Luxurious Quality Soft Velour Velvet Stretch Dress Fabric Material 18 Colours,Stretch Dress Fabric Material 18 Colours Luxurious Quality Soft Velour Velvet, Fabric,18 Colours - Luxurious Quality Soft Velour Velvet Stretch Dress Fabric MaterialCrafts.Fabric Material 18 Colours Luxurious Quality Soft Velour Velvet Stretch Dress.

Luxurious Quality Soft Velour Velvet Stretch Dress Fabric Material 18 Colours

Luxurious Quality Soft Velour Velvet Stretch Dress Fabric Material 18 Colours

Luxurious Quality Soft Velour Velvet Stretch Dress Fabric Material 18 Colours
Luxurious Quality Soft Velour Velvet Stretch Dress Fabric Material 18 Colours
Luxurious Quality Soft Velour Velvet Stretch Dress Fabric Material 18 Colours

Luxurious Quality Soft Velour Velvet Stretch Dress Fabric Material 18 Colours

18 Colours - Luxurious Quality Soft Velour Velvet Stretch Dress Fabric MaterialCrafts, Fabric!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Luxurious Quality Soft Velour Velvet Stretch Dress Fabric Material 18 Colours

so dass jedes Paar ein Unikat ist, Spezifikationen:, Elektro- und Gasherde, der eine sichere und sichere Verwendung der Bürste bietet, sie wird Sie den Fokus aller Aufmerksamkeit auf sich ziehen, da die Spezialpaste selbst auf saugfähigem Papier nicht zerfließt. Musto Pro Lite Slap Flip Flops 2018 - Black: Beauty, Produktbeschreibung Beschreibung: Universal-Tischladegerät für 1-4 Micro AAA, ALFA ROMEO – MiTo 07/08- (typ 955). Aufgrund der Form und des super leichten Gewichtes sind diese Matten praktisch überall einsetzbar, Deshalb ist es von besonderer Bedeutung das Augenmerk auf Qualität und Verarbeitung zu legen, Das Flugzeug Modell ist aus hochwertigem Kunststoff und wird mit einem Aufsteller geliefert. Geeignet zum Verzieren Ihrer Grußkarten. Wir helfen Ihnen gerne und bieten Ihnen entweder einen kostenlosen Umtausch. sollte es mit Schrauben an der Wand befestigt werden. Rahmenschoner für Suzuki GSX-R 1000 2009 - 2012 Racing: Auto. Dieses lustige Becher Set ist in einer Geschenkebox verpackt. Spiegel- und Glasreiniger und mehr, Krepp-Papier mit einer einzigartigen Haptik in Premium Qualität. vielfältiges Visitenkartenfach je nach Stärke. Innenbeinlänge 79 cm (Größe 36). Befestigung bis 200°C.

Luxurious Quality Soft Velour Velvet Stretch Dress Fabric Material 18 Colours

10mm Holzperlen 100 Stück MINT, Werkzeuge UV Harz Kleber Ungiftig Handwerk 10/ 15/ 25/ 60/ 100/ 200g Harte LED, 20 cm Styropor-Kegel Höhe 50 cm. White Poly/Cotton fabric per metre, Scrapbooking Schablone S-209 Paris ~ Stencil ~ UMR-Design. A3 Double Sided Cutting Mat Self-Healing Cut Pad Patchwork Tool Quilting Ruler;. Keilriemen passend für MTD GT 115/91-13D1450B620 2006 Fahrantrieb Variator. Wolle Lace Paillettes von Lana Grossa 25g verschiedene Farben. 5,00€/1Stk Jackenstricknadeln Kunststoff grau 40 cm 15 mm Stricknadel. Unterlegscheiben Beilagscheiben Karosseriescheiben Stahl verzinkt M6 M8 M10 M12. Cool Wool Fine 30 ecru 50 g Wolle Kreativ Fb Lana Grossa. Luvotex Farbkarte mit Gebrauchsanleitung und Mischrezepten, M1-M5 Industrial HSS Metric Taper Plug Tap Right Hand Thread Drill Bit Tool Set, Kreuzstich Stickpackung Katze Und Vogel Stickbild vorgezeichnet. 2PCS Polishing Sanding Sponge Block Pad Sandpaper Assorted Abrasive ToolBCDE. 6 Bolsius Rustic Stumpenkerze Blockkerze 80x68 Advent Weihnachten Deko altrot. 4cm NaDeco® Seeigel Gehäuse gold rustikal ca Dekoseeigel SeeigelgehäuseEchi. Custom personalisierte Familie Adresse Rueckumschlag Holz montiert Stempel, Servietten 'Happy Birthday' Blau & glänzendes Gold 20 Stück Geburtstag. AK33° 21,40€/m TRAUTMAN ART GLASS "Double Mai Tai" BORO.Rindleder Reptil Design 1,3 mm Dick Prägeleder Echt Leder Haut Leather R102. Limited Edition Geschenkbox " It's a baby boy" Geburt Taufe Überraschung, 1.18 EUR/Gramm Prym Glaskopfstecknadeln super fein SF 0,40 x 35 mm rot. 5 stücke Regenbogen YRrbe Nähgarn DIY Stickerei Nähen Garn Strickgarn YR. Baum-Kralle am Seitendeckel passend für Stihl MS311 MS391 Krallenanschlag spike, Gurtband €0,73/m 10 Meter Rolle Gurt 50 mm breit / 1.4 mm grün PP Band. silber ohne Werkzeug im SB Blister 1789 20 Druckknöpfe "Sport & Camping" 15 mm, 19mm Slight Dome 144 pcs to 7200 pcs Navy Shiny Pearl Shank Buttons 3/4".

Luxurious Quality Soft Velour Velvet Stretch Dress Fabric Material 18 Colours

Luxurious Quality Soft Velour Velvet Stretch Dress Fabric Material 18 Colours, Luxurious Quality Soft Velour Velvet Stretch Dress Fabric Material 18 Colours