl Balkon Geländer Fenstergitter 184x90cm. Mähwerk 754-04175 Keilriemen für Sunline RTH 135/92 13AH763E685 2008,

40cm Sägenspezi Hartmetall Kette HM 3/8" 60TG 1,6mm passend für Stihl 039 MS390

40cm Sägenspezi Hartmetall Kette HM 3/8" 60TG 1,6mm passend für Stihl 039 MS390, 40cm Sägenspezi Hartmetall Kette HM 3/8" 60TG 1,6mm passend für Stihl 039 MS390