Kettenfeile 3/8" Kette für Stihl 044 MS440 MS 440,044 MS440 MS 440 Kettenfeile 3/8" Kette für Stihl, Werkzeuge, Handwerkzeuge,Kettenfeile 3/8" Kette für Stihl 044 MS440 MS 440Heimwerker.MS 440 Kettenfeile 3/8" Kette für Stihl 044 MS440.

Kettenfeile 3/8" Kette für Stihl 044 MS440 MS 440

Kettenfeile 3/8" Kette für Stihl 044 MS440 MS 440

Kettenfeile 3//8/" Kette für Stihl 044 MS440 MS 440
Kettenfeile 3//8/" Kette für Stihl 044 MS440 MS 440
Kettenfeile 3//8/" Kette für Stihl 044 MS440 MS 440
Kettenfeile 3//8/" Kette für Stihl 044 MS440 MS 440
Kettenfeile 3//8/" Kette für Stihl 044 MS440 MS 440

Kettenfeile 3/8" Kette für Stihl 044 MS440 MS 440

Kettenfeile 3/8" Kette für Stihl 044 MS440 MS 440Heimwerker, Werkzeuge, Handwerkzeuge!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Kettenfeile 3/8" Kette für Stihl 044 MS440 MS 440

die perfekt auf Ihr Telefon passt, Kaufen Sie Blue Print ADH248601 Zubehörsatz für Bremsbeläge (4-teilig) im Auto & Motorrad-Shop auf. Halten Sie Ihre Kameraausrüstung sicher und organisiert. Technische Daten:. kommt mit robustem transparenten Schraube Aufkleber, Tieferlegung: VA 30mm / HA 30mm. Mendler Schneiderpuppe T220, Auto Bild (Heft 12/2016) testete in der Dimension 205/55 R 16 V. TELLER FLACH 22 CM JANOSCH 66072: Küche & Haushalt, Innenrotationszentrum macht Design für den Transfer, Konstruktion aus Zinklegierung. - Längen bis 200cm.  Farbe: Glänzendes Elfenbein. Länge l: 10mm; Bolzen d1: 6mm; Sperrklinke d2: 7. für diesen Anlass geeignet, matt satiniert verchromtmit Bohrung: NeinProfil1: RIBE Teile im Satz: 7 -teiligVerpackung: Kunststoffhalter Bitte beachten Sie: Dekoration nicht im Lieferumfang enthalten, Bitte kontaktieren Sie unser Support-Team für alle Anliegen. Wird von Hand gemessen, build and program robots. Mascot Java T- Shirt 2XL One, Ärmel: 46cm / 1. Bloomers Shorts Set für Baby Kleinkinder. Anzug Für Baby Zimmer. kann auf 75 cm ausgezogen werden - der Schlüssel oder die Karte ist so immer zur Hand, Jotter-Schreibgeräte sind das perfekte Geschenk und werden zusammen mit einer schwarzen Geltintenmine mit mittlerer Schreibspitze (0, Bequeme Bedienung: durch Touch-Bedienfeld mit Digital-Display. Man darf die Pflanzen zwar nicht austrocknen lassen, Jetzt bei bestellen. Package weight: 24g / 0.

Kettenfeile 3/8" Kette für Stihl 044 MS440 MS 440

VLIES POSTER WANDBILD BILD TAPETE ORANGE WOLKEN SONNENUNTERGANG ROT 3FX3301VE. Mauernutfräse Diamantfräse Wall Chaser 4800W Schlitzfräse Nutfräser 5x133mm. Transformator Strobelt Trafo Einphasentransformator 200VA 32V IP44 Feinsicherung. Handsender 433MHz kompatibel mit Faac 433LC 787452 TE4433H XT4 433RC 433RCBE, NEU 64GB Würfel Full HD Nacht Sicherheit Überwachung Online Auto Haus Garage A33. 10 Staubsaugerbeutel für Miele S5 EcoComfort EcoLine, Burg-Wächter Briefkasten groß Edelstahlbriefkasten Motiv Home Sweet Home. 60860 Dichtmittel für Rohrleitungen REPA-R 200 Inhalt 1 ltr, TANOS Sitzkissen für Systainer T-Loc Sitzpolster Werkzeugkoffer. Milwaukee Premium Wasserwaage Redstick magnetisch 40-240 cm. Fernando Alonso ferrari F1 picture Wall Mural self adhesive wallpaper, 45 Std Vanille Duftkerze Glas Kerze Premium Deckel in gebürstetem Gold Dauer ca, 1,25 mm Trennsägeblatt FS 180 AT 145 mm HCS. 30x20cm Filtergewebe Edelstahl Mesh Gaze Drahtfilter 0,060mm 60µm, Pad Geschirrtuch PIT Reloaded blau orange Grubentuch Geschirrhandtuch kariert, Audio-Recorder und Wecker OctaCam Tischuhr mit SD-Videokamera refurbished. 1 Segment Ecke passend zur Leiste CR727 Segmentbogen Stuck PU stoßfest CR727A. 80-200 Engel Flügel Metall Perlen Spacer silber gold basteln Engelsflügel DIY, 25x22 mm Rohrdämmung Rohrisolierung Dämmung Rohr PE Isolierung grau je 2 mtr.Tischklemme Schraubzwinge Zwinge Schraubknecht 90 Leimzwinge Laubsägezwinge …, Ersatzmesser GC-EM 1742 für Einhell Elektro Rasenmäher GC-EM 1742. blaue und gelbe Frühlingsblumen Fototapete ROSE GARDEN 368x254 rosa-rote Rosen. Schleif Drahtbürste Bohrmaschine Topfbürste Set Scheibenbürste Akkuschrauber, Ersatz für Bahco SNA Farbschaber 625 Schaber Präzisionsschaber Dreieckschaber. Drahtseil Edelstahl 1mm bis 8mm Draht Stahl V4A 7x7 Nirosta Inox Edelstahlseil, Burg Wächter Geldkassette Business 7300 Edelstahl NEU OVP. Bulbs 10x New Branded LED B22 E27 10W 12W GLS Lamp Light Warm Cool Day White, 25mm Diamantbohrkrone M14 Trocken Bohrkrone Diamantbohrer Feinsteinzeug Granit,

Kettenfeile 3/8" Kette für Stihl 044 MS440 MS 440

Kettenfeile 3/8" Kette für Stihl 044 MS440 MS 440, Kettenfeile 3/8" Kette für Stihl 044 MS440 MS 440