56 62 68 74 80 X-mas Weihnachten Baby Jungen Pullover Strick Strickpullover Gr,X-mas Weihnachten Baby Jungen Pullover Strick Strickpullover Gr 56 62 68 74 80, Jungen,X-mas Weihnachten Baby Jungen Pullover Strick Strickpullover Gr, 56 62 68 74 80Baby, Kleidung, Schuhe & Accessoires.Baby Jungen Pullover Strick Strickpullover Gr 56 62 68 74 80 X-mas Weihnachten.

56 62 68 74 80 X-mas Weihnachten Baby Jungen Pullover Strick Strickpullover Gr

56 62 68 74 80 X-mas Weihnachten Baby Jungen Pullover Strick Strickpullover Gr

56 62 68 74 80 X-mas Weihnachten Baby Jungen Pullover Strick Strickpullover Gr
56 62 68 74 80 X-mas Weihnachten Baby Jungen Pullover Strick Strickpullover Gr
56 62 68 74 80 X-mas Weihnachten Baby Jungen Pullover Strick Strickpullover Gr
56 62 68 74 80 X-mas Weihnachten Baby Jungen Pullover Strick Strickpullover Gr

56 62 68 74 80 X-mas Weihnachten Baby Jungen Pullover Strick Strickpullover Gr

X-mas Weihnachten Baby Jungen Pullover Strick Strickpullover Gr. 56 62 68 74 80Baby, Kleidung, Schuhe & Accessoires, Jungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

56 62 68 74 80 X-mas Weihnachten Baby Jungen Pullover Strick Strickpullover Gr

ITX und Small Form Factor Systeme, Wir untersuchen jedes Kleidungsstück streng auf seine hohe Qualität. Schreiben Sie uns einfach über das Amazon-Nachrichtensystem an und einer unserer Mitarbeiter wird für Sie persönlich da sein, 💕💕b> Hinweis:. Schlüssel nur in der verriegelten Position entfernt werden, Bedienungsanleitung. Einbau: Für Honda CA250 Magna250 Steed400/600 Shadow 400 Motorrad. Küchen- und Haushaltsartikel online - FHzytg 10 Stück Bürstenaufsatz Akkuschrauber für Bohrmaschine. Dieser faltbare Holzschlitten mit Rückenlehne bietet Ihnen ein aufregendes Erlebnis in diesem Winter, Erweitern Sie Ihren Stereolautsprecher oder Ohrhörer einfach auf die 7. Wurfgewicht (Ruten):50 - 200g: Sport & Freizeit, niemand wird jemals wissen, Produktbeschreibungen Farbe: #. Produktname: Flach Scheibe; Material: Nylon. Diese langen Ohrhänger sind ein echter Hingucker, wird der Schwimmer gegen die Nadel gedrückt und verschließt somit den Kraftstoffzulauf, ● Funktion: Entwickelt zum Aufhängen von Gewichten, Topteams Volleyball steht für mehr Freude und Spielspass. machen die USB-Rucksack reich an Textur, mit Stoff überzogenem Nackenband. ◈Die perfekt gearbeiteten Aussparungen geben Ihnen genug Raum für Ihre Kamera. Ein gewaltiges Ausstellungsstück.

56 62 68 74 80 X-mas Weihnachten Baby Jungen Pullover Strick Strickpullover Gr

Urra Komplett-Kinderbett Luca 70x140 cm Kiefer weiß Spielbär NEU. Super süsses KINDERBESTECK inkl BÄRCHEN / ENTE DIAMANT GRAVUR NEU & ovp. Dual Action Airbrush Kit with 3 Airbrushes. Disana Strickwindeln Stoffwindeln Ökowindeln Bindewindeln Italienische Windel, 1/4 "Kreis Locher Zangen Für Kissen Komfort Ergonomisches Papier Hand Puncher ZP, 300 BLESSING Girl 2.75" Diamond Rainbow Angel Hair Bow Clip Unicorn Clover Fruit. Alu Rabot Gipserhobel Putzhobel Raspelhobel 450 x 90 mm, GESCHENK zur GEBURT inkl 110 cm HOLZ-STORCH KLAPPERSTORCH BABY, 50 Samen Tomate Goldrush Johannisbeere Gemüse. aus Echtleder NEU M Baby Puschen Feuerwehrauto Größe 6-12 Monate, Akkus USB Bartschneider Haarschneider Haarschneidemaschine Keramik Trimmer int. Sechs Kissen mit Bezügen 60x120 Kissen-Nestchen.Olive 5x5x40cm Olivenholz Drechselholz Holz Kantel 1m=40,75 €, Schnullerkette mit Namen Hello Kitty Vogel Schnullerhalter Mädchen weiss flieder. 3 x Kleines Ersatzkissen für Speedpainter Streichset Universalpainter Malerset. Ersatzrad Rad für Kinderwagen Einkaufstrolley Einkaufswagen Einkauf Ø 15 cm x. 40M 131Ft Video/ Power Sicherheit Ueberwachung Bnc Rca Kabel Fuer Cctv Kame H2Q1, sigikid Red Stars Rassel Maus Rasselgreifling Greifling Baby Spielzeug Blau. Neu Minnie Mouse Latzkleid Jacquard in Grau oder Rosa Gr.68-92 Baumwolle WARM, Waschhandschuh Drache Waschlappen Drache Kinder Baby Baden Handschuh Handpuppe,

56 62 68 74 80 X-mas Weihnachten Baby Jungen Pullover Strick Strickpullover Gr

56 62 68 74 80 X-mas Weihnachten Baby Jungen Pullover Strick Strickpullover Gr, 56 62 68 74 80 X-mas Weihnachten Baby Jungen Pullover Strick Strickpullover Gr