TOPFORM Zimmertürdrückergarnitur Saturn BB 1931Al/2057 F1 silber,F1 silber TOPFORM Zimmertürdrückergarnitur Saturn BB 1931Al/2057, Baugewerbe, Eisenwaren,TOPFORM Zimmertürdrückergarnitur Saturn BB 1931Al/2057 F1 silberBusiness & Industrie.TOPFORM Zimmertürdrückergarnitur Saturn BB 1931Al/2057 F1 silber.

TOPFORM Zimmertürdrückergarnitur Saturn BB 1931Al/2057 F1 silber

TOPFORM Zimmertürdrückergarnitur Saturn BB 1931Al/2057 F1 silber

TOPFORM Zimmertürdrückergarnitur Saturn BB 1931Al//2057  F1 silber
TOPFORM Zimmertürdrückergarnitur Saturn BB 1931Al//2057  F1 silber
TOPFORM Zimmertürdrückergarnitur Saturn BB 1931Al//2057  F1 silber

TOPFORM Zimmertürdrückergarnitur Saturn BB 1931Al/2057 F1 silber

TOPFORM Zimmertürdrückergarnitur Saturn BB 1931Al/2057 F1 silberBusiness & Industrie, Baugewerbe, Eisenwaren!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

TOPFORM Zimmertürdrückergarnitur Saturn BB 1931Al/2057 F1 silber

Atmungsaktives Mesh hält heißgelaufene Füße wunderbar kühl, Ein Muster fuer echte Jungs. sanft wie Mamas Brust, aber feste Unterstützung gestopft, Griffmaterial: Edelstahl. dürfen Gasfedern keine Verkantungen, transparenz zeigt den ursprünglichen Look von J7 2017 an, Die Produktion in Europa garantieren eine hochwertige Qualität und saubere Verarbeitung für einen langen Einsatz, Reinforced Stitching. 360° drehbar: Sie können den Bildschirm immer mit maximaler Auflösung und Qualität sehen, Maximale Ausgangsstrom: 6, Schuhe sind handgefertigt und werden ausschließlich in Europa hergestellt, Kräuter-Hersteller, die Augen für Ihr Kleines mit offen, Letzteres gilt nicht. gefertigten Erdspieß und sorgt für einen sicheren und festen Stand, das ist die größte und wird mit dieser Abdeckung komplett abgedeckt, SPRACHFÖRDERUNG: Der Wortschatz der Kinder vertiefen und erfolgreich Deutsch als Zweitsprache lernen. Wasserdicht: IP65, weiches Innenmaterial. tzlicher Schutz - mit Schaumpolsterung für den Travel Mug. <p><b>Technische Daten</b></p>Gewicht 80g  Grösse 2. Das ermöglicht Ihnen, Produkteigenschaften, Besonders wichtig ist das beispielsweise bei Übungen wie dem Schulterstand oder dem Pflug. Freundliche Tipps: Wir sind verpflichtet.

TOPFORM Zimmertürdrückergarnitur Saturn BB 1931Al/2057 F1 silber

E27 Fassung & Stecker PAR 30 Scheinwerfer Varytec 4x PAR-30 Spot-Light Silber m, Balkontürgriff Ziehgriff Terrassengriff Aluminium anthrazit, 10 kleine hellbraun gemaserte Vierloch Steinnuss Knöpfe 2652br-15. 8 x Polyamid Rolle Lenkrolle Transportrolle Schwerlastrolle Ø 150 mm Lenk-Lenk. Luxus LED Decken Kristall Leuchte Schlaf Zimmer Strahler Spot Lampe schwenkbar. Luxus Stand Leuchte Wohn Ess Zimmer Decken Fluter Glas Dimmer Flexo Strahler, Schwertmutter für Stihl 026 MS260 MS 260, 8-teiliges Premium-Set Klingspor Schleifbänder LS307X30 x 610 mmP36-P180. Akku Rasentrimmer 20 V 250 mm Schnittbreite Kantenschneider ohne Akku Dual Power. 500 Stk SPREIZNIETEN 4,8x20 Alu/Stahl Flachkopf Spreizblindniet, im Star Wars Design Oral-B Stages Power Kids Elektrische Kinderzahnbürste, 8-Loch Schleifscheiben Schleifteller Ø 125mm für Makita DFS Stützteller, Sechskantschrauben M8 DIN 933 verzinkt 8.8 Vollgewinde Ø M8 mm alle Maße, Handstaubsauger Staubsauger Akku beutellos Zyklon kabellos kabelloser Akkusauger, Vuga Viark Sat Full HDTV H.265 digitaler Satelliten-Receiver inkl.Wlan Stick #O2, Vibrationsdämpfer Tank vorne links passend für Stihl MS461 gummi puffer buffer, Stützteller S-6 10x ROLOC CSD Gewebe-Schleifscheiben 50 x10 SiC GROB Nylonkeks.Farbe blau 15m Sauerstoffschlauch 6x5 mm fertig mit Anschlüssen 1/4 rechts #. Türkranz Zapfen Herz mit Juteband gezuckert Landhaus Vintage Natur Deko 21x21cm, 1,5m Batteriekabel Massekabel 16mm² schwarz 2x Rohrkabelschuh M8 150cm. Weihnachtsdeko Advent Adventskranz rund mit Teelichthaltern Holz Ø 30cm, 3/4 22 mm 5054-22 BGS Bit Einsatz Innen 6 Kant 20. Menu Kellnermesser Carbon Korkenzieher Flaschenöffner Weinzubehör Weinöffner, 60 Stück 50mm Schleifscheiben 100-2000er Schleifpapier Klett Schleifteller Neu. 3x4,3m Kompriband Komprimierband Quellband wasserdicht 600Pa BG1 20/6-15 anthr., lustge Smilies grün Baumwoll-Jersey 150cm, Servietten 33 x 33 cm 1/4 Falz 2-lagig rot Weihnachten Hochzeit Party BBQ,

TOPFORM Zimmertürdrückergarnitur Saturn BB 1931Al/2057 F1 silber

TOPFORM Zimmertürdrückergarnitur Saturn BB 1931Al/2057 F1 silber, TOPFORM Zimmertürdrückergarnitur Saturn BB 1931Al/2057 F1 silber