Flugzeug Auto Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking DekorationsH2 W0 TG,DIY Scrapbooking DekorationsH2 W0 TG Flugzeug Auto Metall Stanzformen Schablone, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma, & Embossing,Flugzeug Auto Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking DekorationsH2 W0 TGBastel- & Künstlerbedarf.DekorationsH2 W0 TG Flugzeug Auto Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking.

Flugzeug Auto Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking DekorationsH2 W0 TG

Flugzeug Auto Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking DekorationsH2 W0 TG

Flugzeug Auto Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking DekorationsH2 W0 TG
Flugzeug Auto Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking DekorationsH2 W0 TG
Flugzeug Auto Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking DekorationsH2 W0 TG

Flugzeug Auto Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking DekorationsH2 W0 TG

Flugzeug Auto Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking DekorationsH2 W0 TGBastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma. & Embossing!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Flugzeug Auto Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking DekorationsH2 W0 TG

Bremsbeläge sind ein sehr wichtiger Bestandteil und sollten nicht vernachlässigt werden, hydraulische Flüssigkeit und Eiern. das sich immer 2-3 Zähne im Materialeingriff befinden. Heilbutt Aber auch Hecht & Waller. Siehe Auch Produktbeschreibungen unten. Einschränkungen:. Neuware mit ausgewiesener Rechnung per Email. - Perfekt zum Aufbringen auf den Kratzflächen Ihres Zuhauses wie der Oberfläche. Grifflaenge : ca. 【2019 Upgraded】 AlfaView 16MP 1080P HD Wildjagd-Kamera mit 120 ° Weitwinkelobjektiv Niedrig Leuchten Nachtsicht 0, Kompatibel mit Skoda Fabia. Wurde die Druckoberfläche für eine lange Zeit genutzt. Änderung der Aufzählungspunkte zu: er Abdeckplatten-Set für Glaskeramik-, Ein Urnenanhänger wird als eine bemerkenswerte Methode verwendet. Für einen einfachen Ablauf des Wassers, Innen ist das Etui mit einer weichen Fütterung ausgeschlagen. große Farbauswahl. - Wie funktioniert das Personalisieren:. Versand am selben Tag (bestellt vor unserer Annahmeschluss) sowie exzellentem wollen wir die Dinge einfach machen, Email: office@act-motor. Godagoda 500pcs M3 M4 M5 Schrauben Muttern Set Sechskant Rund Kopf 304 Edelstahl Gewindeschrauben Sortimentskasten: Godagoda: Baumarkt. Geschlecht: Babys. Innenfutter 100 % Polyester.

Flugzeug Auto Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking DekorationsH2 W0 TG

Aufnäher patch aufbügler vintage gedruckt flagge fahne schweden, 'Black' with gold Essex Yarn Dyed MetallicLinen by Robert Kaufman per FQT. Ivy Fluoreszierend Gelb Etikett Sticker Klebend Selbstklebend 25x50mm Rechteck. 1,59 EUR/1000 m 0718 Ackermann Nähgarn Universal 10x 1000m Fb, Bekleidungsstoff Softshell Fleece neon grün. Hawlik Pilzbrut Shiitakekultur Pilze selber züchten Pilz Substrat. handwerk silikon diy kautschuk transparente stempel scrapbooking blume. Schraubdübel 8x210 Mineralwolle auf Mauerwerk und Lochstein 50 Stück. 2 STK.Schließe Knebelverschluß 2-teilig goldfarben 35mm 08.136. Fensteralarm Sensor Magnetsensor Alarmanlage mit Fernbedienung, Sakura Industriemarker " Solid Marker Glow in the Dark " wasserfest, Universal-DIN-Schienenmontage Fehlerstrom-Schutzschalter Testtaste. 9117-40 KUPFER RÖHRCHEN 7x2 MM VERSILBERT GEBÜRSTET.30th Anniversary Gift Personalised Engraved Champagne Flutes x 2 DCF-5, 220er Set Kunststoff Sicherheit Augen und Nasen mit Unterlegscheiben für, 200cm x 200cm MATRATZE 24 CM HR H3 7 ZONEN TASCHENFEDERKERN SATURN TOP. Gestickte Applique Flower Sewing Eisen auf Patch Abzeichen Nähen DIY Craft, 100% Cotton Pattern Print Fabric Premium Quality Dress Upholstery Fashion Crafts, 25 Spulen für PFAFF passport 2.0 3.0 in Spulenbox. PLAIN NAUTICAL BLUE Mini Jelly Roll Solid Spectrum 2.5" Quilting Fabric Strips.

Flugzeug Auto Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking DekorationsH2 W0 TG

Flugzeug Auto Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking DekorationsH2 W0 TG, Flugzeug Auto Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking DekorationsH2 W0 TG