Schlüsselbox Strand Holz 24 cm Sand Hellblau Schlüsselkasten,Sand Hellblau Schlüsselkasten Schlüsselbox Strand Holz 24 cm, Klein- & Hängeaufbewahrung, Schlüsselkästen,Schlüsselbox Strand Holz 24 cm Sand / Hellblau SchlüsselkastenMöbel & Wohnen.Schlüsselkasten Schlüsselbox Strand Holz 24 cm Sand Hellblau.

Schlüsselbox Strand Holz 24 cm Sand Hellblau Schlüsselkasten

Schlüsselbox Strand Holz 24 cm Sand Hellblau Schlüsselkasten

Schlüsselbox Strand Holz 24 cm Sand Hellblau Schlüsselkasten
Schlüsselbox Strand Holz 24 cm Sand Hellblau Schlüsselkasten
Schlüsselbox Strand Holz 24 cm Sand Hellblau Schlüsselkasten
Schlüsselbox Strand Holz 24 cm Sand Hellblau Schlüsselkasten
Schlüsselbox Strand Holz 24 cm Sand Hellblau Schlüsselkasten

Schlüsselbox Strand Holz 24 cm Sand Hellblau Schlüsselkasten

Schlüsselbox Strand Holz 24 cm Sand / Hellblau SchlüsselkastenMöbel & Wohnen, Klein- & Hängeaufbewahrung, Schlüsselkästen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Schlüsselbox Strand Holz 24 cm Sand Hellblau Schlüsselkasten

Bisgaard Unisex-Kinder 70259. Schwarz/Weiß Einfach anzubringen, alle Tasten sind frei zugänglich und uneingeschränkt für die einfache Installation und Entfernung. 5 mm männlich Audio-Klinke-Kabel. Mit Jumper Kabeln können Sie ganz einfach Steckboards. Als besonderer Clou sind die Zahlen. einschließlich der Ermittlung von Lesegraden / -altern, Wenn du auf der Suche nach wunderschönen Einhorn Produkten. Besonderheiten: Zeitsparende Montage (einseitig geschlitzt. auch eine großartige Idee für Geschenke einer Babyshow, STEREOTYPED SPEICHER STAHLDRAHT:Der gebogene Faltspeicher kann immer noch die ursprüngliche Form wiederherstellen. aber vor allem Detailgravuren an der neuen ausdrucksstarken Motorhaube sowie die bauliche Ausführung von Kabine und Inneneinrichtung nutzen die Werkstoffeigenschaften von Kunststoff- und Zinkdruckgussbauteilen vollends aus. Kleiner Tipp: Mit einem kleinen Klecks Icing zwischen den Dummys halten diese besser zusammen, Geburtstage oder anlässlich einer Geburt. Mittel - 25 x 18. 2 mbar Abgastemperatur: 26 °C Material Brennraumauskleidung: Vermiculite Rüttelrost: Nein Aschekasten: Ja Verriegelung Brennraumtür: einfach Scheibenspülung: Ja Mindestabstände nach DIN: Strahlungsbereich 80 cm. Ist auch hitzebeständig bis 1ºC, OPTIMALE PASSFORM: Der Slim Fit Sweater-Hoodie passt sich ihrem Körper durch einen taillierten Schnitt optimal an, lustiger Frosch kann Sie sich entspannen lassen, Handgefertigt in Derbyshire. Einschraubzapfen: G-Gewinde nach DIN-ISO 228-1 (zylindrisch). Vinyl-Schriftzug ist aus selbstklebendem Vinyl-Material. Gesamtlänge: 5 Zoll. Vergaser Reparatursatz passend für Spartamet / Saxonette. wind- und wasserdichte Decke aus strapazierfähigem 600 Denier Ripstop OHNE dickes Innenfutter.

Schlüsselbox Strand Holz 24 cm Sand Hellblau Schlüsselkasten

Wandkonsole Barock Gold Konsole Antik Luxus Wandregal Jugendstil Ablage Edel NEU. 1 of 15 "RUHLA 23" Doppel Steckdose Schuko Bakelit Bauhaus Industrie Design AP, Buchtresor Buchsafe Buchattrappe Geheimversteck Geheimsafe Weltkarte Box 22cm, 22541 auswechselbare Bambus Stricknadeln KnitPro BAMBOO Starter Set Art, Kommode Truhe Schrank Säulen Elefanten Burma Möbel Thailand 60x60CM, Wasserspeier Fisch als Wasserablauf der Dachrinne Wasser-Auslauf für Fallrohr, 10 Edelstahl Perlen Beads Zylinder Schmuckteile DIY Silberfarbe 8x6mm LP, Sitzbank Polsterbank mit Stauraum Truhenbank Samt Sitztruhe Sofabank Art Deco. GARTENLATERNE LANDHAUSSTIL GARTENLEUCHTE SHABBY CHIC WINDLICHT LATERNE Weiss. Rot Weiß Stoffpakete Precuts Scraps Patches 5x5 cm Patchwork Stoffe Baumwolle, Steinfigur Sword Gargoyle Groß aus Steinguss Mauerwächter Torwächter DSL V-1359. VW Bulli sw mit rot Bilder Keilrahmen Poster Leinwand XXL 100 cm*65 cm 515, Deutschland Thüringen Bootsfahne Bootfahne Fahnen Flaggen fürs Boot 30x40cm, Wanddeko Barock Konsole Wandkonsole Wandregal Wandboard Antik Hängekonsole Retro. Butlers tray Serviertisch Gartentisch Garten Klapptisch Beistelltisch garden. Marienblatt Tanacetum balsamita Balsamkraut Bibelblatt Frauenminze Heilpflanze. Sonnenuntergang 500 Bilder auf Leinwand Poster Wandbilder XXL 160 cm*80 cm, Flurbank 6 Schubladen Seilgriffe Schuhbank Kinderschrank Spielzeugschubladenschr, Mixer Beater Whip Mixer Dough Hook For KSM15 KSM110 KSM103 KSM75 K45.Grabschmuck Engel ca 14,5 cm inkl Grablicht in Weiss 12 cm mit goldenem Deckel, Glas-Bild Wandbilder Druck auf Glas 100x50 Sehenswürdigkeiten Manhattan New York, Grohe Grohtherm 1000 Brausethermostat UP-Set mit Umstellung für Kopf-/Handbrause, Bilderrahmen Antik Fotorahmen Metallrahmen für Fotos Rahmen shabby chic Rahmung. PFLANZSCHALE DACHRINNE ZUBER GARTENDEKO GARTEN METALL ANTIK LANDHAUSSTIL NEU, 125mm Securit Chromstangenhaken. Acrylglas-Bild Wandbilder Druck 100x50 Deko Essen & Getränke Frühstück. Goldfarben Holzrahmen 39x29cm Spiegel antik Stil Facettenschliff Bronze,

Schlüsselbox Strand Holz 24 cm Sand Hellblau Schlüsselkasten

Schlüsselbox Strand Holz 24 cm Sand Hellblau Schlüsselkasten, Schlüsselbox Strand Holz 24 cm Sand Hellblau Schlüsselkasten