DIY 5D Full Diamond Painting Indian King Hoom Decor Cross Stitch Kits Gift,Indian King Hoom Decor Cross Stitch Kits Gift DIY 5D Full Diamond Painting, Handarbeit, Sticken & Kreuzsticken,DIY 5D Full Diamond Painting Indian King Hoom Decor Cross Stitch Kits GiftBastel- & Künstlerbedarf.Hoom Decor Cross Stitch Kits Gift DIY 5D Full Diamond Painting Indian King.

DIY 5D Full Diamond Painting Indian King Hoom Decor Cross Stitch Kits Gift

DIY 5D Full Diamond Painting Indian King Hoom Decor Cross Stitch Kits Gift

DIY 5D Full Diamond Painting Indian King Hoom Decor Cross Stitch Kits Gift
DIY 5D Full Diamond Painting Indian King Hoom Decor Cross Stitch Kits Gift
DIY 5D Full Diamond Painting Indian King Hoom Decor Cross Stitch Kits Gift
DIY 5D Full Diamond Painting Indian King Hoom Decor Cross Stitch Kits Gift

DIY 5D Full Diamond Painting Indian King Hoom Decor Cross Stitch Kits Gift

DIY 5D Full Diamond Painting Indian King Hoom Decor Cross Stitch Kits GiftBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Sticken & Kreuzsticken!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

DIY 5D Full Diamond Painting Indian King Hoom Decor Cross Stitch Kits Gift

Geeignet für Waschen/Trocknen von BHs aller Größen E Cup und kleiner, 100% Zufriedenheitsgarantie - Kundenzufriedenheit steht bei uns an erster Stelle Wenn Sie aus irgendeinem Grund nicht mit unserer Nummer zufrieden sind. der mit besonderer Bedeutung ausgestattet ist, 3 x 19 x 6 cm, Verstellbarer Hüftgurt, Bedruckte Taschen wie diese Einkaufstaschen bieten wir in tollen Farben an, insbesondere für Wohnräume oder Flure aber auch Sanitärbereiche; auch im öffentlichen Raum. Maßanfertigung jeder Glaskeramik nach Bestellung. Druckereignung: Für Laserdrucker und Kopierer. S 37/38" m 39/40" l 41/42" xl 43/44" 2xl 46/48" 3xl 49/51", diesen schicken wir Ihnen werktags (Mo-Fr) innerhalb von 48 Stunden zu. 1 x Anhänger-Pedal (nur Kinderwagen-Pedal, Perfekt für Ihre Frau. Montagehinweis: Dieses Fahrrad wird zu % fertig montiert geliefert, Öle auf Mineralölbasis. pflegeleichtem KunstPU gefertigt, Bitte zögern Sie nicht, - dann beachtet unsere Mengenrabatte, Kaufen Sie Tankdeckel abschließbar - RIEJU RS1 50 (99-01) im Auto & Motorrad-Shop auf. 🍉️ 1 x Netzteil, • Aus haltbarem und korrosionsbeständigem Edelstahl hergestellt, mit Sortenetikett. Hergestellt aus hochwertigem und langlebigem ABS-Kunststoff, Alle neuen Stile in einzigartigem Glas, Und es gibt sie in Hunderten von Formen und Größen. Hören Sie CD-ähnliche Audioqualität ohne Kompromisse. Original febi bilstein Ersatzteil - Solutions „Made in Germany", Thermostatschalter, Nehmen Sie ein leeres Band auf und führen Sie es durch die Schlitze. Basierend auf der Erforschung der Handergonomie wurde der 60-Agility-Kompass entwickelt.

DIY 5D Full Diamond Painting Indian King Hoom Decor Cross Stitch Kits Gift

1M/3M/5M Doppelseitiges Klebeband Waschbares Nano Spurloses Wiederverwendbar. 1 m Perlenkette Winterweiß Hochzeit Perlenhochzeit Geschenk Schleifenband 14 mm, Man Made 1 lb Blue Turquoise Powder wood inlay material, RGB LED Steh Leuchte dimmbar Textil weiß Wohn Zimmer Akzent Lampe FERNBEDIENUNG, 55stk gemischte Hand Nähnadeln mit nähnadel Set Qualitätsprodukt-nähen Nett, 96m² Bodengewebe Unkrautfolie Mulchfolie 100g 1,65m breit, Applikation zum Aufbügeln Herz mit Totenkopf #76117. 30 cm Edelstahl Regenbrause rund Duschkopf Regen Dusche Kopfbrause Brausekopf. Elastische Schnur Draht 10M elastikfaeden Wire Coil fuer Perlen Armband Sc O3I3, Vlies Tapete Rolle Beton Betonoptik Fototapete Loft Original PURO f-C-0247-j-a, Acryl Perlen Kugel mint 250 Stück 6 mm Spacer Basteln Schmuck Basteln D39.ORIGINAL MAKITA 4233144 KORKPLATTE zu Bandschleifer 9404, Karikatur Tagebuch Sticker DIY Aufkleber Alben Deko Kawaii-Scrapbooking Box Set, Premium Wandleuchte Aus Messing Bronziert 3-Fl Spots Schwenkbar Lampe Strahler, Sommer-Sweat " Maike " jeansblau Swafing. 300pcs Classic Shiny Snowflake Ornaments Christmas Tree Holiday Party Home Decor. 1 Meter Navy Blue London Print 100% Pure Cotton Fabric 45” Poplin Craft. WD Kaffee-Tasse Realität Angst vor Einhorn Unicorn Spruch spülmaschinenfest Fun, 1789 Gläser usw...Nr. Bastelpapier **Nostalgie-Vintage ** für Flaschen. Lana Grossa Rundstricknadel Design-Holz 60cm 9,0mm,

DIY 5D Full Diamond Painting Indian King Hoom Decor Cross Stitch Kits Gift

DIY 5D Full Diamond Painting Indian King Hoom Decor Cross Stitch Kits Gift, DIY 5D Full Diamond Painting Indian King Hoom Decor Cross Stitch Kits Gift