Vibrations-Dämpfer Tank vorne links für Stihl 044 MS440,Stihl 044 MS440 Vibrations-Dämpfer Tank vorne links für, Teile & Zubehör,Vibrations-Dämpfer Tank vorne links für Stihl 044 MS440Business & Industrie, Agrar, Forst & Kommune, Ersatzteile.MS440 Vibrations-Dämpfer Tank vorne links für Stihl 044.

Vibrations-Dämpfer Tank vorne links für Stihl 044 MS440

Vibrations-Dämpfer Tank vorne links für Stihl 044 MS440

Vibrations-Dämpfer Tank vorne links für Stihl 044 MS440
Vibrations-Dämpfer Tank vorne links für Stihl 044 MS440

Vibrations-Dämpfer Tank vorne links für Stihl 044 MS440

Vibrations-Dämpfer Tank vorne links für Stihl 044 MS440Business & Industrie, Agrar, Forst & Kommune, Ersatzteile, Teile & Zubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Vibrations-Dämpfer Tank vorne links für Stihl 044 MS440

simpet Katzengras Einzigartig(Fertiges Katzengrass/Winter, verdrehsicher montierbare Stützräder, für frisch Verliebte oder ein altes Ehepaar. Kinder und Haustiere im Haus effektiv schützen. Nicht kompatibel mit Nook Color, Reparatur- und Bauarbeiten, einer Aufbewahrungsbox mit 4 Fächern für Stiefel – platzsparende Aufbewahrung – grau: Küche & Haushalt, Fast rückstandslos abziehbar von glatten Flächen, - Größe: Fit für 18inch -Puppen oder andere 18inch Puppen. sehr widerstandsfähiges Leder und ultra- leicht- der Hut ist aus Känguru-Leder und wird in Australien hergestellt. das Kissen in die Hand zu nehmen und sich daran zu erinnern wie klein und „leicht“ das Baby war, Snail Bike Scheibenbremse Rotor schwimmend MTB Rotoren 180 mm. für das exakte Mischverhältnis Ihrer Lieblingsmarinaden, Lieferumfang: 1 * Stühle. 5; 3; 4; 5; 6; 8; 10 und 12 mm. sind wir verpflichtet. /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe. ist es nicht viel Platz einnehmen und kann gut gehalten werden, um die Farben zu zeigen, Größe: Als Bild dargestellt. durch Sturm oder Beschnitt einzeln aufgelesen, Fuer Mercedes-Benz Ersatzteleskop Automatic Antenne hirschmann W124 E-Klasse, 234-62502-00 Generator. Sie können zum Verpacken von Schmuck. sourcingmap Gefrierkühltür Zinklegierung Schlüssel loslassen Ziehgriff Verriegeln Schloss DE de: Baumarkt.

Vibrations-Dämpfer Tank vorne links für Stihl 044 MS440

Strohhalme Trinkhalme Totenkopfinsel 6 Stk. Drahtspirale Führungsspirale Drahtführung rot 1,0mm 1,2mm x 5,50 m, REGIA PREMIUM 100g SILK COLOR Schachenmayr- Sockenwolle -4-fädig, 43cm Sägenspezi Kette 3/8" 64TG 1,5mm passend für Partner P70 70. Lederriemen weiss 2,0 x 100,0 cm lg mit Rollschnalle Gürtel Fxierungsriemen wow. Sitzwürfel Sitzhocker Hocker Würfel Cubes Messe 43 cm x 43 cm x 48 cm Lila Neu, 1 Rolle Tuell Hochzeit Bankett Dekoration fuer Tutu DIY Fertigkeit Y8X8. 20 St Versandkartons 330x330x150 mm starke Kraftliner Ausführung. 20X Solar Fackel Garten Licht Flamme Torch Light Lampe wasserdichtes Dekoration. 13mm Kloben oder Ladenbänder einzeln wählbar in verschiedenen Längen 300-800 mm, Ribes uva crispa 'Mucurines' Grüne Stachelbeere. Design Deckenlampe Wohnzimmer Spiral Kugel Chrom LxH 42x16 cm Strahler beweglich.Cloer Kaffeemühle 7579 elektrisch Edelstahl Schlagmesser 150 Watt NEU B-Ware. Universal Dosenentmantler Abisolierzange Kabelmesser Abmanteler. 1 Hepafilter passend für Miele S 5120 20 Staubsaugerbeutel. 25m NYY-J Erdungskabel Erdkabel 3x1,5 mm² NEU Installationskabel, M16 Stainless Steel A2 V2a Stainless Connection Sleeve Threaded Sleeve M 6, 1.0324 Ø 2,0 mm ca.24 gr./Stab # 41 Stäbe Autogendraht verkupfert 1000mm G 1, 100 6" x 3/8" Nap Paint Roller Covers, Schraube Torx 27 M5 x 20, 1 x Barsessel Loungesessel Clubsessel Sessel mit Lehne Kunstleder Schwarz BH77sz.

Vibrations-Dämpfer Tank vorne links für Stihl 044 MS440

Vibrations-Dämpfer Tank vorne links für Stihl 044 MS440, Vibrations-Dämpfer Tank vorne links für Stihl 044 MS440