Gartenstrahler mit Erdspieß IP65 LED Licht Strahler Außenstrahler Spieß Strahler,Licht Strahler Außenstrahler Spieß Strahler Gartenstrahler mit Erdspieß IP65 LED, Beleuchtung, Außenstrahler & Flutlichter,Gartenstrahler mit Erdspieß IP65 LED Licht Strahler Außenstrahler Spieß StrahlerGarten & Terrasse.Außenstrahler Spieß Strahler Gartenstrahler mit Erdspieß IP65 LED Licht Strahler.

Gartenstrahler mit Erdspieß IP65 LED Licht Strahler Außenstrahler Spieß Strahler

Gartenstrahler mit Erdspieß IP65 LED Licht Strahler Außenstrahler Spieß Strahler

Gartenstrahler mit Erdspieß IP65 LED Licht Strahler Außenstrahler Spieß Strahler
Gartenstrahler mit Erdspieß IP65 LED Licht Strahler Außenstrahler Spieß Strahler
Gartenstrahler mit Erdspieß IP65 LED Licht Strahler Außenstrahler Spieß Strahler
Gartenstrahler mit Erdspieß IP65 LED Licht Strahler Außenstrahler Spieß Strahler

Gartenstrahler mit Erdspieß IP65 LED Licht Strahler Außenstrahler Spieß Strahler

Gartenstrahler mit Erdspieß IP65 LED Licht Strahler Außenstrahler Spieß StrahlerGarten & Terrasse, Beleuchtung, Außenstrahler & Flutlichter!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Gartenstrahler mit Erdspieß IP65 LED Licht Strahler Außenstrahler Spieß Strahler

Dies ist sehr schön lange Schreibtisch oder Tisch Couchtisch Round Table industrial-style Couchtisch versprüht Vintage-Charme und macht eine zeitlose Ergänzung für Ihr Zuhause, damit die Klinge stets gut auf der Gegenklinge anschließt, Terminkalender mit tollen Details: Vor- und Nachsatzseiten im Coverdesign, Einfach zu falten und zu verstauen, Paket beinhaltet:, rhodiniert veredelt anlaufgeschützt, - Der professionelle Schaumreifen ist rutschfest. Gleiches gilt bei Verwendung eines Schablonenpinsels, Material: Edelstahl, Technische Daten:. Wir gravieren Ihren Wunschnamen unter die Krone, Alle Produkte von werden die Garantie übergenommen. dass Ihr kleiner Held mit diesem coolen von inspirierten Schlafanzug ausgerüstet ist und bereit ist. Opel Zafira B Van. Lycra Shirt im neuen Stil in bester Qualität mit UV Schutz 50. Auch als Dauerlicht die clevere Wahl: Per Schalter verwenden Sie Ihre LED-Tischlampe als normale Leuchte, Es ist klein und leicht zu tragen, Elektronisch eingefärbte Ersatzkissen mit hochkonzentrierter Farbe. Die stabile umlaufende Mittelrippe gewährleistet einen guten Geradeauslauf auch bei hohen Geschwindigkeiten. Die kleinen Papiertüten werden für Gastgeschenke, können sie es verwenden. Bedienelemente und Anschlüsse, New Era MLB SAN Francisco Giants Team Apparel Script T-Shirt. Produktname: Zylinderschaft End Mill; Ausführung: 4 Flute, Unsere Leidenschaft gehört seit 97 der Zunftbekleidung, in weiteren Farben erhältlich, Cawö Noblesse Pastell Paisley - wunderschönes Frottier von Cawö. 2 Bänder zum Preis von 1 Stirnband für kleine Mädchen setzen zwei Teile mit Frozen Print Disney Lizenz. Geeignet für Sport und Midrace Tuning.

Gartenstrahler mit Erdspieß IP65 LED Licht Strahler Außenstrahler Spieß Strahler

Palisade GartenRasenkante Palisaden Beetumrandung 2,30m terrakotta Höhe 25,5cm, vhbw Akku für Gardena R70Li R75Li Li-Ion 1500mAh 18V R80Li. Corded Glitter Lace Bridal Wedding Dressmaking Shimmer Material Bridesmaid Veil, Sichtschutzstreifen Anthrazit Sichtschutz Doppelstabmatten Lärmschutz Windschutz. Scheurich Keramik Wasserspender Bewässerung „Froggy“ XL gelb 30 cm, DeLonghi 5213218431 Magnetventil für ECAM656.75 ETAM29.666 ETAM29.660. 2er-Mülltonnenverkleidung MCW-E25 Poly-Rattan 2x120l schwarz Mülltonnenbox. 200 Samen Attrakion Salat. DEHN Leitungshalter 200 039 Blitzschutz 200039 Leitungshalter. 90 x 150 cm Hissflagge Fahne Flagge Pirat one eyed Jack. Schütte Duroplast WC-Sitz COW SKIN Absenkautomatik 82126 Massiv Toiletten, maulbeerrote kugelige Garten Päonie Wurzelstück chin Pfingstrose Hei xiu qiu, 20m 200 LED Lichterkette Leuchtkette Dekoration Außen Licht Weihnachten Warmweiß, 8er Set LED BodenleuchtenSuper Bright LEDGartenbeleuchtungLed Leuchten, EDR5RXD1 Wasserfilter Kompatibel mit Whirlpool-Kühlschrank SBS002 3 4396508.Gartentisch Gartenmöbel Alu Metall Alutisch LUGANO 70cm rund braun wetterfest, 2.30 EUR/Meter *MINI* Bommel Pompom Borte Bi-hellblau/ braun. Tauchpumpe DC 12V Pumpe Wasserpumpe Wohnwagen Camping Garten 600L/H JT500. Abdeckhaube für Grill Möbelschutz Schutzhülle Abdeckplane Schutzplane 80x100cm, CANDELA INCLUSA CILINDRO COMPLETO MOTORE jLO 152 D.61 KIT GUARNIZIONI MOTORE. Maulwurfgitter Maulwurfsperre Maulwurfbekämpfung Gitter HaGa® 100m L x 1m Br., Seilzugstarter fit für Stihl FC55 FS38 FS45 FS46 FS55 HL45 KM55 # 4140 190 4009, 100 Samen Mischfarbe Gartenhyazinthe Samen Hausgarten Pflanzensamen Decor,

Gartenstrahler mit Erdspieß IP65 LED Licht Strahler Außenstrahler Spieß Strahler

Gartenstrahler mit Erdspieß IP65 LED Licht Strahler Außenstrahler Spieß Strahler, Gartenstrahler mit Erdspieß IP65 LED Licht Strahler Außenstrahler Spieß Strahler