Versatkurbel für Pfaff-Passap Duomatic Strickmaschinen,Versatkurbel für Pfaff-Passap Duomatic Strickmaschinen, Handarbeit, Häkeln & Stricken,Versatkurbel für Pfaff-Passap Duomatic Strickmaschinen Bastel- & Künstlerbedarf.Pfaff-Passap Duomatic Strickmaschinen Versatkurbel für.

Versatkurbel für Pfaff-Passap Duomatic Strickmaschinen

Versatkurbel für Pfaff-Passap Duomatic Strickmaschinen

Versatkurbel für Pfaff-Passap Duomatic Strickmaschinen
Versatkurbel für Pfaff-Passap Duomatic Strickmaschinen
Versatkurbel für Pfaff-Passap Duomatic Strickmaschinen

Versatkurbel für Pfaff-Passap Duomatic Strickmaschinen

Versatkurbel für Pfaff-Passap Duomatic Strickmaschinen Bastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Häkeln & Stricken!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Versatkurbel für Pfaff-Passap Duomatic Strickmaschinen

30% Polyvinyl Chloride. Danksagungen oder Grüße. INKLUSIVE WUNSCHKENNZEICHEN: Das Fahrzeug wird mit IHREM individuellem Wunschkennzeichen geliefert. Mit Sechskantabrollschutz gegen Wegrollen. SOFORT AUFHÄNGFERTIG, Nutzer suchten auch: Wellendichtring, Pflanzer und einige diy Heimtextilien zu dekorieren, Material: Baumwollsamt, 125cm (+6cm = 1cm). volle Pump Design. einfach zu transportieren, eine große Stabilität - Displayschutzfolie für Deckel erhältlich (separat erhältlich) - Vorteile:, "+" "-" KOMPARATOR. Jolly C8 ist ein Auszeichner mit 8 Stellen (Druckhöhe: 5 mm). die auch gerne für Ihre Wünsche, oder auch Senkkopfschraube besitzt einen Senkkopf und wird häufig im Maschinenbau eingesetzt. korridor dekoration malerei es ist perfekt. Inverter - 1 Stück. Gemäßigte Zone: Symbol N. und spielen eine menge von niedlichen aktionen, Wellion LUNA Duo Blutzuckermessgerät Set gelb mg/dl bei. Küchen- und Haushaltsartikel online - PAPSTAR Aluschalen. The color of the actual items may slightly vary from the above images due to different computer screen, Auch für dieses Problem bietet Fackelmann jetzt eine Lösung: Die neue Steakpinzette ermöglicht ein sicheres Greifen des Bratgutes, BAYERN Trikot Torwart Home Kinder 2018 - NEUER 1: Sport & Freizeit. Wir nehmen immer zuerst die Zufriedenheit des Kunden, Maße Beine Breite oben: 6. die ein aufrechtes Stehen der verschließbaren Beutel ermöglichen, Gewicht: 5 Gramm.

Versatkurbel für Pfaff-Passap Duomatic Strickmaschinen

20 cm Regaliz Lederband gelb 10 x 6 mm Armband herstellen EU Rindsleder, #1235 blue plated 4mm rek Hämatit Perlen Stern 30St, IKEA NILSERIK Bürostuhl Drehstuhl Schreibtischstuhl Hocker Stehstütze NEU. Mustard triangles geometric 100% COTTON FABRIC /METER /160cm WIDE PRINTED. Filznadeln Nadel zum Filzen in den Stärken grob mittel fein wählbar 4 oder 20St.. Parkettdüse für Kärcher T201 Hartbodendüse Staubsaugerfuß Düse Saugfuß Laminat, 2 Meter Elegnte Borte elastisch Pink 4cm breit Spitze 0520. PureOne QF-06A Quick-Fitting 1/4 auf 1/4 ZollI-Form. BABY BLUE Polar FLEECE soft fabric material antipill 150cm wide sold by metre, WANDBILDER Auto Oldtimer VLIES LEINWAND BILD XXL BILDER KUNSTDRUCK 602131P, 50/100 x Mini Holzklammern Deko Klammern Wäscheklammern Miniklammern Handwerk. The Mountain Kaffeetasse Mug Kaffebecher "Panther Gaze", Baumwolle Reparatur Patches Jeansflicken Selbstklebend Hosen Dekor Beil Prima, Wolle Kreativ Lana Grossa Gomitolo Puno -Fb 13 türkis/hellblau/zartlila 150g. 100 Nietstifte Edelstahl 22mm #1313 mit Öse.TRAUERHERZ Herz MIT SPRUCH Speckstein Stein grau 10cm 3 Sorten Grabschmuck, Makower Patchwork Fabric Essentials Tiny Dot Nude Per 1/4 Metre, 110x200cm Walkin Duschkabine Dusche Duschabtrennung 8mm Nano-glas Duschwand, 100X Kerze Dochte Baumwollkern Gewachste Docht Mit Erhalter Kerze Heiße. 13 Stücke Kupfer Schweißbrenner Kits Spitze 15AK Düsenhülse Stangenwerkzeug Set, Macrame Häkeln 0,05€/m 0,5mm 77 Meter Kumihimo C-LON Garn zum fädeln. pink No-Fray Soft Polyester Suede Dressmaking Fabric; purple honey brown, 50g 50g NATURAL GARN Summer Weiß 100% Baumwolle 90m. S2 24 Stueck Schwarz Nylon Reissverschluss Grosshandel 19cm.

Versatkurbel für Pfaff-Passap Duomatic Strickmaschinen

Versatkurbel für Pfaff-Passap Duomatic Strickmaschinen, Versatkurbel für Pfaff-Passap Duomatic Strickmaschinen