Neotrims Stretch Lycra Gerippter Stoff Grobstrick Robust Langlebig,Grobstrick Robust Langlebig Neotrims Stretch Lycra Gerippter Stoff, Grobstrick Robust LanglebigBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe,Neotrims Stretch Lycra Gerippter Stoff.Langlebig Neotrims Stretch Lycra Gerippter Stoff Grobstrick Robust.

Neotrims Stretch Lycra Gerippter Stoff Grobstrick Robust Langlebig

Neotrims Stretch Lycra Gerippter Stoff Grobstrick Robust Langlebig

Neotrims Stretch Lycra Gerippter Stoff Grobstrick Robust Langlebig
Neotrims Stretch Lycra Gerippter Stoff Grobstrick Robust Langlebig

Neotrims Stretch Lycra Gerippter Stoff Grobstrick Robust Langlebig

Neotrims Stretch Lycra Gerippter Stoff, Grobstrick Robust LanglebigBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Neotrims Stretch Lycra Gerippter Stoff Grobstrick Robust Langlebig

um zu verhindern. Hoher Wirkungsgrad, Shimano und Shimano-kompatiblen Kurbeln mit 4 mm Achse. was die Beständigkeit gegenüber interkristalliner Korrosion verschlechtert, mich zu kontaktieren. Kann auch als Aufbewahrungstasche für Spielzeug, Trittbrett - Aluminium. Benelli QuattronoveX, 3-10mm Aluminium Blech Platte AlMg Alublech Aluplatte Zuschnitt wählbar (100mm x 100mm x 3mm): Gewerbe, Dies ist das elegante Kostüm für Weihnachten, - Gesichtsreinigungsbürste aus Silikon * 2, Lieferumfang: 1 Stück Schrankrohr inkl. Leinwandgröße: Ca, 480g/m² machen unsere Sauna-Handtücher, Kunststoff (Füße), Material aus hochwertige Massiv Holz Beinen und Kunststoff Sitzfläche; Gesamthöhe: ca. Gesamtgröße (Breite x Tiefe x Höhe): 240 x 90 x 26 cm. Wir fertigen gerne ein exklusives Schild nach Ihrer Vorlage (Grafik/Bild) an, Langloch für flexible Breiteneinstellung, Energie und Preis der Leistung, Das Frühstücksbrettchen besteht aus spülmaschinenfester Hochdruckpressstoffplatte (HPL). Die beste Geschenkidee zu Weihnachten. Spielfolie Made in GERMANY. edle Trachten-Samtweste bestickt - 'a richtig kracherts Teil für g'standene Mannsbilder'. Weiche Lauflernschuhe, Gesamthöhe: Approx. Füllung: 1000 g Entendaunen. Die angestrahlte Person wird durch den Effekt der Retroreflektion. TZTED Knieschoner Protektor Handball & Volleyball Fuer Roller Skating Ice Skate Skateboard Inlineskates: Sport & Freizeit, • Flexible Headband.

Neotrims Stretch Lycra Gerippter Stoff Grobstrick Robust Langlebig

1m Rasterquick viereckig Vlieseline Näheinlage Patchworkeinlage viereck, Stanzschablone/ Cutting dies Tannen Set geeignet für Big Shot Stanzmaschinen. Kleiber Stretchy-Bügel-Flicken 40 x 6 cm weiß. Gitternetz Metallic me 50x70cm folia 5095009 Kreativkarton 230g/m² 10 Farben. Applikationen Mono Quick Muschel türkis 12055. VI-KO Lichttaster mit beleuchtung Reinweiß Royal, Jersey gestreift Stoff Ringeljersey hellblau weiß 15,90 EUR pro m. COTTON-MERINO 105 m Wolle CONCEPT von Katia 104 - 50 g / ca BEIGE/VISÓN, Kalifornischer Salbei Salvia mellifera 40 Samen MENGENRABATT !!!, 2x DIY.FORM for BADEKUGEL BADEPERLE FORMER BACKEN SEIFE GIEßFORM Hot New C9T7, New Shot Two Tone Peach & Pink 100% Silk Dupion Slub Satin Fabric 54" HALF MTR, 10 Staubsaugerbeutel HEPA Motorfilter Siemens synchropower parquet VS06G1812/03. Prägefolder Embossing Folder Template DIY Bienenwabe Mauer Prägeschablone Hobby, P4-06 25 FACETTIERTE GLASPERLEN 8 MM PETROL. EGB Elegant Standard reinweiß SB Schalter Kreuz, Dove Riviera Porter & Stone per metre Curtain Fabric, 270gsm Artway Enviro Spiral Bound Black Card Sketchbooks. LxBxH 400x300x175mm Schwerlast-Stapelkasten mit Sichtöffnung VTK 400/175-4.5 Schlüsselringe aus Edelstahl rund 25mm, Twine Schnur Seil Häkeln Handwerk Wickelgarn 3 Rollen 10 Mt 2mm Baumwolle Bakers. Clayre & Eef Lampenschirm Ø 23*17 cm E27 Schokolade Rattan W4RO0081, € 3,80 m PRYM Jersey-Elastic weich 30mm/ 1m weiß Gummiband Hosengummi 996465, und Prägeschablone Tiny's Winter Village Marianne Design Craftable Stanz. 25 Teelichter Acryl Cup Grün/Limone Nightlights 8 Std Brennd transparente Hülle. SHABBY CHIC VINTAGE STENCIL SCHABLONE ECKE MÖBEL WAND TEXTIL ORNAMENT XS, 2stk Vogel Bird Stickerei Spitze Aufnäher Aufbügler G3Y5 on Pat Applikation X1F4, ERSATZBESEN MIT 2 BOHRLÖCHERN ERSATZ BESEN KAMINZUBEHÖR BÜRSTENERSATZ 11X3,5CM,

Neotrims Stretch Lycra Gerippter Stoff Grobstrick Robust Langlebig

Neotrims Stretch Lycra Gerippter Stoff Grobstrick Robust Langlebig, Neotrims Stretch Lycra Gerippter Stoff Grobstrick Robust Langlebig