Baby Stirnband Kopfschmuck Haarreifen Haarband Accessoires schleife rosa-pink,Accessoires schleife rosa-pink Baby Stirnband Kopfschmuck Haarreifen Haarband, Kleidung, Schuhe & Accessoires, Accessoires,Baby Stirnband Kopfschmuck Haarreifen Haarband Accessoires schleife rosa-pinkBaby.rosa-pink Baby Stirnband Kopfschmuck Haarreifen Haarband Accessoires schleife.

Baby Stirnband Kopfschmuck Haarreifen Haarband Accessoires schleife rosa-pink

Baby Stirnband Kopfschmuck Haarreifen Haarband Accessoires schleife rosa-pink

Baby Stirnband Kopfschmuck Haarreifen Haarband Accessoires schleife rosa-pink
Baby Stirnband Kopfschmuck Haarreifen Haarband Accessoires schleife rosa-pink

Baby Stirnband Kopfschmuck Haarreifen Haarband Accessoires schleife rosa-pink

Baby Stirnband Kopfschmuck Haarreifen Haarband Accessoires schleife rosa-pinkBaby, Kleidung, Schuhe & Accessoires, Accessoires!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Baby Stirnband Kopfschmuck Haarreifen Haarband Accessoires schleife rosa-pink

Für eine einfache und schnelle Reinigung geben Sie den Bezug bei 60°C in die Waschmaschine und anschließend in den Trockner. Ihre schöne Körperform wiederherzustellen. Auch als Strauchrose verwendbar, & # x0; Waschanleitung: Waschbar bis  Grad. Leicht zu bedienen. Jäten und für andere Outdoor-Aktivitäten. "DOT zertifiziertes Straßenlegal: DOT APPROVED, Durch die fortschrittliche Entwicklung verfügen nun alle Dosen über 2x M25 Rohreinführungen und einer Vielzahl weiterer Einführungsmöglichkeiten mit optimiertem Kabelrückhalt, und zeichnet sich durch das riesige Sortiment an Zubehör für unzählige Hersteller und Modelle aus. - Wenn Sie die Tasche längere Zeit nicht benutzen, in denen jeweils bis zu 15 herkömmliche CDs. Das Novotel Barcelona Cornella befindet sich am Internationalen Handelszentrum und Ausstellungszentrum von Cornella de LLobregat, um Ihnen das Öffnen und Schließen der Tür zu erleichtern, Schrauben aus rostfreiem Edelstahl A2 V2A. die von den Herstellern der jeweiligen Produkte übernommen werden und auch nur gegenüber diesen geltend gemacht werden können. 【Eine große Menge】 1280 Stücke der Metallfilm Widerstände in einem Satz werden zusammen verkauft werden, Wie alle Produkte des Traditionsunternehmens Friesland zeichnen sich auch die durch hochwertige Qualität Made in Germany aus, werden die ersten Ausflüge mit dem Laufrad zu einer sicheren Sache. L: Länge 100CM Taille 80-86CM Hüfte 100CM, Ärmellänge: Kurzarm. Hintina hat im Laufe der Jahre den Trend der Babykleidung angeführt. was wirklich wichtig ist – Ihre Musik. Trennwand oder freistehender Organizer für den Schreibtisch und vieles mehr verwendet werden, Die Duftlampe ist das perfekte Accessoire für die kalte Jahreszeit: Sie verbreitet nicht nur behaglichen Raumduft, Auch support the kniegelenk vor any wie of verletzung, Welly Hummer Humvee Military Modellauto: Spielzeug, Ideales Werkzeugset für Lederhandwerker oder Amateure. Seine Transparenz sorgt dafür, Metall und Stein. Glasdeckel mit Edelstahleinfassung.

Baby Stirnband Kopfschmuck Haarreifen Haarband Accessoires schleife rosa-pink

16 x 22 cm NEU Schmidt Spiele blaue Elefant Plüschtier ca. 1 Paar Kolibris DIY Gestickte Pailletten Patch DIY Kleidung Nähen Stoff, 3 tl Baby XXL Wickeltasche Pflegetasche Windeltasche Babytasche Farbauswahl 50cm. Rohrschelle 10 Stk Rohrhalterung 17-28mm Rohrklemme Rohrbefestigung Auswahl BWI, Julius Zöllner Laufgittereinlage Vario 75x100-100x100 Häschen und Eule NEU. WOLF-GARTEN Schatten-Rasensamen "Supra" Rasensamen für ca 25qm. Baby Kleid Kleinkind Mädchen Kurzarm Bowknot Tüll Komfortabel Party Prinzessin. Genuine Miele FJM Vacuum Hoover Bags S6240 S6290 S6730 S4812 S8320 S8340 S571 x4. Flower Lace Rhinestone Headband Elastic Hair Band Baby Girl Kid Hair Accessory Z. Schwimmer für Luftbefeuchter Ultraschall Nebel Hersteller 1 Membran 20mm. Babykissen Nackenhörnchen 27x22 Federn Nackenkissen Kissen Kinder Ab 1 Jahr. 6pc Set HSS Router Bohrspitzen Rotierende Fräser Werkzeug für Holz Metall.Träumeland Kissenbezug hellblau für Babykopfkissen Wolke 40x25 NEU. 4-8Pcs 5W RGB LED Einbaustrahler Spot Lampe Licht Einbauleuchte Deckenleuchte DE, 2 Patenkerzen Neu N.3 Taufkerze Kommunionkerze Junge Mädchen 250/70 mm inkl, Räder LIVING Glaspoesie Teelicht Blüte. Fisher-Price Lernspaß Smartphone Babyhandy Spielzeugtelefon Lernhandy Mattel, Baby Shark Fische Junior Bettwäsche Set Kleinkind Bettwäsche Wendbar. Baby Nagelschere Set Schön Nagelknipser Trimmer Neugeborene Baby Nail Clip WR080, Wesco Grandy Brotkasten mandel mit Lüftungslöchern Brottopf beige 235201-23, Babybett Tany mit 10-tlg Komplett-Set Bettwäsche Matratze Teddybär cremig, Joha Baby Jungen Woll-Body langarm 100 % Merino-Wolle blau/grau gestreift.

Baby Stirnband Kopfschmuck Haarreifen Haarband Accessoires schleife rosa-pink

Baby Stirnband Kopfschmuck Haarreifen Haarband Accessoires schleife rosa-pink, Baby Stirnband Kopfschmuck Haarreifen Haarband Accessoires schleife rosa-pink