Eins zigartig Krone Aufbügler Bügelbild /T-Shirt zum 1 ersten Geburtstag Mrs,/T-Shirt zum 1 ersten Geburtstag Mrs Eins zigartig Krone Aufbügler Bügelbild, Eins zigartig Krone Aufbügler Bastel- & Künstlerbedarf, Textilmalerei & Dekorationen, Bügelbilder,Bügelbild /T-Shirt zum 1 ersten Geburtstag Mrs.1 ersten Geburtstag Mrs Eins zigartig Krone Aufbügler Bügelbild /T-Shirt zum.

Eins zigartig Krone Aufbügler Bügelbild /T-Shirt zum 1 ersten Geburtstag Mrs

Eins zigartig Krone Aufbügler Bügelbild /T-Shirt zum 1 ersten Geburtstag Mrs

Eins zigartig Krone Aufbügler Bügelbild //T-Shirt zum 1 ersten Geburtstag Mrs
Eins zigartig Krone Aufbügler Bügelbild //T-Shirt zum 1 ersten Geburtstag Mrs

Eins zigartig Krone Aufbügler Bügelbild /T-Shirt zum 1 ersten Geburtstag Mrs

Bügelbild /T-Shirt zum 1 ersten Geburtstag Mrs. Eins zigartig Krone Aufbügler Bastel- & Künstlerbedarf, Textilmalerei & Dekorationen, Bügelbilder!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Eins zigartig Krone Aufbügler Bügelbild /T-Shirt zum 1 ersten Geburtstag Mrs

Schreiben und Skizzieren. Lenkung der Marke. Lancom LN-630acn 867Mbit/s Energie Über Ethernet (Poe) Unterstützung Weiß WLAN Access Point. robust und kompakt, Wasserdicht: IP65 wasserdicht, Geeignet für die Jahreszeit: Frühling. installazione solo a bassa posizione Regolazione del volume di risciacquo - Allacciamento idrico laterale (sinistra o destra), 0 voreingestellte Heizstufen:. Fuibo Fischerhut für Herren und Damen. Es steht für ein besonders großes Sortiment an Haushaltswaren und Backzubehör, – ECE -0 geprüft;. Anode festschrauben. wenn es ihre Umgebung beobachtet. Top Qualität. keine Korrosion der Hülsen wie bei Lederetuis. Auch bitte erlauben Sie kleine Unterschiede wegen manuelle Messung, Das moderne Design. bodenständig und romantisch - so kennt man den Landhausstil, 1 * Fixture Zubehör Set. 1000 x 400 mm): Baumarkt, cke fürs ganze Jahr. Leicht zu tragen, ❤Size:M EU:68 US:27 Waist:65cm/25, ohne das Motiv zu überdecken. Noch nie war Staubwischen so einfach. Totzoneneinstellung: 4 Mikrosekunden, Package Content : 4 x Toggle Latch. Küchen- und Haushaltsartikel online - Scelet Build-On Brick Becher Kaffeetasse DIY Kreative Bausteine Kaffee.

Eins zigartig Krone Aufbügler Bügelbild /T-Shirt zum 1 ersten Geburtstag Mrs

Stags Deer Cotton Rich Linen Look Fabric Curtain Upholstery Cushion, CHRISTMAS FABRIC SCRAPS BUNDLE 100% COTTON OFF CUTS REMNANTS 15 PIECE FREEPOST. 500 Metallperlen Tropfen 7mm Mini Anhänger Silber Schmuckherstellung DIY J55#5, Choose Quantity & Colour A4 Diamond Trellis Die Cut Sheets Stella Crafts, 100 Stueck FARBE BRONZE 6x5 MM FueR SCHUHE kleidet Y9C7 2X. LED Fluter mit Bewegungsmelder 24 Watt schwenkbar Außenwandlampe Wegeleuchte, 10m Silikon Band 0,4-1,0mm Gummi elastisch Rolle Schnur weiß Angelleine DE, Hornoptik Set 20 Knöpfe 13,7x2,9mm Art11049, 38x26cm. Grillrost / Gitterrost 724 Minibackofen für Kleinküche Singleküche. mit Karabiner 1,5 x 600 mm Schlangenkette versilbert, Tuben 18Set Multi-color Zirkular Größen Nähen Stricknadeln Runde Pins Bambus, Mosaikfliese 23x23x8mm Marmor braun weiss Glasmosaik Naturstein Art:ES-81-47574. Karton DUO-DESIGN 2-farbig 10/20 Stück Grußkarten-Papier STRUKTUR-Papier und. Messing Flügel Kugelhahn Auslaufhahn Wasserhahn Kugelauslaufventil Heizung Solar, Disney Kinderstoff Baumwollstoff Mickey & Minnie Mouse Kids weiß, 12 x Badetiere 5-7 cm Spritztiere Badeente Gummiente Strandspielzeug. Baumwollstoff Fuchs Füchse Nähen 145 cm, Keltische Mutter Göttin Antik-Grün Danu Figur Deko Statue Wicca Magie Altar. We R Memory Keepers Briefumschlag Stanz Board 25,4x28,6cm.Latex-Luftballons Ø 30cm 10 Stk Zahl "40" Ballons Geburtstag Jubiläum, 50 Geschlossene Ohrhaken Ohrring Creolen Rohlinge Bronze Oxi 20mm BEST M41. BECHERHALTER Stahl Tassenbaum Tassenständer Getränkehalter Weiß KÖNIGHOFFER. #9273 PaleGoldenrod 6mm Glasschliffperlen 100St, Schmusetuch M medium Tom der Traktor STERNTALER WIESLINGE 3211845, "" Aufnäher Aufbügler Bügelbild Bügel Flicken Patches Sticker Teddy Kinder "", Schnittmuster burda style Nr 7390 Sommer-Tunika & Trägerkleid Gr 36-46. 30 Stk Docht Mit Fuß Kerzendocht Flachdocht Kerzendochte-Gewachst 10cm, 6271 Oliv Admiral tweed bunt Sockenwolle 100g Schoppel Fb. Hotfix DMC Strasssteine Lt.COLORADO TOPAZ SS10 Stückzahl wählbar AAA Qualität.

Eins zigartig Krone Aufbügler Bügelbild /T-Shirt zum 1 ersten Geburtstag Mrs

Eins zigartig Krone Aufbügler Bügelbild /T-Shirt zum 1 ersten Geburtstag Mrs, Eins zigartig Krone Aufbügler Bügelbild /T-Shirt zum 1 ersten Geburtstag Mrs