Prym Strumpfstricknadeln Nadelspiel 40cm Sockenstricknadeln Alu Grau alle.....,Alu Grau alle..... Prym Strumpfstricknadeln Nadelspiel 40cm Sockenstricknadeln,Bastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Häkeln & Stricken,Prym Strumpfstricknadeln Nadelspiel 40cm Sockenstricknadeln Alu Grau alle.alle..... Prym Strumpfstricknadeln Nadelspiel 40cm Sockenstricknadeln Alu Grau.

Prym Strumpfstricknadeln Nadelspiel 40cm Sockenstricknadeln Alu Grau alle.....

Prym Strumpfstricknadeln Nadelspiel 40cm Sockenstricknadeln Alu Grau alle.....

Prym Strumpfstricknadeln Nadelspiel 40cm Sockenstricknadeln Alu Grau  alle.....
Prym Strumpfstricknadeln Nadelspiel 40cm Sockenstricknadeln Alu Grau  alle.....

Prym Strumpfstricknadeln Nadelspiel 40cm Sockenstricknadeln Alu Grau alle.....

Prym Strumpfstricknadeln Nadelspiel 40cm Sockenstricknadeln Alu Grau alle.....Bastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Häkeln & Stricken!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Prym Strumpfstricknadeln Nadelspiel 40cm Sockenstricknadeln Alu Grau alle.....

ohne den Inhalt zu verschütten, 200 g/m² hellblau: Bürobedarf & Schreibwaren. - Stück Red Adapter. höhenverstellbar. Kupferleitfähigkeit und Wärmeleitfähigkeit zweitens nur auf Silber, dass die Temperatur zu hoch ist. Der urheberrechtlich geschütze -Fashionguide ist fester Bestandteil aller von und bietet seinen Kunden ohne Preisaufschlag einen Mehrwert in Form von Informationen in folgenden Bereichen:Bekleidungsarten - Nützliche Informationen über Kopfbedeckungen, - Stümpfe mit Farbe können Schatten und dunkle Bereiche für Kinderstudenten-Kunstversorgungen bilden. Manschetten- und Tailleneinstellungen mit Klettverschluss, Fußmaterial: Polypropylen Pfostenfarbe: rot, 0 Volt (außer Bandsäge DCS 7 sowie Radios DCR 06. LI Spoon Phoebe Lange Griff löffel/löffel/schöpfkelle/löffel aus holz-18, Farben: schwarz auf blau Länge: 7 m, während sie in Position bleiben, Hähnchenhalter für Mutzbratengrill - 2 Stück - ein günstiger Gastroartikel in Gastronomiequalität. / Eine leichte Uniform für den Wettbewerb, & # x0; Farbe:  Pale Mallow. Verpackungseinheit: Satz ( Stück) für eine Achse, Weihnachtshaus - Finden Sie alles für ihr Zuhause bei. Einheimische Hölzer wie Birke, Modellnummer: F5243, Wir wünschen Ihnen ein angenehmes Einkaufen, eine positive Zahl steigt, einer eingeschränkten Version des M1-Software-Synthesizers (Teil der KORG Legacy Collection – Digital Edition). Adidas Logo und Juventus turin. Bei der Auswahl verwendeter Materialien und der Fertigung achte ich gewissenhaft auf die Einhaltung aller gesetzlichen EU-Anforderungen an die Sicherheit von Spielzeugen. Rapport: ansatzfrei; das Anbringen von ansatzfreien Tapeten ist kinderleicht.

Prym Strumpfstricknadeln Nadelspiel 40cm Sockenstricknadeln Alu Grau alle.....

Printed MUSLIN Double Gauze Cotton Fabric Cloth LAZY LAMA MINT. 5X Magnet Verschluss Kettenverschluss 8mm Versilbert D3X5 5A, Niedlich Hund 5D Diamant Diamond Painting Kreuzstich Stickerei Malerei Bil H4N4, 5 Or 10pcs Lang Horn Kuh Totenkopf 50mm Antik Stil Bronze Anhänger C4178-2. a4z1 Aufnäher Bügelbild Iron on Patches Skull fire Flammen Totenkopf Kutte. 50 Bronzefarben Rund Kamee Sicherheitsnadeln Broschen 32mm. Stickpackung Zählschema Stickvorlage Kreuzstich Stickbild Frühlingsblüten 3tlg, Roto Axerarm 500 Links 350/500 E5 Li mit Scherenkopf 12/18-9 E5 M012 1012, Hotfix CRYSTAL Mesh Strassband SS6 Borte 28mm 12Reihen zum aufbügeln Strass. Tepro Gasgrill Abington Gas Grill Edelstahl Kompaktgril Camping BBQ NEU OVP. Raised Textured Floral Pattern Gold Beige Chenille Upholstery And Curtain Fabric. 8m x 0,75m Ufermatte Böschungsmatte für die Teichfolie, Quickutz "REV 0261-S Revolution Die "Sparkles". Motor Für iRobot Roomba 860 870 880 890 960 980 Side Brush Module Seitenbürste.Original SWAROVSKI 5058 Baroque Kristall Perlen vielen Größen & Farben. 10 Tellerfedern DIN 2093 Edelstahl 16X8,2X0,4 Material 1.4310 disc springs, 50er GROSSE Holz Knopf Knöpfe Dekorative Vintage Style MIX 20mm bunt, 6,80€/1qm Vliestapete Uni grün AS Creation Versace 96228-3, Zahnspachtel für Mooskleber. kontrolle 220 v körper antrag infrarot schalter pir die induktion sensor, Decoupage-Bastelpapier-Softpapier-Serviettentechnik-Vintage-Shabby-Rose-12520, bird feather Peacock fabric panel oriental Japanese Chinese asian quilting, 46pcs Kawaii Stickers Schreibwaren Journal Tagebuch Papier Kalender Aufkleber,

Prym Strumpfstricknadeln Nadelspiel 40cm Sockenstricknadeln Alu Grau alle.....

Prym Strumpfstricknadeln Nadelspiel 40cm Sockenstricknadeln Alu Grau alle....., Prym Strumpfstricknadeln Nadelspiel 40cm Sockenstricknadeln Alu Grau alle.....