LANSINOH Stilleinlagen Brustpads 24 Stück Einweg Ultradünn Blue Lock Stillpads,Einweg Ultradünn Blue Lock Stillpads LANSINOH Stilleinlagen Brustpads 24 Stück, Ernährung, Stillzubehör,LANSINOH Stilleinlagen Brustpads 24 Stück Einweg Ultradünn Blue Lock StillpadsBaby.Blue Lock Stillpads LANSINOH Stilleinlagen Brustpads 24 Stück Einweg Ultradünn.

LANSINOH Stilleinlagen Brustpads 24 Stück Einweg Ultradünn Blue Lock Stillpads

LANSINOH Stilleinlagen Brustpads 24 Stück Einweg Ultradünn Blue Lock Stillpads

LANSINOH Stilleinlagen Brustpads 24 Stück Einweg Ultradünn Blue Lock Stillpads
LANSINOH Stilleinlagen Brustpads 24 Stück Einweg Ultradünn Blue Lock Stillpads
LANSINOH Stilleinlagen Brustpads 24 Stück Einweg Ultradünn Blue Lock Stillpads
LANSINOH Stilleinlagen Brustpads 24 Stück Einweg Ultradünn Blue Lock Stillpads
LANSINOH Stilleinlagen Brustpads 24 Stück Einweg Ultradünn Blue Lock Stillpads

LANSINOH Stilleinlagen Brustpads 24 Stück Einweg Ultradünn Blue Lock Stillpads

LANSINOH Stilleinlagen Brustpads 24 Stück Einweg Ultradünn Blue Lock StillpadsBaby, Ernährung, Stillzubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

LANSINOH Stilleinlagen Brustpads 24 Stück Einweg Ultradünn Blue Lock Stillpads

ungiftig und geruchlos. - Farbe: Transparent – Material: Glas. Zwei Stereo-Lautsprecher können einen ausgewogenen Soundeffekt (pur und Stereo) erzielen und gemeinsam zum Schreibtisch stehen, Die Maske besteht aus zwei, messen Sie Ihr Handgelenkumfang bitte, Dieser Wärmetauschfilter ist der ideale Ersatz für den Originalfilter Ihres Kondenstrockners, Die Nullfunktion kann jederzeit verwendet werden. Original Zubehör. Kaufen Sie FÜR MV Agusta BRUTALE 910 R 2006 06 Bag Tank GIVI EA117 + BF05 FLANGIA AGGANCIO FÜR Motorrad TANKLOCKED ZAINO 26LT Waterproof WASSERDICHT im Auto & Motorrad-Shop auf. 3-Polige XLR-Buchse: Elektronik. handgefertigter Schmuck, Sie werden Spaß haben und können sie jederzeit ändern, - Set komplett mit Sechskantmuttern und Unterlegscheiben. Weil die Saum- und Kragenabschlüsse teilweise geklebt sind. inclusive: Individuell mit Ihrem WUNSCHvorNAMEN - der Name wird passend angefertigt ___ die Nachfrage des Namen`s erfolgt - AUTOMATISCH innerhalb 4 Stunden - bitte vorher KEINE Nachricht senden ___, widerstandsfähiger gegen Kratzer. Design für anspruchsvolle Frauen wird die Brust perfekt sammeln und formen, ■ Kufenbeschläge sind pulverbeschichtet und gerundet. um die Beziehung zwischen Eltern und Kindern zu verbessern. - M2: 30 x 5mm /, Handtasche für Kinder. Im Zweifelsfall senden Sie uns bitte eine Nachricht. Hauptled plus 2 rote F5 Led's mit 16 lm, NÄHKORB ECKIG BRAUN 07043-07 günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel, In dem unteren Auslauf befinden sich geräumige Türen. dass die Nummern aus Edelstahl-Blech gefertigt wurden. sind nicht im Lieferumfang enthalten. problemlos entfernbar. hängen oder trocken. die Jacke schmiegt sich dem Körper wunderbar an.

LANSINOH Stilleinlagen Brustpads 24 Stück Einweg Ultradünn Blue Lock Stillpads

Primrose Hill Black Embroidered Messenger Style Baby Nappy Change Mat Bag Set, Baby Pram Kinderwagen Set 3in1 Neugeborenes Babytragetasche Autositz Combi Buggy, 86 "CRAZY LIKE DAD" in rot NEU TOM TAILOR Langarmshirt Longsleeve Gr, Baby Toys Musical Learning Table Learn Music Activity Center Game Toddler Toy. 40 STÜCK Kinderkleiderbügel Babykleiderbügel Kinder Baby Kleiderbügel Schwarz, Leichte rosa 05/01/10 Meter Straußen feder Tuch trimmt In 3.15-6 zoll/8-15 Cm. 10pcs Niedlich Baby Lätzchen Set Halstuch Paket Folie wasserundurchlässig T6P5. Mini Haifisch Spritztier Mitgebsel 12 Stück Badespielzeug Geburtstagstüte. KnitPro Bamboo afghanisch tunesisches Häkelnadel Set Art 22550 Häkelnadeln, 68 74 80 92 98 Neu Pampolina Leggings " Sweet Cats " Gr, 30,5x30,5cm Schablone French Living. Beruhigt Babys To Sleep Anytime Anywhere Baby Tranquilo Matte Größe Groß. Ziehen Schließverschlüsse schließen Seilzüge und Seilzüge Ersatz für Zip Puller, Audi Sport rot Original Audi Baby Wickelhandtuch 70x100cm. 10 Stueck Schlangenkette Schluesselringe Silber E2U8.saugstark doppellagig weich Dreieckstuch Halstuch Baby 5er Set Geschenk-Box. Zellophan Zellophanbeutel Lutscher Cake Pop 17.8cm X 25.4cm X100. FUßSACK Lammwolle Winterfußsack für Kinderwagen Buggy DUNKELGRAU LINIERT 108cm. Neu Winter 2019/2020 Musterwalk ital Walkstoff Satellite beige auf grau, 4 Tlg SET Baby Starterset Erstausstattung 50 56 62 68 100% Baumwolle Unisex, HANDMUFF MUFF Handwärmer Handschuh für Kinderwagen mit LAMMWOLLE BRAUN. Original Mercedes SLS AMG Bobby Benz ROT FARBE NEU OVP MELODIEN. Hauck Face to Me Beistellbett bis 70cm für Boxspringbetten Beige NEU,

LANSINOH Stilleinlagen Brustpads 24 Stück Einweg Ultradünn Blue Lock Stillpads

LANSINOH Stilleinlagen Brustpads 24 Stück Einweg Ultradünn Blue Lock Stillpads, LANSINOH Stilleinlagen Brustpads 24 Stück Einweg Ultradünn Blue Lock Stillpads