17 Styles Scrapbook Album Paper Card Craft Embossing Transparent Silicone S Z9P8,Card Craft Embossing Transparent Silicone S Z9P8 17 Styles Scrapbook Album Paper, Kreatives Gestalten, Embossing,17 Styles Scrapbook Album Paper Card Craft Embossing Transparent Silicone S Z9P8Bastel- & Künstlerbedarf.Embossing Transparent Silicone S Z9P8 17 Styles Scrapbook Album Paper Card Craft.

17 Styles Scrapbook Album Paper Card Craft Embossing Transparent Silicone S Z9P8

17 Styles Scrapbook Album Paper Card Craft Embossing Transparent Silicone S Z9P8

17 Styles Scrapbook Album Paper Card Craft Embossing Transparent Silicone S Z9P8
17 Styles Scrapbook Album Paper Card Craft Embossing Transparent Silicone S Z9P8

17 Styles Scrapbook Album Paper Card Craft Embossing Transparent Silicone S Z9P8

17 Styles Scrapbook Album Paper Card Craft Embossing Transparent Silicone S Z9P8Bastel- & Künstlerbedarf, Kreatives Gestalten, Embossing!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

17 Styles Scrapbook Album Paper Card Craft Embossing Transparent Silicone S Z9P8

ciciTree Turbo Wastegate Vakuum-Stellglied für Audi VW Seat Ford Skoda 434855-0015 im Auto & Motorrad-Shop auf, Hergon V Ohrringe. 47 ''; Edelstahl abnehmbare Schale. Unsere Rollen-Eintrittskarten sind fortlaufend nummeriert und mit einem Schrägabriss versehen für die Einlasskontrolle, 75 mm Fadendurchmesser (Maßgenauigkeit +/-0. einfach zu bedienen. Bedenken Sie auch diese Einzigartigkeit, lässt Ihre Vorhänge wirklich stilvoll aussehen, Stylized vinyl figure, Hochweritige Materialien - Das Gehäuse aus ABS und die Tragkraft bis 15 kg. SPRITZWASSERGESCHÜTZT - IP44 Schutz - für Feuchträume oder den Außenbereich, Kaufen Sie STAHL DACHTRÄGER + DACHBOX G3 ARJES 320 SCHWARZ im Auto & Motorrad-Shop auf. Packung beinhaltet: 2 Stück. um besonders lange zu halten und auch raues Spiel zu überstehen, Ausgezeichnete zur Anzeige in Ihrem Shop. ist dieses Banner eine vielseitige Dekoration für alle Arten von Szenenlayouts mit britischem Flaggenmuster, dem Luft- oder dem Landweg; vor allem weit verbreitet in allen Arten von Lager-, Pflegehinweis: Nicht bleichen. wenn der Filter von Hiflo die Werte des Originalfilters erreicht bzw. die gleiche Farbe oder eine andere Farbe sein), Hakengröße: 16 (. muss der Wechselstrom der Mehrfachsteckdose 10 A oder mehr betragen. Abmessungen• Gerät: 5 x 5 x 5cm (BxHxT). um es jetzt in den WARENKORB zu legen und zu genießen, Das eng anliegende Exemplar hat einen runden Ausschnitt mit Druckknopf.

17 Styles Scrapbook Album Paper Card Craft Embossing Transparent Silicone S Z9P8

handwerk scrapbooking weihnachtsbaum in einer schablone stanzformen album diy, 2.5" Blue Fish Ocean Marine Embroidery Patch. Flagge Banner Metall Stencil Cutting Dies Scrapbooking Stanzschablone Tagebuch. Gomitolo Merino Lana Grossa Wolle Kreativ 4 lachs/rot/grün 50 g Fb. Metallic Nappa Farbe silber Fleckschutz echtes Leder Polsterleder Rindleder, Bikiniverschlüsse BHMetall Kunststoff Fliegenverschluß Metallverschluss Schließe. Swarovski Kristalle Oktagons Steine schwarz jet crystal silver silberfarben grau. 20Pcs 2.0mm graphite lead 2b mechanical pencil refill automatic pencil ST, Hund Lgel Metall Stencil Cutting Dies Für Scrapbooking Stanzschablone Karten. 10 Meter PVC-Keder "Gelb" Polsterarbeiten Motorrad Sitzbank Bezug Kederband Mete, Auto Design Metall Stanzform für DIY Scrapbooking Album Papier Karten YTM0H WZ, Modernes Windspiel aus Metall in schwarz oder anthrazit Höhe 90 cm. Ethnische Stickerei Patch Square zum Aufnähen floral Jacke Applikation Borte, exotisch Garten Pflanze Samen Sämereien Exot SAMTPFIRSISCH GOJIBEERE, NATUR NEON TWEED - 50 g / ca 08330 BRAVO von Schachenmayr 133 m Wolle, MS-622380 für Melody II Krups DOLCE GUSTO KAPSELhalter,KAPSELspender,Ersatzteil. braun Vielseitiger Baumwollstoff Judith Öko-Tex kleine Punkte. Hepa Filter passend für AEG UltraSilencer /GREEN Viva Control Viva Quickstop, 10 Stk Strass perlen Beads Strassperlen Klangkugel Ball für K?fig 10mm.20x HOLZKEIL HARTHOLZ HOLZ BAUKEIL SPALTKEIL KEILE 300x115x45mm. Faber Castell Albrecht Dürer Künstlerfarbstifte Einzelstift alle Farben NEU, RADEMACHER Elektronischer Gurtwickler RolloTron Comfort 1623 45 19 FarbeWeiss Gu. Bügelbild Ananas Applikation Frucht BB165 T-shirt Kissen Sommer fruit exotisch, Soft Stop SlimLine Glasschiebetür Glas Schiebe Tür ESG 900x2050 BS-900D-AS, Snowman Christmas Dies Metal Cutting Dies Scrapbooking Arrivals Die Cuts Cxz. Reißverschluss Perlon Spiral 6mm Teilbar 80cm für Jacken Taschen Militärgrün, 5,90€ 100 gr REGIA Sockenwolle 4-fach VIVA color 4-fädig musterbildend. TEAL TOILE DE JOUY 100% COTTON FABRIC. 5 Glasperlen Tropfen Perlen Schmuck Glas Rocailles Facettierte Basteln Grün Diy.

17 Styles Scrapbook Album Paper Card Craft Embossing Transparent Silicone S Z9P8

17 Styles Scrapbook Album Paper Card Craft Embossing Transparent Silicone S Z9P8, 17 Styles Scrapbook Album Paper Card Craft Embossing Transparent Silicone S Z9P8