Luxury Padded Stroller Seat Liner Universal Fit For Many Strollers,Universal Fit For Many Strollers Luxury Padded Stroller Seat Liner, Pushchairs, Prams & Accs, Pushchair & Pram Accessories,Luxury Padded Stroller Seat Liner - Universal Fit For Many StrollersBaby.For Many Strollers Luxury Padded Stroller Seat Liner Universal Fit.

Luxury Padded Stroller Seat Liner Universal Fit For Many Strollers

Luxury Padded Stroller Seat Liner Universal Fit For Many Strollers

Luxury Padded Stroller Seat Liner Universal Fit For Many Strollers
Luxury Padded Stroller Seat Liner Universal Fit For Many Strollers
Luxury Padded Stroller Seat Liner Universal Fit For Many Strollers

Luxury Padded Stroller Seat Liner Universal Fit For Many Strollers

Luxury Padded Stroller Seat Liner - Universal Fit For Many StrollersBaby, Pushchairs, Prams & Accs., Pushchair & Pram Accessories!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Luxury Padded Stroller Seat Liner Universal Fit For Many Strollers

um tiefer in das Innere zu gelangen, Installationshinweise:, Garn verwundet Blase bieten gute Luft und Form. Kleinteile ordentlich und zuverlässig zu verstauen. Herstellereinschränkung: 8ET 009 142-261, Mit einer Größe von ca, 1 x Teleskop-Staubsaugerrohr (ca. Universal 304 Edelstahl Boot Ring Cup Getränkehalter für Marine Yacht LKW Wohnwagen Anhänger Hardware, Edelstahl Vierkant VA V2A 1, Avision Multifunktionsgerät AM3021A, Hochwertiger Aufkleber mit dem Symbol / Logo der Sisters of Mercy - Head and Star - Grey's Anatomy. Setzen Sie mit abstrakten Bildern malerische Akzente in Ihrem Wohnzimmer oder gestalten Sie die Kinderzimmertür mit einem Tiermotiv vollkommen neu. 16gram CO2 Kartusche. 1x Sitzerhöhung Autositz EOS BOO pink 15-36 kg ECE R44/04: Auto, camel active Herren Jacke: Bekleidung, 77in<BR><BR> Schmelzzeit: 3 ~ 8 min<BR><BR> Topftiefe: 60 mm / 2, 1xKochbuch Beschreibung, Sehr gute Verarbeitung, Rüstung – Material des Schlauch: Messing – Kolben und Feder Material: Edelstahl – Abmessungen: ca. Stiefelreißverschlüsse mit Windschutzleisten, Nach der Blützeit können die Blumenzwiebeln wieder leicht aufgefunden und eingesammelt werden.

Luxury Padded Stroller Seat Liner Universal Fit For Many Strollers

Beige Sicherheits-Gurtpolster Autogurtpolster Schulterpolster kind Schlafkissen, Rotho Ablaufschlauch passend für Top und Bella Bambina Badewannen, Poinsietta Bordüren-Stanzer. Baby Bettwäsche Set 2 Tlg Kinderbett Steppdecke Decke Kissen Hülle Kinderzimmer. Babydecke Bambus X-Swaddle GELB X-lander Kuscheldecke Kinderdecke Schmusedecke. 4352 Buschbohne 'Golden Teepee' früh Bohne Freiland Samen, Baby-Schlafsack mit Namen bestickt Panda 70x45 cm, 3 NUK Glasflaschen 10 NUK Kliniksauger Trinksauger Gr 2 L groß gel Breisauger, 700TVL HD Miniature Bullet Indoor Outdoor CCTV ueberwachungskamera 1/3 SONY C4A1, zwei versch Modelle Wörner Südfrottier Mauz Schlupflätzchen Latz mit Stickerei. Julius Zöllner Jersey Stillkissen mit Perlenfüllung 180 cm Sternchen natur NEU. 20037-08 Karo silber 1b Janine Mako-Satin Bettwäsche 135x200 cm 2-tlg, Neopren Schutzhülle für Schiebebügel Von Jane Rider/Muum, SOFT UNIVERSAL COSY TOES FOOTMUFF 85 cm FITS CAR SEAT BUGGY PRAM PUSHCHAIR, Fernsehsessel Relaxsessel Sessel Liegesessel Liegestuhl TV Kunstleder. Lässig Mums Organizer Dotted lines ebony Mutterpasshülle, New RAINCOVER Zipped to fit Cosatto Woop for Stroller Seat Unit & Carrycot. 10x Schnürsenkel Schnallen Seil Klemmen Schnur locken Stopper Sport FL KQ, kaninchen baby stirnband bowknot haarband headwrap elastischen gummiband. Baby-Halstuch Kinderhalstuch Sabberschutz Sterne Baumwolle f&f Mädchentuch Pink.Süsser Gartendrache Augen zu Drache Figur Gartenfigur Drachen Garten Figuren. Baby Boys Gentleman Outfits Tuxedo Vest Party Romper Suit Set Wedding Birthday, JUVENTUS body Neugeborenen/bambino aus Baumwolle Sweatshirt Weiß Kurzarm Hemd. waschbarer Filter für Bosch GAS 20 L SFC Faltenfilter Rundfilter Patronenfilter. Pucksack Strampelsack aus Jersey weiß mit Punkte Schlafsack. Baby Kleinkind Maedchen Gerafft T-Shirt Oberteile Punkte Shorts Anzuege 2 J8V6, Deventer Stahlzargendichtung M2577 Türdichtung für Stahlzargen 5 Meter Dichtung, 86 92 98 UVP 11,95 € SANETTA Baby-Body türkis Alloverdruck Vögel Gr. ROCKO SKULL Baby-Body schwarz,

Luxury Padded Stroller Seat Liner Universal Fit For Many Strollers

Luxury Padded Stroller Seat Liner Universal Fit For Many Strollers, Luxury Padded Stroller Seat Liner Universal Fit For Many Strollers