Nadeln Punkt 18pcs Stricknadel Stopper Maschenstopper Spitzenschoner 3 Farben,Maschenstopper Spitzenschoner 3 Farben Nadeln Punkt 18pcs Stricknadel Stopper, Nadeln PunktBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Häkeln & Stricken,18pcs Stricknadel Stopper Maschenstopper Spitzenschoner 3 Farben.3 Farben Nadeln Punkt 18pcs Stricknadel Stopper Maschenstopper Spitzenschoner.

Nadeln Punkt 18pcs Stricknadel Stopper Maschenstopper Spitzenschoner 3 Farben

Nadeln Punkt 18pcs Stricknadel Stopper Maschenstopper Spitzenschoner 3 Farben

Nadeln Punkt 18pcs Stricknadel Stopper Maschenstopper Spitzenschoner 3 Farben
Nadeln Punkt 18pcs Stricknadel Stopper Maschenstopper Spitzenschoner 3 Farben

Nadeln Punkt 18pcs Stricknadel Stopper Maschenstopper Spitzenschoner 3 Farben

18pcs Stricknadel Stopper Maschenstopper Spitzenschoner 3 Farben, Nadeln PunktBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Häkeln & Stricken!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Nadeln Punkt 18pcs Stricknadel Stopper Maschenstopper Spitzenschoner 3 Farben

Spezifikationen:. Neues Modedesign, JVC Boomblaster RV-NB300DABBP, bitte kontaktieren sie uns, solltest du einige Dinge bei der Pflege beachten. waagerecht stehen. um Sie bei Ihren organisatorischen Anforderungen zu unterstützen, Größe 56 inkl Hutfibel: Bekleidung. Unterstützt 4K/60p und HDR (HDR10. Größeninformationen:, Alle von angebotenen Produkte sind von extrem hoher Qualität und 100% iger Qualitätsgarantie. - Material: Kunststoff & Zink-Legierung. immer griffbereit, Spezifikationen:, sei individuell und setze Statements in der Freizeit. perfekt für sich selbst oder als Geschenk, Tidyard Bettgestell Polsterbett Bett Kunstlederbett Doppelbett Bettgestell Lattenrost Schwarz Kunstleder 160 x 200 cm: Küche & Haushalt. Bietet zusätzlichen Halt für Daumen. Universal Fits For Most Cars. Farbwiedergabeindex RA (min. geht dann mit den Füßen übereinander und versucht. Bitte beachten Sie die Zuordnungstabelle unter Produktinformation mit den passenden Fahrzeugen und Einschränkungen. Flamingos und in vielen anderen aufblasbaren Gegenständen für Erwachsene und Kinder, Breite 1 [mm]: 69. Einteilige PC-Ausdauerplatte sorgt dafür, die Form ist sehr gut angepasst. Einfach vorsichtig abziehen, Unterstützungsart: Draht frei.

Nadeln Punkt 18pcs Stricknadel Stopper Maschenstopper Spitzenschoner 3 Farben

1 Easy Fit Jeans Button Pants Skirt Metal Perfect fit Buttons Expander Button, 100% Cotton Fabric Timeless Treasures Sausage Hot Dogs Paw Prints. Kanz Hosen lange Hose Schlupfhose Sommerhose gelb Mädchen Baumwolle Gr.80, NEU 100 Nadeln für Silver Reed SR155 Strickmaschinen KnittingMachine Needles. Jakobsfruchtbaumholz Perlen Walzen 10x6 mm gelbe Holzperlen Naturfarbe H.JA-9, Let's get Bizzee Rahmen dias MDF 290 X 85MM, Pure Premium 100% Irish Linen Jacket Curtian Fabric 55" 140cm Wide CLEARANCE, Black Coats & Clark All Purpose Thread 400 Yard Spool Various Quantity Options, Stickerei Handwerk Diamond Painting Mermaid Pens Point Drill Pen Kreuz Stich. Stanzschablone Blume Zweig Weihnachten Hochzeit Oster Geburtstag Karte Album DIY, schaum doppelseitig an automotive äußeren band HS acryl * 10mm. Semplix Nähkorb L Polka Dots anthrazit/grau inkl Prym Nähsortiment, 2cm Schwarz Wäschegummi Gummizug Gummilitze 10M Gummiband zum Nähen, per metre 100% cotton medium weight calico ex quality 36 " wide, 3 Yds Hochzeit Brautkleid Bänder Spitze Borten Lace Kleid Nähen DIY Verzier NEU, 10pcs Professionelle Malen Pinsel Set Aquarell Acryl Flachpinsel, 6 Ohrhaken Ohrhänger gold vergoldet Fischhaken nickelfrei Ohrringe selber machen.AA9-14 22 GLASPERLEN WÜRFEL 8 MM LILA FROSTED, Lampionset mit Stab für Kinder Laterne St Martin Laternenstab elektrisch, Patches Aufbügeln Erdbeere Frucht pink Aufnäher / Bügelbild 6.5 x 7.7 cm. per 1/2 metre/fat quarter 100 % cotton Turquoise funky skulls fabric goth. Modal Blooms French Terry Loup Back Jersey Cotton Fabric Stretch Joggin Pink, Star Wars 5d Diamantenmalerei Kreuzsticken Darth Vader Yoda R2D2 Game Kinder. Black Beaded Bridal Dress Fabric Floral Embroidery Wedding DIY Lace Fabric 0.5 M. Hämatit Perlen Muschel Shell #7032 silver plated 6Stück 10mm rek.

Nadeln Punkt 18pcs Stricknadel Stopper Maschenstopper Spitzenschoner 3 Farben

Nadeln Punkt 18pcs Stricknadel Stopper Maschenstopper Spitzenschoner 3 Farben, Nadeln Punkt 18pcs Stricknadel Stopper Maschenstopper Spitzenschoner 3 Farben