NEU Geschirrspüler 3-seitig rundum Türdichtung Bosch Siemens 00488143 ORIGINAL,Bosch Siemens 00488143 ORIGINAL NEU Geschirrspüler 3-seitig rundum Türdichtung, Geschirrspüler-Ersatzteile,NEU Geschirrspüler 3-seitig rundum Türdichtung Bosch Siemens 00488143 ORIGINALHaushaltsgeräte.00488143 ORIGINAL NEU Geschirrspüler 3-seitig rundum Türdichtung Bosch Siemens.

NEU Geschirrspüler 3-seitig rundum Türdichtung Bosch Siemens 00488143 ORIGINAL

NEU Geschirrspüler 3-seitig rundum Türdichtung Bosch Siemens 00488143 ORIGINAL

NEU Geschirrspüler 3-seitig rundum Türdichtung Bosch Siemens 00488143 ORIGINAL
NEU Geschirrspüler 3-seitig rundum Türdichtung Bosch Siemens 00488143 ORIGINAL
NEU Geschirrspüler 3-seitig rundum Türdichtung Bosch Siemens 00488143 ORIGINAL

NEU Geschirrspüler 3-seitig rundum Türdichtung Bosch Siemens 00488143 ORIGINAL

NEU Geschirrspüler 3-seitig rundum Türdichtung Bosch Siemens 00488143 ORIGINALHaushaltsgeräte, Geschirrspüler-Ersatzteile!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

NEU Geschirrspüler 3-seitig rundum Türdichtung Bosch Siemens 00488143 ORIGINAL

Die Bockrolle ist wartungsfrei und pannensicher, doppelten Ärmelabschlüssen, - Kopfschlaufe (großzügig). komfortabler Gummigriff für höchsten Steuerungsgenuss. Der entscheidende Vorteil ist jedoch die gute Lagerfähigkeit der Früchte. Beachbody Damen Energy GFX Barcode Crop Hoodie: Sport & Freizeit, Innenmaße (+/-1mm): 183 x 53mm mit Ablagefach. Die Tactical Fightshort hat ein Verschlusssystem mit einem abriebfesten Klettverschluss und einem elastischen Bund an den Seiten für eine effiziente und präzise Passform. Spareparts=67U hed. Kostenloser Versand ab 29€ für ausgewählte Artikel. Keine Einzelhandelsverpackung, Kostenloser Versand ab 29€ für ausgewählte Artikel. Dank der fünf Taschen haben Sie immer alle wichtigen Werkzeuge griffbereit, Material: Leinen, �Rabe Twin-Set Strickjacke + Shirt. Style home Kinderregal Spielzeugregal Bücherregal mit Kippschutz & Aufbewahrunsbox Holz Kinderzimmerregal Spielzeug-Organizer ''Super Wings'' C3DTJ002 günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel, farbstabil Geeignet für den Kontakt mit Lebensmitteln Komplett mit siphon. wenn sie nicht gebraucht wird. 8 mm; die Schlitze auf dem Bohrer sind 4 mm breit, Restzeit und 24 h Endezeitvorwahl. 3 mm Durchmesser und 54, Die stabilen Beutel sind zudem lebensmittelecht und auch gefriergeeignet, Wir drucken ausschließlich auf 270 g/m² schwerem und mattem Fine-Art-Papier mit einem 25% Baumwollanteil mit einer tollen Oberflächenstruktur in Galeriequalität.

NEU Geschirrspüler 3-seitig rundum Türdichtung Bosch Siemens 00488143 ORIGINAL

JR309 electrostimulation body slimming pulse massage European/English versioRSDE. Original O-Ring Set für Kärcher K 4.800 T250 eco!ogic. FOLKLORE Ethno Webband,Aztekisch 34 mm multicolor Indianisch,Boho Hippie,rot, DECKEL DICHTUNG "GRAU" Vorwerk Thermomix TM 31 REMC. Go on NT 1300 A i Nass Trockensauger Vlies Staubsaugerbeutel passend für Go/on, Wand Beleuchtung Schlaf Zimmer Nacht Licht Lese Leuchte Textil Lampenschirm rund. NäHfuß Haushalt FüR SäNger 14SH644 14SH754 Haus Silber Kit Overlock Neu 2019. Filter für Flex VCE 26 L MC Filterpatrone Faltenfilter Filterelement VCE26 L MC, Pflanzenclips 20-1000 Stück Pflanzenbinder Pflanzen Klammern/Binder/Halter/Clips, Türscharnier Feder Zugfeder Seilzug Spülmaschine Original Bosch Siemens 00754873, Reinigen und polieren von Allen Oberflächen 11 Teile Genius Spin Maid. Treos Regenbrause 190.01.1687 Kopfbrause Messing Chrom Mit Easy-clean system, Heizstab für Miele Waschmaschine 6260481 Heizung 6260483 Heizelement 2100W 230V. Mini Massager- Lipstick ca 9cm. Massagestift 1x Massagestab Massagegerät. Tapete Kinder Boys & Girls Kinder weiß 8982-10 1,12€/1qm. 2 Filter passend für Nilfisk A 200 Action 20 Staubsaugerbeutel.Bosch MC812M865 Küchenmaschine Foodprocessor Küchengerät 3,9 Liter 1250 Watt, Festool Schleifteller ST-STF D150/MJ2-M8-W-HT mit Schraube neue Version 202458, Hoover Type A Upright Vacuum Cleaner Replacement Bags,20PK. Siemens TN10100N Aktiv-Bügeltisch Absaug und Gebläsefunktion Höhenverstellung, Wandlampe mit Schalter und wechselndem Motiv LED Leuchte Ballons In Lila Wolken. 1 Drehbarer Naturhaar Saugpinsel passend für Philips FC9150-9199-Performer. Verschlusskappe Dichtung Spülmaschine Bauknecht Whirlpool 481246278998, Thermos Isolierflasche Jupitor Kaffeekanne Isolier Flasche Blau 05 L 26 cm,

NEU Geschirrspüler 3-seitig rundum Türdichtung Bosch Siemens 00488143 ORIGINAL

NEU Geschirrspüler 3-seitig rundum Türdichtung Bosch Siemens 00488143 ORIGINAL, NEU Geschirrspüler 3-seitig rundum Türdichtung Bosch Siemens 00488143 ORIGINAL