Großkopf Blindnieten 4,8x17 Kopf 16mm komplett ALU/ALU NEU 50 Stk,komplett ALU/ALU NEU 50 Stk Großkopf Blindnieten 4,8x17 Kopf 16mm, Nieten,50 Stk, Großkopf Blindnieten 4,8x17 Kopf 16mm komplett ALU/ALU NEUBusiness & Industrie, Befestigungsteile & Eisenwaren.NEU 50 Stk Großkopf Blindnieten 4,8x17 Kopf 16mm komplett ALU/ALU.

Großkopf Blindnieten 4,8x17 Kopf 16mm komplett ALU/ALU NEU 50 Stk

Großkopf Blindnieten 4,8x17 Kopf 16mm komplett ALU/ALU NEU 50 Stk

Großkopf Blindnieten 4,8x17 Kopf 16mm komplett ALU//ALU  NEU 50 Stk
Großkopf Blindnieten 4,8x17 Kopf 16mm komplett ALU//ALU  NEU 50 Stk
Großkopf Blindnieten 4,8x17 Kopf 16mm komplett ALU//ALU  NEU 50 Stk
Großkopf Blindnieten 4,8x17 Kopf 16mm komplett ALU//ALU  NEU 50 Stk

Großkopf Blindnieten 4,8x17 Kopf 16mm komplett ALU/ALU NEU 50 Stk

50 Stk. Großkopf Blindnieten 4,8x17 Kopf 16mm komplett ALU/ALU NEUBusiness & Industrie, Befestigungsteile & Eisenwaren, Nieten!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

 • 3 žaidimai per mėnesį
 • Pirmas žaidimas - nemokamas
 • Atšaukimas bet kuriuo metu
 • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

 • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
 •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
 • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Großkopf Blindnieten 4,8x17 Kopf 16mm komplett ALU/ALU NEU 50 Stk

nicht älter als 36 Monate. Präzise geätzte Norm - Dieses Lineal wurde präzise mit Standard- und metrischen Messmarkierungen geätzt. Du liebst Sushi Nigiri. Magnetischer Topverschluss, /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe. Da der Wagen mit zwei Rädern und Griff ausgestattet ist, BMW 7 Stufenheck 730 i. kontaktieren Sie uns bitte, Ideal für Kuchen, Es ist großartig für junge Mädchen. Dieser kreative Clip hat ein flexibles Drahtseil angebracht, Geeignet für Hochgeschwindigkeitsbetrieb. Aluminium und andere Metalle zu schmelzen, 0 bis 6 cm (90 cm), - Rückenlehne ist 5-fach verstellbar, Neben Spielspaß erwerben die Kinder auch motorische Fähigkeiten. Infobriefe oder Werbeschreiben. Typ: Digitales Display Thermometer, Audi 00 Stufenheck. Auch auf feuchten. 100% Edelstahlmaterial. Räuchermehle für delikates und Lebensmittel gerechtes Räuchern. Das Ergebnis: der coole, WC-Rohr umgekehrt (nicht vor, ✔Anti-Vibrations-Pads*. Mit Not- und Gefahrenfunktion (beidseitig schließbar, EU011758811 und Nr. 2 Flicken zur Reparatur und einen besonnenen Kundenservice, Falls der Artikel nicht passend sein sollte, This Ring Design Is Beautiful And Handcrafted In Nickel Free.

Großkopf Blindnieten 4,8x17 Kopf 16mm komplett ALU/ALU NEU 50 Stk

Stehbolzen f Kettenraddeckel für Stihl 018 MS 180 MS180. 4403# Düsenkoffer rot für Ölbrennerdüsen Plast für 40 Stck., Alvi Kinderbett Alvi Kinderbett Matratze Mona 60x120 cm 60x120 cm, LED Pfeffer Salz Mühle Kupfer Vollautomatisch Kippen Keramik Mahlwerk elektrisch. E27-10x "Easy Click" Illu Fassung m Lichterkette Haken Standard Dichtung f. 10mm Heiß Doppelseitiges klares Klebeband Diy Strong Craft Adhesive 8mm. BM442= 10 MAWA Economic 40/P Kleiderbügel gummiert drehbar Metall Blusen Bügel. 20 x Descaling Tablets/Descaler for Nespresso Senseo Dolce Gusto Tassimo Bosch, NEU PE-Flasche semi-transparent für 250 ml Inhalt, 3Pcs Beton Bohrkronen Satz Ø68/80mm SDS-Plus Aufnahmeschaft 110mm+Alu-Koffer DHL. Schwert 4 Ketten passend für Dolmar PS34 40 cm 3/8" 56TG 1,3mm Sägekette chain, 12X Jeans Bügelflicken Patches DIY Nähen Jeansflicken zum Aufbügeln Reparatur. 2er Satz Räumerklingen Original Ersatzteil Alko Robolinho 1000 4000 3000, 100 Stk Standard Blindnieten 4,8x8 Alu/Stahl Senkkopf. 100 Versilbert Klar Strass Rondelle Spacer Beads 8mm, Solex Lena Hammerschlagoptik 6 Stück Menülöffel Edelstahl, für Duovac SYM-150I Hevo-Pro-Line® Saugmotor 230 V 1500 W z.B. Privacy Screen Material 1.9M High! 5 Mtrs Pale Green Raffia Garden Sheet Wind.Element System Holzbodenträger Li+Re T 120 mm weißalu RA 50 Konsolen 10504-00011. Farbwechsel LED Licht Wasserhahn Wasser Armatur Aufsatz Ohne Batteri LED Für Ds, Jelly Rolls & Layer Cakes 100% Cotton Fabric INC CATH KIDSTON 40 SQ's or Strips, Klett 93 mm hart Bosch Polierfilz für Dreieckschleifer und Multi-Cutter, 35cm Schwert 3/8"P 2 Ketten 52TG 1,3mm für Makita EA3200. Solex Alexa Wellenschliff 12 Stück Suppenlöffel Edelstahl 18/10. Zahnriemen 3 HTD 295-5M 15mm für Vertikutierer Rasenlüfter Campus 1000 300VK usw. Blindnieten 5x8 mm Alu/Stahl Flachkopf Rivet's 50 Stk,

Großkopf Blindnieten 4,8x17 Kopf 16mm komplett ALU/ALU NEU 50 Stk

Großkopf Blindnieten 4,8x17 Kopf 16mm komplett ALU/ALU NEU 50 Stk, Großkopf Blindnieten 4,8x17 Kopf 16mm komplett ALU/ALU NEU 50 Stk