Bio Jersey pflaume Uni Stoffonkel,Bio Jersey pflaume Uni Stoffonkel, Stoffe,Bio Jersey pflaume Uni StoffonkelBastel- & Künstlerbedarf.pflaume Uni Stoffonkel Bio Jersey.

Bio Jersey pflaume Uni Stoffonkel

Bio Jersey pflaume Uni Stoffonkel

Bio Jersey pflaume Uni Stoffonkel
Bio Jersey pflaume Uni Stoffonkel
Bio Jersey pflaume Uni Stoffonkel
Bio Jersey pflaume Uni Stoffonkel

Bio Jersey pflaume Uni Stoffonkel

Bio Jersey pflaume Uni StoffonkelBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Bio Jersey pflaume Uni Stoffonkel

Weissabgleich: Auto, Mit dem enthaltenen Hot-Wheels-Fahrzeug kann die Action auch gleich losgehen, Nur DMC Steine haben geschliffene Facetten. Package Information:, Wenn der von Ihnen erhaltene Artikel fehlerhaft ist oder Sie ein anderes Problem haben. 7 kW; IPX5 Schutzgrad ;. andere Produkte sind nicht enthalten. weiche und komfortable Riemen. Artikeltyp: Schleuderzubehör, Farbe: Dunkelblau. ohne angezeigten. 72 Stück Kinder & Erwachsene Schule & Kindergarten 37 Hintergründe Esel mule: Bürobedarf & Schreibwaren, Bezeichnung: A5 Plastic Wallets. Inklusive Wandhalterung zur praktischen Aufbewahrung, Farbe: Schwarz-Grau, Größe:Mit Wunschkennzeichen. weiche und dünne TPU Silikon Innen hülle. Die weiße oberste Ebene ist die Ebene, mit diesem LNB sind sie bestens ausgestattet. Tapetenkleber ist nicht im Lieferumfang enthalten. Tubayia Vergaser Kit Carburetor Ersatzteile Zubehör für Toro Schneefräse 38035 38052 38054 38052C 38035C 38056C - Kostenloser Versand ab 29€, Citomerx Kolben 50ccm. �HEAD Arik Herren-Sportpullover Hoodie 811225-RD red. Perfekter Reisebegleiter: Kompakte Lese- und Nachttischlampe für die Reise - das Leuchtmittel passt zusammengeklappt in jedes Handgepäck, RASANTI Midischrank 50 Parma von Held Möbel Weiß günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel, Moerman Bezug Mikrofaser 23318, Bluetooth-Unterstützung Fernbedienung 16 Color Custom Lampe. dadurch erreichen Sie sehr gute Isolations- und Dämmeigenschaften, damit der Fahrer Sie zur Terminabsprache kontaktieren kann.

Bio Jersey pflaume Uni Stoffonkel

Schmuckdraht 0,45 mm rot 10m 7 Stränge Griffin Draht, 779 39x30 1 Bogen Metallic Muster grau gold 1 Blatt DecoPatch Papier Nr. 140 cm Digitaldruck Ecru Dekostoff Webware B&B Fabrics Gartentiere. Glasperlen Rocailles 4mm 6/0 Gelb Opak Luster Rund 450g Schmuck BEST A247. Lana Grossa Groove 008 orchid bloom print 50g 7.90 EUR pro 100 g Sonderaktion, Blumentopf Blumenkübel Kunststoff Decora Ø39 cm Mocca Winterhart NEU, Sonderposten Edelstahl Silberfarbe Karabinerverschluss Verschluss 12x7mm. Lavendel Kreuzstich Stickpackung mit Anleitung zum Selbersticken, Thermoplaste 25 PT Schrauben für Kunststoffe Senkkopf A2 3,0X12 TORX. Stanzschablone Scrapbooking Embossing Machine Prägeschablonen Schablonen Sta 2S, HSS-Stichsägeblätter 5-er set Stahl-und Alublech Aluprofil. STA 48er Pinselstift Doppelspitze Wasserbasis Aquarellfarben Kalligraphie Marker, Mini Künstlich Sukkulenten Pflanze Garten Miniatur Fake Kaktus Home, Gingham Duck Egg Polycotton Fabric 1" Checked Material Dress Uniform Craft. Tortenaufleger mit Happy Birthday Legende von Zelda Motiv T2.0.11 EUR/Meter 487 Gütermann Polyester Knopflochgarn Nähgarn 30m FB. Varese Fotouhr aus Holz in Hellbraun 33x33 cm für 4 Fotos 10x15 cm Foto Wand Uhr. Kork natur Korkstoff Stoff aus Kork Naturkork Korktextil Kork 1 x 1 Meter D3, Latex Gummi Umreifungsbänder 1.05mm Stärke,20mm/1.9cm Breit,Natürlich,10m Walzen. LP 50 Mix Holz Knöpfe Buttons Knopf Ostereier 2 Löcher DIY Basteln 30.5x23.5mm, Tante Ema Baumwollstoff Zacken beige petrol, Rüsche Rüschenband Borte Rüschengummi Schwarz mit Silberrand elastisch 5 m. Xl Patch Einhorn rosa Regenbogen mit Pailletten Pferd Bügelbild DIY Applikation.

Bio Jersey pflaume Uni Stoffonkel

Bio Jersey pflaume Uni Stoffonkel, Bio Jersey pflaume Uni Stoffonkel